Різне > Людська поведінка

Забобони та марновірства

<< < (11/30) > >>

Alexander:
aroma,ви або переконливий прагматік з життєвим досвідом,
або молода людина захоплена працями суб'єктивного ідеалізму :)
тема про забобони, а забобони і дали світу таку науку як філософію.
ультрасучасні японці більш забобонні ніж пігмеї африканських джунглів.
Весь світ тримається на забобонах.
Як казав один мудрець - cтарайся бути більш терпимим до тих, хто не доріс до твоїх забобонів. :)
а тепер по питанню,я його не бачу,це не питання А якщо......
сформулюйте питання і я з задоволенням відповім :)

aroma:
Я — звичайна людина, такий як і всі :) звати Саша, мені 30 років, є певний життєвий досвід
Раніше вірив у всі забобони і робив як усі робили. Зараз ні.

"Весь світ тримається на забобонах."
не знаю, не знаю, світ скоріше тримається не на забобонах, а на тому, хто створив цей світ, а забобони лише відволікають увагу від суті

Alexander, ви вірите у те, що зранку на ваш настрій чи працю впливають ноги і те з якої ви встанете? Якби мене спитали років 10 назад, чи вірю я, відповідь моя була б ТАК. Але чи справді я за цим спостерігав, аналізував тощо... НІ. Просто всі так вірили в це і я заодно. Можливо це про вас? не знаю, роздуми в голос

А питання мої нормальні. Всі речення, які закінчуються знаком питання вважаються питальними реченнями :)

Alexander:

--- Цитата: aroma від 28 Травня 2010, 17:38:54 ---Alexander, ви вірите у те, що зранку на ваш настрій чи працю впливають ноги і те з якої ви встанете?
--- Кінець цитати ---
ні не вірю.


--- Цитата: aroma від 28 Травня 2010, 17:38:54 ---Просто всі так вірили в це і я заодно.
--- Кінець цитати ---
все побежали,и я побежал.(джентельмены удачи), :),всі ми таки були.


--- Цитата: aroma від 28 Травня 2010, 17:38:54 ---а на тому, хто створив цей світ, а забобони лише відволікають увагу від суті
--- Кінець цитати ---
привіт тезка, :),я до забобонів відношуся філосовськи,вони мені, повір,життя не травят,і самим страшним забобоном рахую - як чорна кішка розбиває дзеркало порожнім відром. :=)
але і не ігнорірую повністю,були в мене в житті випадки яки я пояснити не можу.
а це ти цікаво написав,- про творця догадуюсь,а суті може не знаю. :)

aroma:

--- Цитата: Alexander від 28 Травня 2010, 18:16:13 ---були в мене в житті випадки яки я пояснити не можу.
--- Кінець цитати ---
привіт тезка :) еге ж, також було таке шо пояснити не можу


--- Цитата: Alexander від 28 Травня 2010, 18:16:13 ---а це ти цікаво написав,- про творця догадуюсь,а суті може не знаю.
--- Кінець цитати ---
а суть про творця в біблії :) і не лише про творця

Alexander:

--- Цитата: aroma від 02 Червня 2010, 15:10:56 ---а суть про творця в біблії  і не лише про творця
--- Кінець цитати ---
а про кого ще :)
а це не забобон; Диявольські властивості числу 666 стали додавати через фразу в главі 13-й Откровення Іоанна Богослова:
"Хто має розум, нехай порахує число звірини, бо воно число людське; число його шістсот шістдесят шість".
а чотири вершника,вигнання бісів.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії