Різне > Людська поведінка

Забобони та марновірства

<< < (26/30) > >>

Alexander:
незабаром дівчата почнуть ворожити :)
дай ім Бог щастя і здоров'я

chuck:

--- Цитата: newroman від 26 Грудня 2010, 21:56:07 ---Чак, щоб задовільнити вашу допитливість грунтовними дослідженнями по астрології прийшлось би наводити багатьох авторів, цитат і трактатів. Але тому, що тут форум я не хотів грузити цитатами і матеріалом, намаючись пояснити просто як я розумію.
Хочете духовне дослідження астрології?
--- Кінець цитати ---

Так я вже сам собі відповів:


--- Цитата: chuck від 26 Грудня 2010, 02:02:11 ---В той самий час, астрологія як діяльність за своїм характером має таку властивість, що створює ілюзію певного знання.
І ось це — вже омана. А омана це ознака впливу демонічних сил.
--- Кінець цитати ---


--- Цитата: newroman від 26 Грудня 2010, 21:56:07 ---Ось, будь ласка! Якщо вистачить терпіння прочитайте:
--- Кінець цитати ---

Не хочу нікого образити, але коли бачу Ваші «відповіді», Ньюроман, то завжди згадую одного радянського науковця, а точніше його вислів, коли він подивився на перший радянський синхрофазотрон:
«Коли мало думок — багато металу.»

BanderiveC:

--- Цитата: Alexander від 27 Грудня 2010, 22:57:10 ---незабаром дівчата почнуть ворожити
--- Кінець цитати ---
Мені ця картинка нагадала як наркомани ширку варять  :=)

Alexander:

--- Цитата: BanderiveC від 28 Грудня 2010, 09:19:28 ---Мені ця картинка нагадала як наркомани ширку варять
--- Кінець цитати ---
во, ще один з варіантів заглянути в майбутне і змінити теперешне :)
я знав шо нарики на картинку клюнуть :=)

BanderiveC:

--- Цитата: Alexander від 28 Грудня 2010, 09:34:57 ---я знав шо нарики на картинку клюнуть
--- Кінець цитати ---
Ага - йду вмажусь  :=)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії