Різне > Людська поведінка

Забобони та марновірства

<< < (15/30) > >>

Alexander:

--- Цитата: Salam від 16 Вересня 2010, 20:49:40 ---Насколько мне известно Бог тоже не украинец.
--- Кінець цитати ---
а хто він по національності,я маю на увазі - Бог.

doktor-maks:

--- Цитата: Alexander від 16 Вересня 2010, 21:09:23 ---
--- Цитата: Salam від 16 Вересня 2010, 20:49:40 ---Насколько мне известно Бог тоже не украинец.
--- Кінець цитати ---
а хто він по національності,я маю на увазі - Бог.


--- Кінець цитати ---
Вибачте, що не по темі, але не втримався  :)
Ісус належав до тієї хвилі галлів, які ще зберегли материнську мову, що нею розмовляли мешканці тодішньої України

Alexander:

--- Цитата: doktor-maks від 18 Вересня 2010, 21:29:21 ---Вибачте, що не по темі, але не втримався 
Ісус належав до тієї хвилі галлів, які ще зберегли материнську мову, що нею розмовляли мешканці тодішньої України
--- Кінець цитати ---
не по темі проїхав doktor-maks,мова йшла за Бога а не за його сина :)

doktor-maks:
Бог є Один, але в трьох Особах Божих: Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий.
Ісус Христос (Бог Син, Логос-Слово) є правдивий Бог і правдива людина, людська і Божественна природа в Христі з'єднані в таїнствений спосіб, в Його Особі не розділені і не змішані.

Багато місць із Святого Письма прямо указують нам на Божество Ісуса. Наведу лише декотрі:

Книга пророка Ісаї, 40.3: "Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Господню, в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому"
(Ісусу Христу, Богу нашому рівняв стежки в юдейській пустелі бездуховності Іван Хреститель - як здійснення пророцтва Ісаї)

Ісаї, 9.5: "Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть Ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічності, Князь миру"

Перше Івана, 5.20: "Ми знаємо, що Син Божий прийшов і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого... Він – Бог правдивий і вічне життя!"

До Римлян, 9.5: "І від них же (від ізраїльтян) тілом Христос, що Він над усіма Бог, благословенний навіки, амінь"

Ісаї, 54.5: "Бо Муж твій (тут – Церкви), Творець твій, – Господь Саваоф Йому Ймення, а твій Викупитель – Святий Ізраїлів (Христос), – Він Богом усієї землі буде званий!"

Перше до Тимофія, 3.16: "Безсумнівно, велика це таємниця благочестя: Бог явився во плоті"

До Євреїв, 1.8–9: "А про Сина [сказано]: «Престол Твій, о Боже, навік віку; берло Твого царювання – берло праведності. Ти полюбив праведність, а беззаконня зненавидів; через це намастив Тебе, Боже, Твій Бог оливою радості більше, ніж друзів Твоїх"

До Тита, 2.11–14: "Бо з’явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожності та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно і побожно в теперішнім віці, і чекали блаженної надії та з’явлення слави великого Бога й Спаса нашого Ісуса Христа"

Від Івана, 20.19–31: "І, як замкнені двері були, прийшов Ісус, і став посередині та й проказав: «Мир вам!» Потім каже Хомі: «Простягни свого пальця сюди та й на руки Мої подивись. Простягни й свою руку і вклади до боку Мого. І не будь ти невіруючий, але віруючий!» А Хома відповів і сказав Йому: «Господь мій і Бог мій!»"

 :)

Забута мелодія:
Дивно, що Ви про Бога, Трійцю пишете у темі (див. вище) "Забобони і марновірства" :unknow

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії