Різне > Людська поведінка

Забобони та марновірства

<< < (12/30) > >>

aroma:
Да, да, так воно і є.
Тільки насправді, мало хто знає напевно, як воно буде.
Проте, знаючи вже цю інформацію, можна буде вичіслити правду, коли настане час.
Бо ж перед цим написано:
"І зробить вона, щоб усім малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола, щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо він не має знамена ймення звірини, або числа ймення його... Тут мудрість! Хто має розум, нехай порахує число звірини, бо воно число людське. А число її шістсот шістдесят шість".

Не знаю, на скільки це можна вважати забобоном... хоча, можливо, є люди, які забобонно бояться цього числа :)


--- Цитата: Alexander від 02 Червня 2010, 18:08:40 ---а про кого ще
--- Кінець цитати ---
ще про спасителя і про втішителя і ще про багато чого :)

Alexander:
aroma,ти напевно адвентист 7 дня,шо так знаєшь Біблію :)

aroma:
я християнин :)
Біблію знати легко, вона доступна кожному

Alexander:
Саш,доступна це як,в вільному продажу :(
На мою думку вона - недоступна,на ній базуються купа сект і течій,
муністи,,мормони,баптисти,іеговісти,христадельфіанство,а згадай перших гностіків.
короче,кожен бере шо може взяти,і не більше.

Сонечко+:
Ось ще з українських повірь
Сорока
Сороку створив чорт. Вона йому служить замість коня, бо вбиту сороку чіпляють у конюшні, щоб зберегти від чорта коней. Як кричить сорока на хаті або під хатою, то гості будуть. Не можна сорочих яєць дерти, бо буде сорока курчат брати і порябіє лице. Як сорока скрегоче на дереві (сидить дзьобом до порога), то це прикмета, що будуть гості, коли ж обернена хвостом до порога, - буде якась сварка. Сороки й ворони "дають знати".
Півень, курка
Якщо в господі півня не мати, то сатана заведеться. Як півень обійде округ хати та заспіва, то хтось неодмінно буде в гості. Коли на порозі сінешному заспіває півень - будуть несподівані гості. Півень у одного хазяїна більш семи років не житиме: або уб'є хто, або змандрує. Господиня повинна тримати в дворі біля курей одного чорного півня, тоді відьми будуть обминати цей двір. Як співає курка в обійсті, то наспіває якоїсь біди, навіть і смерть в родині буває. Як їси, то не говори про курей, бо шуляк їх похапає. Не треба позичати квочки, бо свої кури не будуть квоктати. Як виносять перший раз квочку з курчатами на двір, то треба зажмуритися і сказати три рази: "Як я не бачу, так щоби ворона не бачила!", то не будуть ворони красти. Не бери яєць із гнізда, як зайде сонце, бо кури питимуть яйця.
Лелека, бусол,
Кажуть, якщо хто зруйнує гніздо лелеки, то тому не уникнути нещастя. Лелека неодмінно спалить все у тієї людини. Існує також повір'я, що те місце, де в'є гніздо лелека, дуже хороше і приносить велике щастя його господарю. Якщо лелеки вилітають із двору несподівано і не повертаються в гнізда, то буде пожежа або двір спустіє. Не можна розкидати гніздо боцюна (лелеки), бо на цей будинок ударить грім. Якщо лелека заглядає вгору - на вмируще. Лелека - це заклятий чоловік, який давно колись ніс повний мішок чогось - того, що йому доручив Бог і наказав не розв'язувати мішка і не заглядати, що несе, а вкинути в глибоку річку. А чоловік не витерпів, щоб не заглянуть. Та тільки розв'язав мішок, а звідти як рушили і жаби, і ящірки, і вужі - все те, що лелека тепер збирає...
Відповідь від: 04 Червня 2010, 00:09:32
--- Цитата: yurko від 28 Травня 2010, 16:18:07 ---Інший приклад. Я сплю на ліжку з лівого боку, тому автоматично стаю з лівої ноги. Але можна запитати моїх знайомих, я ніколи не буваю у поганому настрої, принаймні поки мені його хтось не зіпсує
--- Кінець цитати ---
Йдеться не про щось категоричне. А про те, що в цей день настрій може швидше зіпсуватися ніж раніше. Тобто, якщо колись тобі могли 5 разів наступити на ногу, щоб вивести твій настрій із рівноваги. То, при домінанті певної півкулі, хватить потупцяти 2-3 рази, щоб почути щось не вельми приємне.
 :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії