Різне > Людська поведінка

Забобони та марновірства

<< < (6/30) > >>

syddia:
Хочу проголосувати, але мені ніхто так і не розяснив різницю між двома останніми варіантами відповіді. :unknow Може автор голосування все таки доведе справу до кінця.

Сонечко+:
Найгірша прикмета - це, коли в пятницю 13 числа при повному місяці чорна кішка пустим відром розіб"є дзеркало на непарну кількість друзок.

N@Z@R:

--- Цитата: сонечко я від 15 Квітня 2010, 22:01:21 ---Найгірша прикмета - це, коли в пятницю 13 числа при повному місяці чорна кішка пустим відром розіб"є дзеркало на непарну кількість друзок.
--- Кінець цитати ---
І чорна кішка вдома є....І вода в відрах... І повний місяць в пятницю 13 колись буде..... І зеркало я вже розбивав....: :( :( :(

Azazello:

--- Цитата: N@Z@R від 15 Квітня 2010, 22:13:11 ---Цитата: сонечко я від Вчора в 22:01:21
Найгірша прикмета - це, коли в пятницю 13 числа при повному місяці чорна кішка пустим відром розіб"є дзеркало на непарну кількість друзок.
І чорна кішка вдома є....І вода в відрах... І повний місяць в пятницю 13 колись буде..... І зеркало я вже розбивав....:
--- Кінець цитати ---
Чорний кіт в мене також є. І коли він переходить дорогу, мені завжди щастить. Взагалі впевнена, якщо людина чекає або боїться чогось поганого, то воно неодмінно трапиться.

Сонечко+:
Я колись, ще школяркою, почула, як якийсь дядько пояснював тату, що коли чорна кішка пребігє "в матню" - то на прибуток, а в протилежну - то до втрат. :)
 Саме чорний кіт дуже добре аккумулює негативну енергетику.
Пухнастих котів добре тримати людям із захворюванням нервової системи, підвладним депресіям та роздратуванням. В кого хворий кишково-травневий тракт - добре тримати котів короткошерстих порід...
І недаремно люди першими на новосілля запускали котів. Ці тваринки найбільше відчувають патогенні та благоприємні зони. Там, де кіт ліг із розплющеними очима - там негативна енергтика, тобто проходить енергетичний меридіан - там ставити ліжко не варто,замучають головні болі, безсоння чи відчуття втоми. А там, де кіт ліг і заснув - саме ідеальне місце для сну і робочої зони.
Зверніть увагу - коли у вас щось болить - кіт лягає саме на хворе місце і через деякий час вам стає легше. Просто природне призвання котів - преробляти негатив у позитивну енергетику.
Відповідь від: 17 Квітня 2010, 02:38:24А чорного кота рекомендують тримати людям яким важко виявляти і висловлювати свої почуття, замкнутим, яким не вистчає впевненості і активності, бо саме ці якості "передає" питомець своєму хазяїну. А ще він уміє вгамовувати збудженість, роздратованість. :hot
Відповідь від: 17 Квітня 2010, 02:49:40N@Z@R
Чорна кішка - до активності  :hot, вода у відрах - до прибутку і втамування спраги :drink, повний місць у пятницю 13 вже був :P,а дзеркала жалко  :punish.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії