Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (19/44) > >>

npopok:
Доктор Макс у темі про педиків писав, що гомосексуалізм  - це прокляття.
Не забуваймо, що за гріхи батьків відповідають діти

doktor-maks:

--- Цитата: Juli від 11 Червня 2008, 12:13:51 ---Гомосексуалізм - це наслідок дошлюбних стосунків та сексуальної пожадливості
--- Кінець цитати ---
Mrs Juli
А генетична схильність існує чи ні?

Ассоль:


--- Цитата: Juli від 11 Червня 2008, 15:31:01 ---Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Відповідь #88 : 11 Червня 2008, 14:31:01 »   Цитувати виділене Цитувати

В житті багатьох людей бувають моменти, коли вони сперечаються з Богом, кричать Йому у вуха: "Тебе немає!!! Ти злий!!! Мені погано!!! Але я можу без Тебе жити!!!"   
Закінчуються вони по-різному: або людина зрозуміє, що більше не може сама і призове Ім`я Господнє - як наслідок мир і радість в серці та життя з чистого листа;
або стане ще більш жорсткою, замкнеться і буде ненавидіти світ.

Я вибрала перше. А що вибираєте ви?
--- Кінець цитати ---
І я вибираю перше.

dj vlad:



--- Цитата: npopok від 14 Червня 2008, 13:11:58 ---Доктор Макс у темі про педиків писав, що гомосексуалізм  - це прокляття.
Не забуваймо, що за гріхи батьків відповідають діти
--- Кінець цитати ---
так вот 1 прокол омер два...як в1до це догмы...1 як десь писалося в цьому топ1ку догми засуджуються 1 вважаються неправильними
...де тод1 правда гааа...ви вже почали запутувати сам1 себе......шо буде дал1 почнете вбивати в 1мя господа...1 казати шо люди яких ви вбили в1дпов1дають за гр1хи своъх батьк1в а ви буднте зброэю в його рках!!!!!!!!!????? :D

dj vlad:


--- Цитата: doktor-maks від 14 Червня 2008, 14:25:08 --- генетична схильність існує чи ні?
--- Кінець цитати ---
а ти схожий на своъх батьк1в...а звички у тебе э схож1???от 1 в1дпов1в на своэ питання...а як вам таки...що робити чолов1кам в яких дв1 пари 1грик хромосоми або ж1нкам у яких одна!!!???? як ви вбачаэте роль бога у тому що вони такими родились...нну...але давайте оперуйте фактами 1 до догм не чипляйтесь....

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії