Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 3 дні

Автор Тема: Чи може людина бути незалежною від Творця?  (Прочитано 105477 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #140 : 30 Червня 2008, 22:28:50 »


Це була темна і сліпа віра язичників, які поклонялися природнім явищам, та ідолам. Віра в істинного Бога відкрита самим Творцев і є живою вірою в живого, реального Бога.
коли людина в1дкриэ ще багато закон1в ф1зики як1 нас окутують 1 сентизуэ б1лок з неживого я тебе язичником називати буду :-D...дореч1 в теор1ъ можливо ситезувати б1лок...просто на практиц1 уе не можливо таяк потр1бна термоядерна реакц1я такоъ потужнуст1 яка би рознесла нашу планету на молекули проте так1 реакц1ъ э в космос1..наприклад-сонце...а що скажеш прго чорн1 д1ри га????що це таке???куда все д1ваэться п1сля ъхньоъ атаки???чи знову все спихнеш на бога???у мурах не маэ розуму як такого в них э при родн1 рефлекси...а нарах ъхнгьоьго побутуу вс1м давно в1домо шо мал1 стада збиваються в велик1 велик1 у у ц1л1 колон1ъ
так 1 формуэться життя у тих самих мурахююютак нав1ть у людей....чому одна кокретна людина не починаэ сама в1йну 1 сама ождинока не йде воювати????та тому що нею кируэ стадний 1нстикт...гах я просто см1юся з твоъх тверджень коли ти пишеш типу а зв1дки все взялося 1 пор1внюэш будинок на планет1 земля..
ти пор1внюэш земн1 закони чуэш земн1 1 ти не можеш знати як1 там э закони...ти розум1эш що початок 1 к1нець э т1льки на земл1 час також т1льки на земл1...ти в1дштовхуэшся в1д тогог шо все маэ св1й початок 1 к1нець бо так э на планет1 земля бо в1чного ти н1чого не бачив 1 сам не в1чний...а там в1чна темнота яка н1 зв1дки не взялась 1 н1куди не д1ваэться....добре як що так то зв1дки взявся бог???
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #141 : 30 Червня 2008, 22:34:11 »


Чому не мучили і карали за іслам, іудейство, буддизм,
гах зара лопну з1 см1ху =))напевно т1льки в 1рац1 б1льше було вбито мусульман чим за всю 1стор1ю мертвиъх заради саме христа...а про хрестов1 походи чув???проснись заради христа олюдей роздирали на шматки якраз тих самих мусульман 1дуъст1в та будуъст1в..так1 чесн1 християни вс1...да мастив я таке християнство коли кишки мирних жител1в намотують на дуло танка...вони так1 сам1 люди як ти 1 будь хто 1нший...1 мабудь якраз бог навчив людей воювати..
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #142 : 01 Липня 2008, 20:56:15 »

Цитувати (вибране)
коли людина в1дкриэ ще багато закон1в ф1зики як1 нас окутують 1 сентизуэ б1лок з неживого я тебе язичником називати буду
ггг,називай як хочеш, я не обіжусь.
Та за останнє століття було відкрито купу законів і, вроді ніхто їм не став поклонятися.
Цитувати (вибране)
...дореч1 в теор1ъ можливо ситезувати б1лок...просто на практиц1 уе не можливо таяк потр1бна термоядерна реакц1я такоъ потужнуст1 яка би рознесла нашу планету на молекули проте так1 реакц1ъ э в космос1..наприклад-сонце...
ммм дя. виходить щоб створити одну клітинку білка з мільярдів яких складається припустімо мурашка необхідна така енергія щоб рознести землю. А скільки тоді треба буде енергії щоб створити цілу мурашку. Та матерію, білок припустімо, створено, причому прийдеться зруйнувати сонячну систему, задля однієї мурашки, а хто вдихне в неї життя. Хто запустить життєві процеси, рефлекси, поведінку і заложить програму на життя в ДНК ?
Про чорні дири я маю документальний фільм, дуже хороший і там все нормально розповідається. Та що, думаєш, що вони самі по собі виникли. Нічого немає хаотичного і такого, що виникає нізвідки, все має свій час, місце і призначення. А керує всім Всемогутній.
Цитувати (вибране)
у мурах не маэ розуму як такого в них э при родн1 рефлекси
Добре, ти кажеш, що це рефлекси тоб то інстинкт, я так зрозумів. Я з цим згоден.
Так рефлекторна поведінка харктерна всім тваринам, комахам, в тому числі і людям. Дія його проявляється на рівні підсвідомості і діє він цілеспрямовано за для певної цілі.
Добре, тоді поясни звідки взявся цей рефлекс чи інстикт, який є у всього тваринного світу і людини ?
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #143 : 01 Липня 2008, 21:04:00 »

Цитувати (вибране)
чому одна кокретна людина не починаэ сама в1йну 1 сама ождинока не йде воювати????
Дивне таке собі питання. Чому не починає. Імператор чи цар вполнє міг сам розпочати війну проти сусіда. Т
Та тобі має бути відомо, що людина щось трохи більше за тварину. Людина керується далеко не завжди рефлексами та інстинктом, бо Всемогутній наділив її розумом, здатністю мислити та аналізувати.
Цитувати (вибране)
гах я просто см1юся з твоъх тверджень коли ти пишеш типу а зв1дки все взялося 1 пор1внюэш будинок на планет1 земля..
ти смієшся бо не маєш відповіді або маєш та вона не сходитсья з твоєю філософією, невписується в неї.
Цитувати (вибране)
ти пор1внюэш земн1 закони чуэш земн1 1 ти не можеш знати як1 там э закони...ти розум1эш що початок 1 к1нець э т1льки на земл1 час також т1льки на земл1...
ну це дурниці. Вся матеріальна субстанція знаходитсья в часі. Ти хочеш сказати, що на землі час є, а на марсі чи сонці немає, чи іншій галактиці. Ти де таке вичитав ?Про це тобі краще поговорити з  доктором максом, він з фізикою білше дружить.
Цитувати (вибране)
а там в1чна темнота яка н1 зв1дки не взялась 1 н1куди не д1ваэться....
Темнота це відсутність будь чого, відсутність енергії, пустота. Світло ж несе в собі енергію. 
Як із темноти, якщо вона існує вічно могла народитися енергія, світлова енергія, матерія і врешті решт життя. Га ?
Цитувати (вибране)
добре як що так то зв1дки взявся бог???
А я тобі скажу, що Бог це духовна субстанція, це найпотужніше джерело енергії, яке існувало вічно та буде вічно. Бо ніщо, владе з темноти не може виникнути. Вічно може існувати тільки енергія. Вищий Розум який і є нею,енергією,  може творити і Він створив Всесвіт. А що з темноти може бути ?

Цитувати (вибране)
гах зара лопну з1 см1ху =))напевно т1льки в 1рац1 б1льше було вбито мусульман чим за всю 1стор1ю мертвиъх заради саме христа...а про хрестов1 походи чув???проснись заради христа олюдей роздирали на шматки якраз тих самих мусульман 1дуъст1в та будуъст1в...
Ну про це можна багато спорити хто і з якою метою організовував хрестові походи, та думаю розумієш, що не для навернення в християнство чужі народи. Це політика великих імперій, і ніщо спільного з християнським вченням тут немає. Люди виконували волю сильних світу цього котрі керувалися не християнськими законами.

« Останнє редагування: 01 Липня 2008, 21:31:09 від newroman »
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #144 : 02 Липня 2008, 01:49:45 »


ну це дурниці. Вся матеріальна субстанція знаходитсья в часі. Ти хочеш сказати, що на землі час є, а на марсі чи сонці немає, чи іншій галактиці. Ти де таке вичитав ?Про це тобі краще поговорити з  доктором максом, він з фізикою білше дружить.
от якраз вишукую в нет1 ф1льм якраз про теор1ю великого вибуху про створення всесв1ту 1 про те де говориться за час та як енерг1я 1 п1д якими впливами пертворюэться в матер1ю...а також про чорн1 д1ри 1 про чорн1 частинки з яких за теор1эю складаться чорна д1рка хоча не доведено...проте на то як сформувалося життя на нежив1й планет1 1 як1 зовн1шн1 фактори на це штовхали буде все сказано...як не найду коли приъду додому обовязково заллю в нет в мене дома о все э....


А я тобі скажу, що Бог це духовна субстанція, це найпотужніше джерело енергії, яке існувало вічно та буде вічно. Бо ніщо, владе з темноти не може виникнути. Вічно може існувати тільки енергія. Вищий Розум який і є нею,енергією,  може творити і Він створив Всесвіт. А що з темноти може бути ?
так як що це енерг1я то зв1дки вона взялася або формулу ц1эъ енерг1ъ мен1 будьласка 1 як шо вона розумна як пояснити те що нематер1ального розумного б1льш нема ну принайм1 ми ще не бачили такого...як що нав1ть так  я тод1 можу тоб1 сказати таке що всесв1т взявся з в1дти зв1дки й бог е та сама впорядкована енерг1 яка 1снуэ в1чно тльки час в1д часу воне переходить з одного стану в 1нший...ти хочеш сказат що людина не випром1нюэ енерг1ъ??доведу протилежне нав1ть п1сля смерт1 на р1зного типу фотограф1ях видно як з т1ла вив1льняэться ця енерг1я зверни увагу не впорядковано а хаотично 1 переходить в 1нш1 форми 1снування також хаотично...просто ти ц1й енерг1ъ надаэш розуму якоъсь над потужньоъ та зверхноъ сили а я гадаюю що енерг1я вона 1 наземл1 1 намрс1 1 далеко в межах 1нших галактик залишаэться енерг1эю...ти кажеш що потр1бно щоб зробитиц1лу мураху а 1 чому кажеш потр1бно рознести п1в всесв1ту чому така плоска думка 1 чому ти вважеэш що той сбос1б який придумли люди единий можливий???скажу тоб1 нав1ть таке коли сформувався всесв1т а точн1ше почав формуватись перед ним стався величезний вибух який знищувава все на своэму шляху 1 водночас створював нов1 св1ти..спитаэш як а ось уви що на сонц1 за одну секунду в1дбуваэться дек1лька м1л1он1в термоядерних вибух1в частинки пероходять з одного стану в 1нший енерг1ю збиваэ силою вибухху до купи з в1дки 1 беруться нов1 ядра до яких прилипають електрони чим б1льше електрон1в прилипаэ тим дал1 ми рухаэмся в таблиц1 мендэлээва до ходть до останнього пункту  сила реакц1 заставляэ роспадатися ц1 уже сформован1 елементи на електрони   1 процес п1шов по колу..а на домашньому досл1д1 доведу як матер1альне може перетворитись на енерг1ю-в1зьми с1рник зваж його за допомогою точних ваг..пот1м спали 1 поп1л зваж..де под1лась твояя частина с1рнички???в теплову енерг1э перейшла 1 коли буде гор1ти постав над полмям свого палця 1 твоъ частинки т1ла почнут перетворюватись у поп1л вода яка н1куди з них н1коли не д1валась почне випаровуватись ось тоб1 1 перетворення енерг1 у щось матер1альне...якщо теор1я темноъ частинки п1дтвердится 1 буде науково доведена(дореч1 досл1ди уже ведуться в дуже ц1кавий спос1б у ф1льм1 мому якраз э про це обовязково скину)тод1 теор1я великого вибуху повн1чтю пояснить з в1дки взявся всесв1т...


Добре, тоді поясни звідки взявся цей рефлекс чи інстикт, який є у всього тваринного світу і людини ?
а про теор1ю еволюц1ъ чув.а як людина навчилась говорити...а як навчилась полювати...а чому у риб э плавники..за багато м1л1он1в рок1в зовн1шн1 фактори впливають нав1ть на зм1ну генитичного коду..зв1дти 1 взалися 1нстинкти люди мурахи комар1 багато есперементували на протяз1 свого життя намагалися виживати...т1кали в1д болю голоду...шукали гармон1ъ 1 легкого 1снування ось зв1дти 1 вс1 1нстинкти...створення всесв1ту вим1рюэться таким числом рок1 шо якби його довелося вписувати у зошита шк1льного формату на 48 кл1тин я то самим маленьким почерком доелось би вписати нул1в десь у зшит1в 3...а можливо 1 б1льше...нав1ть при вираховуванн1 цих одиниць зависають компютери 1 думю стац1онарн1 так1 як у кожного з нас э дома зависали би на в1чно...
ПС..сприймати все буквально не означаэ намагатись зрозум1ти хочаб частину чогось що в1дбуваэться навколо тебе,щоб дещо зрозум1ти мусимо в1дкидати стереотипи так як нам н1 для чого повертатися назад а мусимо 1ти вперед.
рел1г1я це вже майже пережитий стереотип...нажаль хот1лося вам би чи н1 у процентному в1дношен1 християн чи мусульман чилюдей взагал1 як1 в1рять у щось надприроднэ стаэ з кожним роком все менше...не забувайте я родився у христянск1й с1мъ був хрещений 1 нажаль для вас вир1с зандто вдарений в науку яка починала з довгим часом в1дкривати мен1 оч1 на навколишн1й св1т...не можу сказати що я проти якихось рел1г1й..багато в чому вони допомогли найти людству якусь н1шу у цьогму здоровенному вссв1т1..просто для мене будь яка рел1г1 це на 90 в1дсотк1в дуже ххорош1 повчальн1 та флософск1 думки та слова придуман1 дуже надзвичайно розумними людьми для того щоб згуртувати весь народ земл1 та для того щоб в1дкинути люб1 страждання та горя...
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #145 : 02 Липня 2008, 23:21:37 »

дореч1 в теор1ъ можливо ситезувати б1лок...просто на практиц1 уе не можливо таяк потр1бна термоядерна реакц1я такоъ потужнуст1 яка би рознесла нашу планету на молекули
Маячня дилетанта. Кожну годину на планеті Земля синтезується тисячі тон білка і ніяких термоядерних реакцій не спостерігаємо. Може енергія, що витрачається, наприклад, при статевому акті наближається за потужністю до енергії, що вивільняється при термоядерному синтезі? Дурепа, ти рахував скільки сперми виділяється на планеті? Ось тобі і синтез білка!
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #146 : 03 Липня 2008, 00:26:43 »

Цитувати (вибране)
так як що це енерг1я то зв1дки вона взялася або формулу ц1эъ енерг1ъ
Вона була вічно бо існує поза часом.
Скажи, що може бути першопрчиною всього - вічна темнота, пустота чи енергія, жива субстанція ?
Цитувати (вибране)
1 як шо вона розумна як пояснити те що нематер1ального розумного б1льш нема ну принайм1 ми ще не бачили такого...
Ця енергія є Бог, Він першопричина всього - матеріального і нематеріального. Бог є духовна субстанція. Спочатку Бог створив духовний світ - ангелів, які були наділені розумом, вони є творіння. Подібного Творцю, Богові, тобто першопричині всього немає бо Він є Початком всього, як каже про себе Христос: Я Альфа і Омега, початок і кінець".
Все, що створено Богом, чи то матерія чи духовний світ є Його Творінням. Все творіння Боже має свій початок і з волі Отця може мати і кінець. Та Бог є Вічний.

Хаотично, хаотично, що у тебе всьо хаотично. Люди, зациклені на науці, як неможуть щось пояснити чи щось їм незрозуміле то всьо в них хаотично. Це схоже на язичництво. Ти поклоняєшся богу - хаосу !
Нема нічого хаотичного, все впорядковано в цьому світі через промисел Божий.
« Останнє редагування: 03 Липня 2008, 00:34:19 від newroman »
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #147 : 03 Липня 2008, 00:41:24 »

Цитувати (вибране)
якщо теор1я темноъ частинки п1дтвердится 1 буде науково доведена(дореч1 досл1ди уже ведуться в дуже ц1кавий спос1б у ф1льм1 мому якраз э про це обовязково скину)тод1 теор1я великого вибуху повн1чтю пояснить з в1дки взявся всесв1т...
Наука ніколи не суперечила Святому Письму і Богові. Вона тільки розкриває те, як я вже писав, ті закони, за якими давно створена вся матерія.
І обовязково наука прийде, до того, що все створено Премудрістю Божою. Але чи скоро. На одне відкриття в науці виникає сто запитань без відповідей, на які також треба дати відповідь. Довго прийдеться чекати. Хіба Бог Сам захоче відкрити - як Він створив всесвіт.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #148 : 03 Липня 2008, 00:51:51 »

от якраз вишукую в нет1 ф1льм якраз про теор1ю великого вибуху про створення всесв1ту 1 про те де говориться за час та як енерг1я 1 п1д якими впливами пертворюэться в матер1ю...
Шукай, не шукай - все марно, не зрозумієш правильно, як у школі на трійки вчився... Повтори спочатку квантову фізику, а потім дивись фільми для куховарок. Зрозуміти процеси під час великого вибуху або закони термодинаміки - це недосяжно для тебе сьогодні. Краще вивчай чому у педерастів гіпоталамус маленький
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #149 : 03 Липня 2008, 01:01:07 »

Цитувати (вибране)
а про теор1ю еволюц1ъ чув.а як людина навчилась говорити...а як навчилась полювати...а чому у риб э плавники..
Ага, то ти кажеш, що рефлекс чи інстинкт там, виник в результаті еволюції. Так я зрозумів. То б то тварини чи людина виробляли у процесі еволюції свої вміння. І ми, і тварини тепер привикли до цих рефлексів так, що користуємося на підсвідомо, через привичку. Ми привикли ходити вертикально, писати, чисто механічно виконуючи все це, так і тварини. Вони виробилися не відразу у них і нас, а через сотні тисяч років.
   Тоді виходить, що, що мурашки чи бжілка, наприклад тисячі років тому були набагато розумніші ніж людина, ніж сучасні архітектори ?
Якщо вони віддавна привикли робити таку роботу, яка вченим і сьогодні не підсилу! Бо вчені неможуть, наприклад, мед з квітів зібрати, а бжілка з цим справляється легко. Та ще й добавляє до меду 25% води, і якоїсь протигнилосної рідини, щоб мед небродив.
То хто їх навчив, скажи ?
Ми, люди, самі навіть не можемо читати і писати навчитися, навіть ходити нас треба вчити, а тут понімаєш бжілка, комашка - невже сама навчилася ? Га ? Що така мудра, така крута, що так навіть людина невміє. Порівняй мед натуральний бджолиний і мед штучний виготовлений людиною - небо і земля. Чому? Що бжоли знають якісь секрет? Звідки? Хто їх навчив ?
А як корова з трави робить молоко? Звідки навчилася? А чого людина не може зробити такого молока. Складові, вроді відомі.?
А ти берешся за вищу математику та фізику,хочеш вирахувати вік всесвіту,  а на такі прості питання, не можеш відповісти обгрунтовано.

Еволюція, якщо вона і існує -  то це всього навсього наслідок! А я скажу тобі про причину, про початок всіх початків. Бо мусів бути початок всьому. І цим початком є Бог, від якого і еволюція і інтуіція, і рефлекси і все, все, все....
« Останнє редагування: 03 Липня 2008, 01:13:11 від newroman »
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #150 : 03 Липня 2008, 13:07:51 »


Шукай, не шукай - все марно, не зрозумієш правильно, як у школі на трійки вчився... Повтори спочатку квантову фізику, а потім дивись фільми для куховарок. Зрозуміти процеси під час великого вибуху або закони термодинаміки - це недосяжно для тебе сьогодні. Краще вивчай чому у педерастів гіпоталамус маленький
чувак бачу хош нарватись на досить в1дверту розмову....буш быкувати???та хуйньою ти страдаэш а не в бога в1риш...тв1й бог пару пап1рц1в зелених...ще раз доводить т1льки те що ваша в1ра це т1льки прикриття мол ми так1 хорош1 в1римо отут у бога все таке...а сам1 гнил1 з середини

Відповідь від: 03 Липня 2008, 13:07:09
народ наперед хто вважаэ у кого вагон здоровя поможу розгрузити..... :censore
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #151 : 03 Липня 2008, 13:20:31 »


А як корова з трави робить молоко? Звідки навчилася? А чого людина не може зробити такого молока. Складові, вроді відомі.?
А ти берешся за вищу математику та фізику,хочеш вирахувати вік всесвіту,  а на такі прості питання, не можеш відповісти обгрунтовано.
а грудну дитину напевно с1рчаною кислотою мати годуэ =))
Відповідь від: 03 Липня 2008, 13:13:08
Якщо вони віддавна привикли робити таку роботу, яка вченим і сьогодні не підсилу! Бо вчені неможуть, наприклад, мед з квітів зібрати, а бжілка з цим справляється легко. Та ще й добавляє до меду 25% води, і якоїсь протигнилосної рідини, щоб мед небродив.
То хто їх навчив, скажи ?
як це не п1д силу мед штучний давно знають як робити просто чому смачн1ший у бдж1л...???та т1льки тому що бджола не конкретн1 основи використовуэ а р1зний пилок з кв1т1в мед бдж1линий дореч1 також р1зний буваэ все залежить в1д того де бдж1лки тудяться
Відповідь від: 03 Липня 2008, 13:17:36
Маячня дилетанта. Кожну годину на планеті Земля синтезується тисячі тон білка і ніяких термоядерних реакцій не спостерігаємо. Може енергія, що витрачається, наприклад, при статевому акті наближається за потужністю до енергії, що вивільняється при термоядерному синтезі? Дурепа, ти рахував скільки сперми виділяється на планеті? Ось тобі і синтез білка!
да бачу як вчений ти не склався зовс1м....б1лок не сентизуэться а вид1ляэться лишень а береться в1н у людини з ъж1 яку вона споживаэ...сам делетант так1 реч1 я ще в 3 клас1  знав а ти тут росказуэш...
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #152 : 03 Липня 2008, 13:22:05 »

Перестаньте врешті решт сваритись і обливати брудом одне одного на форумі! Кожен має право на власну думку, якою б вона не була. І не залежно від того чи подобаються погляди людини чи ні, вони заслуговують на повагу в любому випадку, бо світогляд кожного основою під собою має певний досвід. Якщо  dj vlad  сумнівається у правильності трактування вищої сили, як Бога конкретно, це не означає що треба вказувати на ніби-то неправильність такої думки. Звідки ми знаємо чи так все насправді як більшість думає (нарахунок створення світу і творця). Опиратись на те, що таке передається з покоління до покоління розповідями та існуванням святого письма не дає 100%-ної впевненості що саме так все і було. Я прекрасно знаю, що говорю і чому є сумніви. Варто лише взяти за приклад як історію нам доводять, правди там відсотків 30 від сили. Хто дасть гарантію, що не відбувся якийсь массовий психоз на певному історичному етапі?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2024, 17:01:12

    Звідки: пр. Л.Українки
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #153 : 03 Липня 2008, 14:19:30 »


Краще вивчай чому у педерастів гіпоталамус маленький
змахує на провокацію  ;)
 Так Ви точно нікого не переконаєте.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #154 : 03 Липня 2008, 14:42:01 »

Питання гіпоталамуса - надзвичайно серйозне. Діджей говорив про це. Тож нехай продовжує його вивчати
Записаний
When doctors differ who is to decide?

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #155 : 03 Липня 2008, 18:44:23 »


Перестаньте врешті решт сваритись і обливати брудом одне одного на форумі! Кожен має право на власну думку, якою б вона не була. І не залежно від того чи подобаються погляди людини чи ні, вони заслуговують на повагу в любому випадку, бо світогляд кожного основою під собою має певний досвід. Якщо  dj vlad  сумнівається у правильності трактування вищої сили, як Бога конкретно, це не означає що треба вказувати на ніби-то неправильність такої думки. Звідки ми знаємо чи так все насправді як більшість думає (нарахунок створення світу і творця). Опиратись на те, що таке передається з покоління до покоління розповідями та існуванням святого письма не дає 100%-ної впевненості що саме так все і було. Я прекрасно знаю, що говорю і чому є сумніви. Варто лише взяти за приклад як історію нам доводять, правди там відсотків 30 від сили. Хто дасть гарантію, що не відбувся якийсь массовий психоз на певному історичному етапі?
+1
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #156 : 03 Липня 2008, 18:54:12 »


Питання гіпоталамуса - надзвичайно серйозне. Діджей говорив про це. Тож нехай продовжує його вивчати
да що ти муляэш тут ти краще роскажи нам детально як людина синтезуэ б1лок при статевому акт1????прахфесор мл1н...1 те що я говорив про той же г1паталамус це не означаэ що мене це надзвичайно ц1кавить просто нав1в приклад того де рел1г1я дуже помиляться так як гей так само хвора людина як 1 хворий на хворобу дауна...ти це розр1знити можеш...а як нехочеш розум1м1ти то мабудь у тебе то якраз з г1паталамусом не все впорядку...
повторюю для нетямущих-хто вважаэ, що в нього ц1лий вагон здоровя,я допоможу розгрузити тр1шки
на образи та провокац1ъ я не переходив так що дорог1 в1руюч1 чи н1 мусульмани та будисти1 1ндуъсти прошу поводити себе адекватно 1 вв1дпов1дност1 з вашими рел1гпереконаннями...
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #157 : 03 Липня 2008, 19:20:03 »

чи може у б1бл1ъ написано що треба когось ображати та провокувати????чи там мен1 здаэться нав1ть 1нше написано???хто памятаэ вчення христа???забули чи н1...як вдарять тебе по л1в1й щоц1 п1дстав праву...чому як що виважаэте що я вас своъми переконаннями ображаю не сл1дуэте цим словам...ось тому 1 небуде мене в християнськ1й рел1г1ъ...вона не э такою правильною як ъъ виставляють...як щой в1дкриэться для мене щось святе то це точно буде не християнство....
1МХО:здаэться мен1 що книга книг як ъъ назвали пише про те як обэднати народи св1ту про те як потр1бно любити та допомагати один одному жити  в злагод1 та милосерд1 не нести насильства 1 аг1тувати про чесне в1дверте справедливе та позбавлене ус1ляких "тваринних 1нстинкт1в" життя...а люди зам1сть цого понастроювали соб1 храм1в мов вони правильн1 понаставляли тих самих 1дол1в вважючи ъх начебто правильними,розводять на грунт1 рел1г1ъ расов1 ворожнеч1 розпочинають в1йни 1 вбивають та взагал1 порушуть 1ус1 закони бож1 прикриваючись тим самим  божим словом..х1ба важо зрозум1ти що люди можуть сотворити  той самий блаженний рай на земл1 коли перестануть щось друг дружц1 доводити коли будуть жити у мир1 та злагод1 коли не буде р1зних народ1в...ось т1льки я думаю що це саме люди мають робити сам1 а не чекати на час коли 1м хтось скаже з неба як 1 що робити...все буде так як написано в кнз1 про апокал1псис т1льки не буде ангел1в добрих та злих люди наподоб1 мене повстануть проти всесв1тньоъ несправедливост1 та терору 1 будуть вони гр1шити вбиваючи та руйнуючи все це б...тсво навколо...1 в1змуть на душу найтяжчий тягар заради того щоб ъхн1 д1ти жили нарешт1 у св1т1 позбавленому всяких стереотип1в та недоумкуватих вчень як1 заставляють зарас людей деградувати....
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #158 : 03 Липня 2008, 22:05:13 »

Ну маєш зараз час, коли прогрес йде на повних парах, людство прогресує, Бога відсунуто на задній план. Мало залишилося віруючих, менше ніж будь-коли, храмів стало також менше ніж колись, бо ці, що набудували це тільки відновлювали в більшості старі і які були зруйновані. Храми вже давно не такі повні як були до радянських часів, немає такої твердої віри і релігійності.
 І що ? життя стало краще без Бога ? Подивися куди світ котиться. В пропасть. Що твориться на вулицях. Те, що ще недавно трактувалось як сором і ганьба тепер виставляється як нормальне явище. Екологія, здоровья, мораль, відсутність любові один до одного - все це зараз деградує і бє по людству, ведучи його до самознищення.
Вплив релігії зараз мінімальний ніж будь коли. Зараз у нас демократія, кожен витворяє, що хоче, говорить що хоче. І що, чого жити не стало краще?
Забули люди про Бога !
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #159 : 03 Липня 2008, 22:14:33 »

І ніхто тут тебе владе не заставляє повірити і переконати. Кожен відстоює свою точку зору. Не можна когось заставити повірити в Бога чи щось інше. В кожного своя думка, на то і форум щоб подискутувати. Може хтось більш емоційніше це сприймає, хтось менше, всі ми люди, завжди бувають конфлікти і суперечки. Не потрібно зациклюватись на таких дрібницях.  :drink
Записаний