Різне > Людська поведінка

Забобони та марновірства

<< < (8/30) > >>

Azazello:
В принципі, коти егоїсти по натурі. В мене їх чотири і кожен - індивідуальність. Недаремно про котів говорять "гуляє сам по собі". І це правда. Та мова була не про це.

--- Цитата: Софія від 20 Квітня 2010, 20:13:48 ---І нікуди попри всю енергетику вона не піде,бо де ще їй так добре буде(все для неї).

--- Кінець цитати ---

Правильно, нікуди вона не піде, бо їй у Вас добре. А якщо б їй було некомфортно, то Ви відразу ж побачили б це по її поведінці.

Сонечко+:

--- Цитата: aroma від 19 Квітня 2010, 18:23:36 ---Цікаво, звідки беруться ці "патогенні та благоприємні зони"
--- Кінець цитати ---
Така природа планети Земля. Вона пронизана енергетичними (чи магнітними, хто як назве)меридіанами. Ширина їх проходження, здається 5 м один від одного. Але ця тема не відноситься до забобон. Швидше до фізики чи езотерики.
--- Цитата: Люся від 20 Квітня 2010, 15:10:55 ---Від тепла розширюються судини і до болючого місця поступає більше крові - а це має знеболювальний ефект.
--- Кінець цитати ---
Я навіть не про знеболення. Дочці моєї знайомої мали вирізати гланди...Так от киця за 2 дні зняла запалення одної гланди (постійно лягала на шию малій. Важливо, щоб кіт сам ліг, а не його поклали насильно), а до кінця тиждня лікарі уже не заїкались про операцію. Живу енергетику ніяк не можна порівняти з електрогрілкою. Це вже доведено не однією практикою.
І ще є різниця між тим, що кіт не спить, бо не лягає там і тим, що кіт все таки ліг, але не спить.

Відповідь від: 20 Квітня 2010, 23:36:38
--- Цитата: Софія від 20 Квітня 2010, 21:13:48 ---І не помічала я в неї якусь "цілющу силу".
--- Кінець цитати ---
Значить ваша киця просто не хоче. Коти є різні. Як і люди. Ми багато можемо, але не завжди хочемо. Киця не піде нікуди, звісно. Але ніколи не засне, хоча і ляже на перетині мередіанів. Вона і справді може спати по всій хаті - тому, що, як я уже писала, мередіани проходять через 5 метрів лише.
Те, про що ми не знаємо, ще не значить, що його не існує (Бога ж ми також не бачимо і не знаємо). Невже ви ніколи не були свідком ситуації, наприклад, коли собака підходить до кота, гарчить...а коли кіт вигинає спину,наїжачившись - відскакує, ще й заскавчати може? Це один із проявів того, як кіт створює навколо себе негативне енергетичне(чи електричне, не впевнена, як правильно назвати) поле.
Відповідь від: 20 Квітня 2010, 23:57:20Раз я вже розписалась - прорвало  :=) - то, порівняйте самі еффект від грілки, зробленої з, наприклад, налитої води в бутилку і електрогрілки, ефект від поясу з натуральної шерсті на поясниці і знову ж таки любе інше( те ж саме елетричне) тепло. Вода несе в собі ЖИВУ енергетику і інформацію, а та ж електрогрілка ще й нашкодити може.

gaar:

--- Цитата: сонечко я від 21 Квітня 2010, 01:02:56 ---ектрогрілка ще й нашкодити може.
--- Кінець цитати ---
Загорітись? :o

Сонечко+:
Різна теплова хвиля. Може викликати розрив органу, варикоз, приступ...А "живе" тепло, в основном впливає на причину болю, а не на просто його тимчасове зменшення. Електрику вважаю доцільною як грілку тільки для певних каменів, які випромінюють при нагріванні інфрачервоне тепло і електромагнітну хвилю. Таку властивість мають, наприклад, камені магматичного походження.

newroman:
А звідки взявся забобон про пятницю 13те?
Оскільки нету в мене нема, а зараз я дорвався то відразу і відповім.
саме в пятницю 13го (місяця нісана по єврейськи) розіпяли Христа.
Та насправді це не чорний день, бо в цей день відбулось спасіння людства.
Тому і непотрібно боятися ні пятниці ні числа 13.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії