Різне > Людська поведінка

Забобони та марновірства

<< < (9/30) > >>

Alexander:

--- Цитата: newroman від 16 Травня 2010, 00:54:14 ---А звідки взявся забобон про пятницю 13те?
--- Кінець цитати ---
це з Америкі пішло :)
ще знаю
- Розсипалася сіль - до сварки.
- Розсипався цукор - до миру.
- Розсипався кокаїн - до феєричним відчуттів і фантасмагоричних видінь.
- Чухає попа - до пригод.
- Впала вилка - хтось прийде.
- Впала ложка - у когось руки з жопи ростуть.
- Впав ... - Все, ніхто нікуди не поспішає.
- Впало мило - чекайте несподіванок.
- Ластівки низько літають - буде дощ.
- Корови низько літають - розсипався кокаїн.


Відповідь від: 16 Травня 2010, 00:10:57і ще,на всі випадки життя :)
Якщо третій день не хочеться працювати, значить сьогодні середа.

 Якщо ви прокинулися вранці і вам не треба вставати, значить, ви спали стоячи.

 Якщо випив добре, значить вранці погано! Якщо вранці добре, значить, випив погано!

 Якщо ви їдете в автомобілі і вас сильно вдарили - вийдете і подивіться: якщо вдарило ззаду - до додатку грошей, а якщо спереду - до убавленію.

 Якщо чоловік стирає носки, значить вони в нього останні.

 Презерватив знайдений вашою дружиною у вас в пальто - до покупки чемоданів ...

 Якщо голова болить - значить, вона є ...

 Якщо чоловік відкриває двері машини дружині, то це або нова машина, або нова дружина.

 Чим краще видно груди - тим гірше запам'ятовується обличчя.

 Коли діти йдуть до школи нарядні і несуть квіти, то скоро доведеться копати картоплю.

 Якщо, виходячи з приміщення, зачепитися за ручку дверей, то обов'язково туди повернетеся.

 Якщо навколо сонця з'явилися круги - пора провітрити кімнату і вимити вікна.

 Якщо горілка п'ється тяжко й натужно - чекай її назад!

 Низьколітаючі голуби над головою - до прання.

 Якщо в дощову погоду ви забули парасольку, то ви обов'язково промокніть.

 Якщо ви тихо матюкаєтеся, значить у вас застуджуся горло.

 Якщо лупа рухається - це воші!

 Хто шукає, той щось знає

 Хвилина сміху додає рік життя. Умовно

 Якщо ти знову погладшав на 5 кг за тиждень, значить, цю дієту тобі порадила краща подруга.

 Дитяча мудрість: якщо мама сміється над дотепами папи, значить, в будинку гості.

 Ходити на роботу - до грошей.

 Якщо ваша собака сказала вам "Здрастуй господар" - значить, вона просто не хотіла вас лякати своїм гавкотом!

 Якщо Ви скидається крихти зі столу на підлогу рукою - до сварки з дружиною.

 Якщо жінка вас обманює, значить, ви їй небайдужі.

 Якщо кінь каже тобі, що ти божевільний, то так воно і є ...

 Шлях до холодильника жінки лежить через її серце.

 Якщо дівчина в ніч з 6 на 7 липня побачила у воді обличчя свого судженого, значить в ніч з 5 на 6 липня її суджений невдало пірнув.

 Якщо ви прокинулися з дівчиною, з якою вчора познайомилися, і вона не йде, то це ваша дружина ...

 Якщо ви повернулися додому пізно, а дружина вам усміхається, значить, ви потрапили в чужу квартиру.

 Якщо ВІН дивиться прямо в очі, значить, пора подбати про фігуру.

 Якщо Ви запросили дівчину на танець, і вона погодилася ... Не радійте: спочатку Вам все-таки доведеться потанцювати.

 Якщо Ви вранці прокинулися в черевиках, значить, буде боліти голова.

 Якщо чоловік дарує квіти без причини - значить, причина все-таки є

 Якщо ти прокидаєшся в прекрасному настрої, значить, ти не прокинувся.

 Якщо два дні поспіль ллє дощ, значить, завтра понеділок, і вам треба йти на робіту :)

newroman:

--- Цитата: Alexander від 16 Травня 2010, 01:19:10 ---Якщо два дні поспіль ллє дощ, значить, завтра понеділок, і вам треба йти на робіту Посмішка
--- Кінець цитати ---
це точно  :=)

Сонечко+:
Раз я вже встала на стежку "захисту" забобон  ;), то вже і далі триматиму цю марку. До більшості із них я ставлюсь скептично. Та багато висловів мають під собою науковий (чи взятий з досвіду)зміст. От, наприклад, кажуть: "Встав не з тої ноги". А з якої треба вставати? Ті, хто вірять у забобони скажуть - з правої. Та вони будуть праві лише на половину. А парапсихологи та просто психологи, біологи пояснять глибше. (Я просто у Києві кілька разів сходила на уроки іституту нетрадиційної психології. Дуже цікаво, але дорого  :(. І якраз була на лекції присвяченій "запуску" організму зранку). Ми ще зі школи знаємо, що ліва півкуля відповідає за послідовне мислення, обробляє вербальну інформацію, займається логікою, аналізом, математикою. А права відповідає за одночасне  паралельне мислення, обробку невербальної інформції (образів, символів), за сприйняття кольору, ритму, орієнтацію у просторі, музикальність, уяву, емоції.
 Так от, коли ми зранку встаєм з лівої ноги, ми активуємо праву півкулю. То їсть саме цього дня домінуючою буде права (півкуля Художників). Ваш організм "буде настроєним" на веселий настрій, артестичність, на творчість, хорошу інтуіцію, але водночас - погана концентрація, погана переносимість стресів, тендітність здоров"я, все падатиме з рук і т.д. А тим, хто встає з правої ноги  все точно навпаки - їм якраз в пору справлятися з монотонною роботою, яка вимагає уваги і математичного мислення, памяті на слова,... але у них буде пригальмований безоглядний оптимізм, що, до речі, убереже від можливих авантюрних дурниць, зате в творчому плані може виникнути неприємна пауза.

Alexander:

а я коли в хаті щось забуваю,то коли вертаюся -тримаюся за гудзик :)(а то не повезе),
а раз вернувся,а гудзика на мені нема :unknow
стояв ,думав десь хвилину,потім згадав що можна ще в дзеркало подивитися :)

Сонечко+:
Не знаю на рахунок гудзика  :), а от дзеркало і справді має певний звязок і влив на тонкі тіла людини. До речі, хто знає, чому в домі, де лежить покійник завішують дзеркала?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії