Різне > Людська поведінка

Забобони та марновірства

<< < (23/30) > >>

Alexander:
Булгаков тут не катить :)

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 21 Грудня 2010, 23:19:01 ---Тест на забобони:
http://azbyka.ru/test/index.php?act=test&id=2

--- Кінець цитати ---
Правильных ответов:    16   89%   
Ошибочных ответов:    2   11%

chuck:

--- Цитата: newroman від 21 Грудня 2010, 23:19:01 ---Тест на забобони:
http://azbyka.ru/test/index.php?act=test&id=2
--- Кінець цитати ---
Я «проколовся» на Ванзі (мені там не ясно), на Кашпіровському (але був, близько), на зціленні екстрасенсами (не погоджуюся, думаю там не правильне формулювання).
Відповідь від: 23 Грудня 2010, 01:01:00
--- Цитата: newroman від 22 Грудня 2010, 19:51:27 ---Бо люди які займаються астрологією дуже часто займаються не тільки нею, але паралельно і окультними напрямками, що передбачає попадання людини під вплив демонічних сил.
--- Кінець цитати ---
От, будь ласка, маєте типовий приклад за класифікацією «Якби в риби було хутро»  ;)
Можна подумати, що якщо людина просто, так би мовити, займається «чисто» астрологією, то ніколи не попаде під вплив демонічних сил.

Не рідко (ой не рідко), люди, які займаються бізнесом, з часом зосереджуються не на справі, яку вони повинні робити для людей і за що їм платять гроші, а на прибутках. Падає якість, росте кількість, з’являється недобросовісна реклама і пішло, і поїхало.
Ну чим не вплив мамони?
І де тут астрологія?

Одна людина скальпелем рятує здоров’я та життя, а інша тим самим ножем те життя забирає.
Якось до вбивців демони і без астрології добраються.
Тим не менше мільйони людей повенулися з війни, де вбивали, вбивали, вбивали. І лишился людьми, і виховали нормальне наступне покоління.

Хтось все життя п’є і горілку, і вино, «і пиво теж» і після всього лишається людиною. А хтось день без пів-літри прожити не може.
Де тут астрологія?

Все, що ми можемо використовувати, ми можемо використовувати як інструмент або на користь, або на шкоду собі.
І будь-який інстумент в розпорядженні непідготовленої людини являє небезпеку.


--- Цитата: Alexander від 22 Грудня 2010, 19:52:08 ---зовсім недавно, років 100 з хвостіком назад перші літаки, телефон, паротяги наприклад більшість населення
рахувало за демоничні сили.
--- Кінець цитати ---

І були абсолютно праві.
Роки йдуть, а ситуація не змінюється.
Підготовлена, відповідальна людина керує технікою грамотно і не піддається спокусі випробувати силу «полоненого духа».
А якесь не дуже розумне дитинча, що отримало цяцьку  від багатого (впливового) родича — витискає з того «духа» більше ніж його здатність… і той забирає за це людський спокій, здоров’я і, врешті, життя.

Якщо вірити вченню церкви, Христос після розп’яття був 3 дні в пеклі та відібрав ключі від того місця (я нічо не сплутав?).
Не знаю звідки це відомо, але я схильний вірити, так як Христос зміг би ще й не таке ))
Чому так вважаю? З тої ж самої причини. Він найпідготовленіший, який тільки може бути. Тому справляється з будь-яким духом.
І закликає нас бути досконалими, як Отець наш небесний.
Велика відповідальність, однак.  :!!
Перед використанням «полонених духів» уважно читайте інструкції!
 :dopovid

newroman:

--- Цитата: chuck від 23 Грудня 2010, 01:18:38 ---От, будь ласка, маєте типовий приклад за класифікацією «Якби в риби було хутро» 
Можна подумати, що якщо людина просто, так би мовити, займається «чисто» астрологією, то ніколи не попаде під вплив демонічних сил.
--- Кінець цитати ---
Малося на увазі трошки інше.
Звісно ж, що кожна людина попадає під вплив злих сил. Бо як написано йде боротьба добра і зла, а полем битви є серце людини.
Та у випдку астрологів та їм подібних є не просто вплив злих сил, а добровільне спілкування людини із злою силою, контакт. До того ж щоб отримати якусь інформацію чи "дар" необхідно за нього заплатити. Догадайтесь чим у духовній сфері може розплатитися людина? Звісно ж власною душею, чого і треба злій силі.

chuck:

--- Цитата: newroman від 23 Грудня 2010, 21:50:30 ---добровільне спілкування людини із злою силою, контакт.
--- Кінець цитати ---

А в який справі цього не має?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії