Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 22 дні

Автор Тема: Чи може людина бути незалежною від Творця?  (Прочитано 104866 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #60 : 11 Грудня 2007, 00:02:44 »

А я би хотів вас трохи відвести від науки. У моєму ще не надто довгому житті вже було досить багато подій. які наштовхують на висновок про чиєсь зовнішнє втручання чи допомогу. Це при тому, що я не є запеклим поборником релігії і не вважаю себе людиною глибоко віруючою.
Буває, от сталася якась досить визначна подія. а тоді замислюєшся, чому сталося саме так а не інакше. Тут різні люди роблять для себе різні висновки. А головне що роблять і що замислюються.
Я для себе зробив висновок, що це саме через втручання ззовні.
Інколи вже аж дістає той нескінченний ланцюжок випадковостей. А інколи чітко дає тобі зрозуміти, що учить тебе. Відчуваєш себе цуциком, якого ткнули носом у щойно зроблену каку. А як тільки це відчув, так одразу той ланцюжок припиняється і все стає на свої місця.
Правильно тут вже писали, що коли дійсно хочеш відчути присутність Бога, треба Його про це попросити, відкрити Йому двері у своє життя.
Мені, не знаю через чиї і які саме заслуги, (розумію, що то чиїмись молитвами) все відкривається ніби саме собою. Навіть просити не треба. Зробиш щось зле, от наприклад загордишся собою (ну щось типу того, як про свою "свідому" позицію пише Ромашка) і одразу ставлять на місце, тобто виникає ситуація наслідком якої є повернення до норми.
Ще одним підтвердженням для мене є те, що збулися практично всі мої мрії. Навіть ті, яких я не аж так сильно прагнув. А коли починаєш думати , а чому ж не збувається ота, теперішня мрія? І розумієш, що тільки через те, що забув і перестав цінити і дорожити тим, що вже тобі дано, занедбуєш то, порохами припадають ті цінні дари, які отримав від Батька, а вже хочеш нових і ще цінніших. А от коли усвідомиш це, змінишся, тоді і отримаєш новий дар.


Знаю, що звучить як маячня. Але то лиш квола спроба, описати незрячій від народження людині красу заходу сонця теплого літнього дня, білосніжної хмаринки, що пропливає по бездонно блакитному небу, брунатно-червоного снігура, що сидить на засніженій гілці яблуні, яка чомусь не встигла розлучитися зі своїми, такими ж червоними плодами. Думаєте легко це описати і пояснити людині, яка ніколи нічого  подібного  не бачила?
Звіно простіше було б пояснити, що таке чорна, темна пустота, у якій нічого і нікого крім тебе самого немає. Немає, бо не може бути ніколи!
« Останнє редагування: 11 Грудня 2007, 00:09:19 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #61 : 11 Грудня 2007, 00:16:37 »

а взагалі відповідаючи на головне питання теми, "Чи може людина бути незалежною від Творця?"
мушу відповісти - ТАК!
Так як космонавт, що вийшов у відкритий космос, якщо дуже забажає, може бути окремо від свого корабля.
Інше питання, яко і кому від того користь і кому від того гірше буде?
Кораблю?..
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #62 : 13 Грудня 2007, 07:44:05 »

Ну,Юрко,що це ти пор1вняв корабель з Богом? ;)
Я думаю,що Богов1 дуже погано,якщо ми в1д1рван1 в1д Бога,бо ми були створен1,як ц1л1сн1сть з Богом...у нас було дуже близьке сп1лкування з Ним...Це можна пор1вняти скор1ше з дитиною,яка живе з батьками,1 дитина,яка втекла з с1м 1.Чи може вона 1снувати?Звичайно,але чи добре це?Адже батьки страждають-Бог також
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #63 : 13 Грудня 2007, 09:00:28 »

Я навів порвіняння для того, щоб показати як нам без Нього. Звісно, що в інший бік порівняння не діє  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #64 : 13 Грудня 2007, 10:18:57 »

Ну,Юрко,що це ти пор1вняв корабель з Богом?
Юрко мав на увазі, що Ісус Христос і Його Церква - то Ковчег Спасіння 
 :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Рекрут

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    16 Грудня 2007, 03:05:08

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #65 : 16 Грудня 2007, 02:16:34 »

Юрко твоє порівняння супер! :-D а,що до того чи може людина бути вільною від Творця? може таку людину називають "божевільною".
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #66 : 18 Грудня 2007, 23:03:37 »

Дійсно, в українській мові є таке змістовне слово
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #67 : 02 Червня 2008, 17:28:56 »


а хто такий творець???чуму він тільки на устах і в писмі а не наяву...чому його немає коли він комусь потрібен...чому людей рятують люди а не щось вище...просто яб своє творіння захищав усіма способами...

Він захищає - віддав Своє життя за тебе, бо так сильно любить тебе!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #68 : 02 Червня 2008, 17:35:50 »


"Чи може людина бути незалежною від Творця?"

Звичайно, якщо людина зробить вибір на користь власної незалежності, буде жити як зможе.  :fool Та мудра людина ніколи не відмовиться від допомоги і покрова Всевишнього Бога.  8)
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #69 : 07 Червня 2008, 21:55:42 »

а вот я соб1 1сную незалежно....проте моэ життя залежить в1д багатьох фактор1в та моъх д1й....ану задумайтесь...перед тим як щось зробити ви думаэте про це чи думки приходять до вас внэзапно чи ви спочатку щось робите а пот1м думаэте...1 попрошу дати мен1 в1дпов1д1 на деклька питань...
1. чому люди як1 живуть в злагод1 з богом та сказати, роблять деколи набагато г1рш1 вчинки н1ж атеъсти...чому вони можуть вбивати красти та п1дло обманювати...це так дозволино чи вони просто ще не вивчили правильних сл1в з б1бл1ъ...
2.чому священники зокрема в калуш1 ъздять на автомоб1лях як1 ви соб1 нав1ть не позволяээте 1 в той час п1д церквою ст1льки п1дних....
3.Чому все священство св1ту закритикувало книгу Код Дав1нч1
4.Чому що дня все б1льше священник1в педоф1л1в та гомосексуал1ст1в
5.ви засуджуэте гомосекзуал1зм
6.Чи вважаэте ви правильним коли священники знаючи що у сан1 ъм не буде дозволено одружитись роблять це перед прийнятям цього сану
7.Що поганого в коранн1 ви вбачаэте...чи погоджуэтесь ви з протистоянням християнства та мусульманського св1ту??????????????????????????????????????????


??????????????
?????????????
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #70 : 08 Червня 2008, 23:03:05 »

а хто такий творець???чуму він тільки на устах і в писмі а не наяву...чому його немає коли він комусь потрібен...чому людей рятують люди а не щось вище...просто яб своє творіння захищав усіма способами...
Розповім одну притчу.
Одного разу в одному селищі була сильна повінь. А один чоловік сидів на меленькому уламку якоїсь дошки. До нього піплив великий човен. Чоловік на човні сказав: "Рятуйся, ходи до мене на човен!"
А він відповів: "Не треба, мене врятує Бог." - і спровадив чоловіка з човном.
Пізніше до нього підпоив чоловік на човні і закликав того рятуватись. Чоловік відповів те саме.
Згодом до нього підплив ще один чоловік, на плоту. І чоловік знов відмовив. Він втонув. І прийшовши до Бога спитав:"Боже, я надіявся на тебе, чому ти не врятував мене?" І Всевишній відповів:" Чи я не рятував тебе? Чи не посилав до тебе аж трьох людей? І ти відмовився від Мого порятунку."
Мораль зрозумів?
Відповідь від: 08 Червня 2008, 23:00:57
Я вибачаюсь за таку пізню відповідь, просто не слідкував за темою, а тут прочитав і мене зачепило повідомлення Влада.
І ще одне. Пам*ятаєш, що сказав Ісус Фомі? "Блаженні ті хто увірував, не побачивши"
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #71 : 09 Червня 2008, 07:51:16 »

а ти п1драховував ск1льки людей загинуло в чеченск1й, афган1станск1й та 1ракск1й кампан1ъях...а ти п1драховував ск1льки людей загинуло в бородьб1 за эрусалим ....?????як важаэш вони воюють 1 вмирають з руки господньоъ чи тому що не шукають порятунку.!!!!чи можливо будемо реал1стами 1 тверезо побачимо що вмирають люди через як1сь амб1ц1ъ нафтових магнат1в та св1тових вожд1в...ви хоч усв1домлюэте ск1льки безневвиних полягло в цих в1йнах???жа що ъм така кара???вони х1ба не люди????чому господь не зглянувся на них...чому коли падали бомби на м1ста в1н ъх не зупинив...подив1ться ширше ви марите...тод1 з вашоъ точки зору з1рок навколо нас не 1снуэ...обясн1ть 1снування всесв1ту багатьох планет вони х1ба крутяться навколо земл1...чому у т1й сам1й б1бл1ъ немаэ н1 слова про всесв1т про 1нш1 з1рки планети...що х1ба бог не знаэ про всесв1т навколо нас...я вас здивую народ...люди зато вже знають 1 бачать його...б1бл1я звичайно книга в багатьох аспектах хороша 1 надто правильна...алев той самий час вона сама соб1 протиречить в багатьох сказаннях...1 дуже було влучно написати слова типу хто сл1по в1рить той побачить...на життэвому досв1д1 переконався нав1ть 1слам набагато правильн1ша рел1г1я чим християнство...щож тепер прийдеться вибирати аде правильна рел1г1я....тож виходить э багато бог1в чи як.....здаэть в сам1й б1бл1ъ написано що т1льки один...чому ну чомуж господь не обэднаэ нев1рних людей в одне ц1ле...чому вс1 параф1ъ св1ту не стануть одн1эю ц1лою????
п.с. будьласка дайте вичерпну в1дпов1дь конкретними аргументами а не оперуючи розмитими тезами з б1бл1ъ якими можна оперувати в р1зних ситуац1ях 1 читати та по р1зному розум1ти ъх......
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #72 : 09 Червня 2008, 11:18:11 »


1. чому люди як1 живуть в злагод1 з богом та сказати, роблять деколи набагато г1рш1 вчинки н1ж атеъсти...чому вони можуть вбивати красти та п1дло обманювати...це так дозволино чи вони просто ще не вивчили правильних сл1в з б1бл1ъ...

Якщо людина обманює, вбиває і т.д., вона не живе в злагоді з Богом, вона Його взагалі не знає. Цитувати Біблію і знати Бога - це різні речі. Приклад: можна повторювати слова якоїсь видатної людини, але не знати її, не розуміти її світогляд, її характер. Те саме і з Богом, можна цитувати Біблію, але не розуміти і не знати Бога. Звичайно, у людей, які її читають Біблію, є можливість через роздумування над Словом Божим зрозуміти Бога набагато швидше, ніж у тих хто цього не робить. Та чи будуть люди намагатися зрозуміти Бога чи підлаштовувати Біблію під себе - це вже інше питання.


2.чому священники зокрема в калуш1 ъздять на автомоб1лях як1 ви соб1 нав1ть не позволяээте 1 в той час п1д церквою ст1льки п1дних....
Не всі священники можуть це собі дозволити. А ті, які можуть, заробили достатньо коштів для цього. Бідні тому бідні, що не роблять того, що роблять священники або інші успішні люди. Якщо вони змінять свій спосіб життя, свій менталітет, то обов`язково стануть багатшими. Багато бомжів, наприклад, не хочуть змінювати свій спосіб життя, маючи вищу освіту, вони не хочуть іти працювати, їм подобається така "свобода", така "незалежність". Навіть, якщо священник віддасть такому бомжу всі свої гроші, через певний період часу ця людина знову повернеться до звичного для неї способу існівання. Мудро не віддавати свої гроші, а змінювати менталітет людей і вчити їх заробляти.



3.Чому все священство св1ту закритикувало книгу Код Дав1нч1
Бо те, про що там говориться - богохульство, яке підриває авторитет Бога, а задача свіх церков світу: повернути честь Богу і відновити Його авторитет!


4.Чому що дня все б1льше священник1в педоф1л1в та гомосексуал1ст1в
Сьогодні на Україні стає все більше достойних священників. Можливо, ти їх просто не шукав?


5.ви засуджуэте гомосекзуал1зм
Я особисто засуджую таке явище, як гомосексуалізм. Але не людей, які цьому явищу піддалися. Я вважаю, що все можливо змінити.



6.Чи вважаэте ви правильним коли священники знаючи що у сан1 ъм не буде дозволено одружитись роблять це перед прийнятям цього сану
Вважаю, що правильно дотримуватися правил тієї церкви, яку людина відвідує. Якщо ці правила перевищують можливості людини, краще ходити в іншу, де вона зможе виконувати все без виключення.



7.Що поганого в коранн1 ви вбачаэте...чи погоджуэтесь ви з протистоянням християнства та мусульманського св1ту?
Я не читала Коран. Стосовно протистояння можу сказати спираючись на Біблію: мусульмани, згідно Біблії нащадки Авраама. Авраам не дочекавшись Божого благословіння (народження сина Ісаака), вирішив благословити себе сам і народив сина Ізмаїла від рабині Агарі. Через те, що Ізмаїл був сім`ям Авраамовим, Бог благословив Його і сказав: "Умножая умножу потомство твое, так что нельзя будет и счесть его от множества... Он будет [между] людьми, [как] дикий осел; руки его на всех, и руки всех на него; жить будет он пред лицем всех братьев своих."
(Быт.16:10-12) - ми бачимо, що мусульман сьгодні велика кількість, їх руки на всіх, і всі проти них. Але як би там не було, вони живуть перед лицем своїх братів християн відкрито і зухвало, дикі і неприборкані. Ізмаїл - це народжений по плоті (саме завдяки вибору на користь власної незалежності), предок мусульман. Ісаак - це народжений по духу (тобто по вірі у Слово Боже), предок християн. Білія пише:

"Ибо написано: Авраам имел двух сынов, одного от рабы, а другого от свободной.Но который от рабы, тот рожден по плоти; а который от свободной, тот по обетованию.В этом есть иносказание. Это два завета: один от горы Синайской, рождающий в рабство, который есть Агарь, ибо Агарь означает гору Синай в Аравии и соответствует нынешнему Иерусалиму, потому что он с детьми своими в рабстве; а вышний Иерусалим свободен: он - матерь всем нам.
Ибо написано: возвеселись, неплодная, нерождающая; воскликни и возгласи, не мучившаяся родами; потому что у оставленной гораздо более детей, нежели у имеющей мужа.
Мы, братия, дети обетования по Исааку.
Но, как тогда рожденный по плоти гнал [рожденного] по духу, так и ныне.
(Гал.4:22-29)

Як бачимо ця ворожнеча була спокон віку і навряд чи закінчиться. Бо доки ми живемо у плоті, вона захоче обирати шлях легший і простіший. Адже легше вбити ніж змінити світогляд, легше вкрасти ніж заробити, легше ненавидіти ніж любити. Це суперечка духа і плоті. Нам важко прийняти християнство, бо це нелегкий шлях. Важко повірити Богу, бо потрібно буде визнати, що ми помилялися. Потрібно буде все змінювати, а це нелегко. Християнство - це поєднання Бога і людини, злиття двох субстанцій, двох особистостей. Бог знає нас, але ми ще не знаємо Його. Пізнаємо і з`єднуємося, доки не станемо єдиними з Богом, доки Його повнота не проявить в нас. В цьому процесі людина стає щасливою, бо стає сама собою. Та мало хто розуміє це.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #73 : 09 Червня 2008, 15:50:30 »

Якщо людина захоче бути незалежною від Творця то стане залежною від творіння(диявола)цей настворював церков кому яка подобається.Жодна церква як конфесія Бога собі приватизувати не може .Церква це люди різні, але єдині в одному-вони особисто пізнали Бога,а пізнавши, незалежності від Творця не шукають.Бо де Дух Господній там  воля.
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #74 : 09 Червня 2008, 22:27:57 »


а ти п1драховував ск1льки людей загинуло в чеченск1й, афган1станск1й та 1ракск1й кампан1ъях...а ти п1драховував ск1льки людей загинуло в бородьб1 за эрусалим ....?????як важаэш вони воюють 1 вмирають з руки господньоъ чи тому що не шукають порятунку.!!!!чи можливо будемо реал1стами 1 тверезо побачимо що вмирають люди через як1сь амб1ц1ъ нафтових магнат1в та св1тових вожд1в...ви хоч усв1домлюэте ск1льки безневвиних полягло в цих в1йнах???жа що ъм така кара???вони х1ба не люди????чому господь не зглянувся на них...чому коли падали бомби на м1ста в1н ъх не зупинив...
Всім Бог відміряв певний вік, Він знає хто коли помре і якою смертю. Він так вирішив, значить так має бути. Мені шкода цих людей, але що ми можемо зробити? мені навіть не так їх шкода як їхніх сімей.

Цитувати (вибране)
тод1 з вашоъ точки зору з1рок навколо нас не 1снуэ...обясн1ть 1снування всесв1ту багатьох планет вони х1ба крутяться навколо земл1...чому у т1й сам1й б1бл1ъ немаэ н1 слова про всесв1т про 1нш1 з1рки планети...що х1ба бог не знаэ про всесв1т навколо нас...я вас здивую народ...люди зато вже знають 1 бачать його...
тод1 з вашоъ точки зору з1рок навколо нас не 1снуэ...обясн1ть 1снування всесв1ту багатьох планет вони х1ба крутяться навколо земл1...чому у т1й сам1й б1бл1ъ немаэ н1 слова про всесв1т про 1нш1 з1рки планети...що х1ба бог не знаэ про всесв1т навколо нас...я вас здивую народ...люди зато вже знають 1 бачать його...
як так Бог не знає про Всесвіт? Про те що Він створив? Він відкриває все нам послідовно, тоді коли вважає за потрібне. Якби була Його воля ми б могли бути печерними людьми. Але Він вдихнув в нас Свій Дух, Він зробив нас подібними Собі, тож люди одразу були розумними, саме тому ми розвивались.


б1бл1я звичайно книга в багатьох аспектах хороша 1 надто правильна...алев той самий час вона сама соб1 протиречить в багатьох сказаннях...
Будь ласка, наведи приклади


1 дуже було влучно написати слова типу хто сл1по в1рить той побачить...
Поміть, той хто не сліпо вірить, а той хто вірить не побачивши. Богу не потрібна сліпа віра


чому ну чомуж господь не обэднаэ нев1рних людей в одне ц1ле...чому вс1 параф1ъ св1ту не стануть одн1эю ц1лою????
Знаєш чому світ не ідеальний? Чому не усі на світі праведники? Тому що Бог дає нам зробити вибір.
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #75 : 10 Червня 2008, 11:07:27 »


а ти п1драховував ск1льки людей загинуло в чеченск1й, афган1станск1й та 1ракск1й кампан1ъях...а ти п1драховував ск1льки людей загинуло в бородьб1 за эрусалим ....?????як важаэш вони воюють 1 вмирають з руки господньоъ чи тому що не шукають порятунку.!!!!чи можливо будемо реал1стами 1 тверезо побачимо що вмирають люди через як1сь амб1ц1ъ нафтових магнат1в та св1тових вожд1в...ви хоч усв1домлюэте ск1льки безневвиних полягло в цих в1йнах???жа що ъм така кара???вони х1ба не люди????чому господь не зглянувся на них...чому коли падали бомби на м1ста в1н ъх не зупинив...

Розумієш, Бог поставив людину на землі з певною метою: "И благословил их Бог, и сказал им Бог: плодитесь и размножайтесь, и наполняйте землю, и обладайте ею, и владычествуйте над рыбами морскими и над птицами небесными, и над всяким животным, пресмыкающимся по земле.(Быт.1:28)"

Як бачимо, завдання людини наповнити землю, володіти нею і володарювати на землі. Все це - завдання від Бога для нас. Саме тому, що людина відійшла від Бога, вона почала неправильно використовувати свої повноваження - це причина всіх бід на землі. Але, давши повноваження людині, Бог не втручається в події, які відбуваються на землі без запрошення людини, інакше Він би виглядав некоректним керівником. Та це не означає, що кожна людина не буде відповідати за свої вчинки. Прийде час і Бог спитає з кожного, як він розпоряджався тим, що було довірене Богом.

Та є ще одна річ, яку нам потрібно зрозуміти: "наші думки - це не Божі думки". Дуже часто ми не розуміємо Бога. Те що для нас не логічно, для Бога може бути нормальним. "Душевний не може судити про духовне" - пише Біблія. Деякі люди говорять, що потрібно відмінити смертну кару взагалі і скрізь, але якби так сталося, то зло захопило б землю. Людина впала так низько в своїх гріхах, що не може вже керуватися совістю і логічно, що потрібні жорсткі методи виховання. Декому потрібно померти, щоб інші мали надію врятувати душі.

Якщо ти задумуєшся про війни і біди, встань!!! Підійми свій голос за правду!!! за святість!!! за любов!!! Поклич Бога і попроси Його дати тобі сили боротися за мир у всьому світі!!! Стань гідною людиною, спроможною виконати своє покликання від Бога!!!
Щоб коли ти станеш перед Ним, Він сказав тобі: "Ти був вірним у малому, над великим поставлю тебе!"
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #76 : 10 Червня 2008, 12:58:27 »

знаэте з усього прочитаного зрозум1в одне...н1хто з вас не намагаэться зрозум1ти св1ту в якому ми жевемо...н1хто небачить повсякденноъ мтереал1зац1ъ та глобал1зац1ъ...бл1н священство засудило книгу код дав1нч1 не тому що вна богохульна а томущо розкриваэ 1стину 1 показуэ назовн1 насправд1 для чого 1снуэ рел1г1я...приблизно це виглядить так-можна навколо себе згуртувати багато людей 1 п1дкорити ъхн1 розуми та т1ла заставивши пов1рити у щось нев1доме...ви засуджуэте гомосексуал1зм-люди в1дкрийте оч1 це не якась похоть чи нав1ть не хвороба...це природа а вашими словами бог такими робить таких людей ъх не можливо зробити 1ншими х1ба вбити...содом 1 гомора де якраз у б1бл1ъ засуджуэться гомосексуал1зм та розпуста бог караэ тих людей 1 тут же в1н ъх такими робить як було написано вище для кожного бог вир1шуэ його дорогу та життя-ось вам 1 противор1ччя в б1бл1ъ бо було написано шо бого по своъй подоб1 зробив людину 1 тут же в1н засуджуэ ъх за якась д1яння як1 в1н дав можлив1стьм робити-абсурд...хтось писав про диявола...не доводьте мен1 будьласка ще й його 1снування ато засиплю питаннями у будуть мене богохульником називати...дореч1 як атеъст 1 запеклий матер1ал1ст якби я був богом н1 точн1ше як би мен1 таку силу як ви йому приписуэте в першу чергу яб припинив ц1 ворожнеч1 на земл1 та р1зн1 в1йни....от легко сказати у бога для кожного своэ предназначення...то може бог ото не такий як ви соб1 думаэте та описуэте чи може його взагал1 немаэ...коран б1бл1я засуджуэ а чому коран б1бл1ю не сасуджуэ а всьо навсього написно-бог э один простот в нього багато 1мен-1 якраз мусульмани не  починали н1 зким воювати вони просто в1дпов1дають вм християнам взаэмн1стю...вивчайте 1стор1ю про виникнення 1зраълю тепер1шнього зрозум1эте чому мусульмани так люблять эвреъв та християнство
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #77 : 10 Червня 2008, 13:29:32 »


коран б1бл1я засуджуэ а чому коран б1бл1ю не сасуджуэ
Де там коран засуджується?
Я особисто поважаю, будь які релігії, але не люблю сектантів.
Було сказано: "Кожен буде суджений по законам своїм."
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #78 : 10 Червня 2008, 20:42:38 »

Шановний dj vlad у вашому повідомленні я побачив себе 10 років тому .у мене запитань було не менше і приблизно такі ж.Попробую коротко(з мобіл.не дуже зручно)дати відповіді .зразу попереджую я не сектант і взагалі не є членом ніякої церкви.Спочатку про Бога:ми не бачимо Його але бачимо що він створив-воно досконале і гармонійне .хаос не може створити нічого.до речі і радіохвилі ми не бачимо але ж не заперечуємо.Чому війни і зло? Дуже мало людей справді вірять.Людині легше поцілувати ікону чи кинути якісь гроші і жити як жив.Бога не треба боятися,а любити ,ви ж не зробите нічого поганого людині яку любите,а бог каже,що братам моїм зробите те мені ви зробили.отже якщо любиш бога то любиш і людей або принаймі не зробиш їм зло.кажете бог дозволяе зло.він просить не робити але вирішуємо ми самі.ми ж створені за його подобою,а яка то подоба з під палки.ВІН також любить нас і допомагає але для цього треба вибачитися і визнати його старатись не робити зло.про гомосексуалістів-це однозначно розпуста.мені шкода їх.АЛЕ вони кичаться і нав'язують всім свій сп.життя.ви ж коли влаштовуєтесь на роботу не заявляєте скільки раз ви з жінкою спите ,чому їм можна?і не створив їх такими бог.Людина була  досконала поки свій вірус не заніс люцифер один з божих синів гордість якого і привела до такого.Глобалізація це підготовка до приходу і правління "сина денної зірки"люцифера.є така таємна релігія нью ейдж  вона для цього створена.і ще ніхто вам краще не розкаже що в книзі написано як автор.попросіть і може не зразу,але відповідь буде.люди ж часто помиляються._це дуже добре що ви шукаєте-знайдете.
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #79 : 11 Червня 2008, 00:15:37 »


Глобалізація це підготовка до приходу і правління "сина денної зірки"люцифера.є така таємна релігія нью ейдж  вона для цього створена
оце ж казки звичайн1 люцифер не люцифер...чорт з рогами та з кочергою....ти кажеш хвил1 рад1о невидим1...але ми можемоъх чути це вид 1нерг1ъ як 1 все в цьому св1т1 1 живе в1н якраз хаотивчно просто люди навчились його тр1шки приручати скажемо так або перетворювати у 1нший вид енерг1ъ
Записаний