Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (20/44) > >>

npopok:


--- Цитата: dj vlad від 14 Червня 2008, 23:33:21 ---.ви вже почали запутувати сам1 себе.
--- Кінець цитати ---
Ми себе розуміємо, а от ти нас ні



--- Цитата: dj vlad від 14 Червня 2008, 23:33:21 ---шо буде дал1 почнете вбивати в 1мя господа...1 казати шо люди яких ви вбили в1дпов1дають за гр1хи своъх батьк1в а ви буднте зброэю в його рках!!!!!!!!!?????
--- Кінець цитати ---
Ми не збираємось нікого вбивати, Бог не хоче вбивства

dj vlad:
та от якраз бачу що не розум1эте бо на прям1 моъ питання н1хто не в1дпов1даэ чимось п1твердженим...написати ми себе озум1эмо а ти н1 це втеча в1д в1дпов1д1 тобто так саме легше але ж обясн1ть мен1 щоб я зрозум1в....чи може це не можливо...як що не можливо то щож виходить...людина яка э запеклим матеар1ал1стом не може зрозум1ти чи бочати чогось що бачите ви...гах...а мен1 здаэться у вас роз1гралась уява...я он зара соб1 придумаю шось чого бачу 1 чого ви не можете побачити так як не э такими як я...1 от ви не будете х1ба мен1 перечити...апелювати гучними словами не п1тверджен1 жодним з факт1в чи нав1ть лог1чним аргументом не довотить а н1 на чучуть 1снування чогось вищого над нами...

npopok:
Фарисеї також Ісусу Христу казали, щоб дав докази, що він Син Божий, але Він творив чуда і наказував їх не розголошувати.
А скільки з*яв Діви Марії, Ісуса Христа було у світі???
А в одному храмі в Італії хтось засумнівався, що хліб - це тіло, а вино - кров Христова, і замість хліба та вина стали реальні кров і м*ясо...не доказ???
і такого є багато, всього не згадаєш

dj vlad:


--- Цитата: npopok від 15 Червня 2008, 22:51:35 ---А в одному храмі в Італії хтось засумнівався, що хліб - це тіло, а вино - кров Христова, і замість хліба та вина стали реальні кров і м*ясо...не доказ???
--- Кінець цитати ---
а коперф1лд л1таэ мов птах по сцен1...може в1н бог а може диявол...а я впевнений що 1люз1он1ст....а ти знаэш ск1льки раз церква фальсиф1кувала р1зн1 чуда для привернення народу до в1ри????н1 тод1 читай код дав1нч1

npopok:
Код да Вінчі?.. хм.. у мене є ця книга. Обов*язково почитаю, коли буду мати час. Але вона навряд чи щось набагато більше, ніж вигадка письменника
Відповідь від: 16 Червня 2008, 10:07:47До речі, коперфільд то сам не літає, хоча як вони це роблять я не знаю  :unknow
ти ж атеїст, а тут в магію повірив  ;)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії