Різне > Людська поведінка

Забобони та марновірства

<< < (7/30) > >>

aroma:

--- Цитата: сонечко я від 17 Квітня 2010, 04:09:04 ---І недаремно люди першими на новосілля запускали котів. Ці тваринки найбільше відчувають патогенні та благоприємні зони. Там, де кіт ліг із розплющеними очима - там негативна енергтика, тобто проходить енергетичний меридіан - там ставити ліжко не варто,замучають головні болі, безсоння чи відчуття втоми. А там, де кіт ліг і заснув - саме ідеальне місце для сну і робочої зони.
--- Кінець цитати ---

Цікаво, звідки беруться ці "патогенні та благоприємні зони" ? Що спричиняє їх появу? І чому саме коти, а не... миші? А якщо поставити ліжко в іншому кутку — болі більше не з’являтимутсья? А якщо кіт ляже в туалеті, що тоді?
Хто мені пояснить?
Якщо це на рівні "Одна бабка сказала" чи "Всі так роблять" то в мене без коментарів.
Якщо це має під собою конкретні пояснення то хотів би почути.

Azazello:
Взагалі коти вважаються своєрідними провідниками між нашим та іншим світом. (Який існує, незважаючи на те, що ми його не бачимо). Тому вони найкраще відчувають позитивні та негативні зони. Якщо кіт постійно спить на якомусь конкретному місці, значить там "чиста" територія і там найкраще ставити ліжко. Якщо кіт в якомусь місці неспокійний, то значить там є "астральна діра", яку він намагається "залатати". А згадаймо, якщо в людини щось болить, то кіт лягає на болюче місце і масує, цим самим знімаючи біль. І взагалі, коти найбільш загадкові істоти.

Люся:

--- Цитата: Azazello від 19 Квітня 2010, 18:55:45 ---Якщо кіт постійно спить на якомусь конкретному місці
--- Кінець цитати ---
а у мене після ремонту довго не було меблів у залі. І ніхто з котів там не спав. (мабуть зона була неблагоприємна) А тепер ми нарешті поставили диван. Тепер вони там сплять. (мабуть поляризація зони помінялася) А ще вони сплять на всіх ліжках. І на робочому столі перед компом теж сплять. Але я не впевнена що це тільки через "зону". Просто їм там зручно. Якщо я переставлю ліжко, вони все одно будуть спати на ліжку, а не на підлозі, там, де воно стояло.
А ще нормальна температура кота біля 37 градусів. Через це вони люблять більше тепла, ніж ми. І постійно намагаються лягти там, де тепліше. А коли у вас щось болить, там злегка піднімається температура. Ми цього не відчуваємо, але сенсорна система кота трішки інша, ніж у нас, тому він відчуває і тому туди вкладається. І нам легшає, через те, що теплий кіт діє на болюче місце, як грілка. Від тепла розширюються судини і до болючого місця поступає більше крові - а це має знеболювальний ефект.
Ось вам і пояснення.  :)

Azazello:

--- Цитата: Люся від 20 Квітня 2010, 15:10:55 ---А ще вони сплять на всіх ліжках. І на робочому столі перед компом теж сплять.
--- Кінець цитати ---
Значить у Вас просто хороша енергетика в квартирі. І вони сплать всюди, де завгодно. Не раз в житті переконувалася, якщо енергетика в квартирі несприятлива, то кіт або здохне, або піде з того приміщення.

Софія:
10 років в мене в квартирі живе кішка,яку вся  сімя дуже любить.За цей час я переконалася що кішка(моя ,по крайній мірі)-страшенна егоїстка.Спить там де ЇЙ хочеться,залежно від пори року,взимку переселяється до мене в ліжко,бо там тепленько,і тоді воюємо за одну подушку  :).Байдуже  ЇЙ до всіляких зон,робить що ЇЙ подобається,і навіть погладити СЕБЕ дозволяє тільки тоді,коли ВОНА сама цього хоче.І не помічала я в неї якусь "цілющу силу".І нікуди попри всю енергетику вона не піде,бо де ще їй так добре буде(все для неї). Згідна з Люсею на сто процентів.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії