Різне > Людська поведінка

Забобони та марновірства

<< < (3/30) > >>

Tandylight:
Я в забобони не вірю але померлих боюсь...та це здається до розділу "Фобії форумчан" гг :-)

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Я в забобони не вірю але померлих боюсь
--- Кінець цитати ---
живих треба боятися  :=)
Відповідь від: 06 Березня 2010, 16:29:25
--- Цитувати (вибране) ---Православні так не вважають мабуть. Бо я читав художній твір "Моі посмертниє пріключєнія" написаний з розповідей однієї ігумені, то там якраз говорилося, що в раю всі родичі зустрічаються
--- Кінець цитати ---
Православна церква вчення про потойбіччя не ставить в ряд із догматами церкви. Це не є догмат, що саме так воно  є, і не інакше, як розповідають окремі святі отці, але ці розповіді привідкривають завісу потойбіччя через враження деяких людей які удостоїлись бачити це і розповісти нам.
Відповідь від: 06 Березня 2010, 16:35:48По дереву стукати також забобон.
Тепер у багатьох квартирах трудно і дерево знайти аби постукати - меблі зі стружки, вікна з пластику, двері з бляхи або мдф.  :pardon  :=)

aroma:

--- Цитата: РЕАЛ від 13 Лютого 2010, 22:40:21 ---ХТО знає ??? - цікаво було б дізнатись історію виникнення забобон.
--- Кінець цитати ---

Привіт. Мені теж було цікаво коли ми знімали передачу про забобони.
Якщо хочете, можете зайти на сайт www.tastorona.org, там є передача "Побутові марновірства". Або ж прямий лінк на сторінку

N@Z@R:
Самими забобонами людина тільки прикликає до себе різні хвороби, порушується психологічний стан... Про все це, і різні прикмети дуже гарно розповідають на каналі СТБ.

doktor-maks:

--- Цитата: N@Z@R від 08 Квітня 2010, 16:04:44 ---Про все це, і різні прикмети дуже гарно розповідають на каналі СТБ
--- Кінець цитати ---
На мій погляд СТБ тільки культивує забобони та марновірства

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії