Різне > Людська поведінка

Забобони та марновірства

<< < (4/30) > >>

N@Z@R:

--- Цитата: doktor-maks від 11 Квітня 2010, 21:41:36 ---тільки культивує
--- Кінець цитати ---
Чому культивує? Деякі програми на реальних подіях...

syddia:
Ну, по-перше, змініть варіанти відповідей для голосування, або розтлумачте мені чим за змістом відрізняються відповіді "в деяких речах" і "в цьому шось є". Бажано аби відповіді висвітлювари варіанти від одного до протилежного. ;)

По-друге, щодо мене, то я стараюсь в більшості відкидати самі думки про всілякі забобони, але окремі зних так глибоко з дитинства вїлись у підсвідомість, що хоч не хоч, а дотримуєшся їх. От наприклад чорний кіт..., пусте відро..., через поріг... і т.п.
Ще тато свариться зі мною, коли я їм яблуко з ножа, правда не памятаю чим це загрожує. :pardon Ще знаю, що не можна виносити сміття з хати ввечері, бо здається разом з цим щастя виносиш з хати чи щось таке. Чув, що неможна позичати чи давати будь-які речі з хати на ніч (тобто ввечері), коли в хаті є мала дитина.


--- Цитата: newroman від 06 Березня 2010, 16:39:36 ---
--- Цитувати (вибране) ---Я в забобони не вірю але померлих боюсь
--- Кінець цитати ---
живих треба боятися  :=)
--- Кінець цитати ---
І я такої ж думки. Можливо то в мене така черствість через те, що я в дитинстві пережив пару похоронів близьких людей, але коли тепер похорони близьких людей в моїх друзів, то я не стою серед останніх в процесії, а активно допомагаю в обрядах. :-[

Лалія:
Можна сказати що не вірю, хіба якщо збоку "група підтримки" яка щиро переконує - так не треба, можу піддатись впливу, та це не серйозно.  ;)

Не вникаю в подробиці, що не можна і чому не можна, тому мені легко живеться.  ;)

От речі позичати не люблю,  це залежить від особи яка звернулась. В цілому стараюсь не позичати.  :unknow


Відповідь від: 12 Квітня 2010, 13:53:28
--- Цитата: doktor-maks від 11 Квітня 2010, 20:41:36 ---На мій погляд СТБ тільки культивує забобони та марновірства

--- Кінець цитати ---
Це точно. Якщо дивитись кожен день СТБ, то жити стане страшно.  :=)

Люся:

--- Цитата: newroman від 06 Березня 2010, 17:39:36 ---Я в забобони не вірю але померлих боюсь
живих треба боятися
--- Кінець цитати ---
Це точно.  :) Що померлі можуть зробити?
Мені доводиться ходити на роботу і з роботи через цвинтар. Так коротше. Я ніколи не обходжу навколо. Навпаки - більше впевненості, що тут мене ніхто не перестріне, бо всі чогось бояться.

aroma:
Імхо, зазвичай, люди роблять забобни тому що всі так роблять і кажуть що буде те і станеться так. Звідси і страх: "Якщо я так не зроблю....", "А хто його знає...".

Сам колись, обходив десятою дорогою чорного кота, який мені перебіг дорогу, лишень би не перейти там де він перебіг.... і тоді навіть не міг подумати, що в когось дома живе чорний кіт, і він дорогу разів 1000 на день перебігає, і нічого, живуть люди...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії