Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (18/44) > >>

Juli:

--- Цитата: dj vlad від 10 Червня 2008, 13:58:27 ---знаэте з усього прочитаного зрозум1в одне...н1хто з вас не намагаэться зрозум1ти св1ту в якому ми жевемо...
--- Кінець цитати ---

Ти розумієш світ, в якому живеш? Скільки законів життя ти знаєш? Які з них використовуєш, щоб бути гармонійним з цим світом?
Відповідь від: 11 Червня 2008, 11:37:59
--- Цитата: dj vlad від 10 Червня 2008, 13:58:27 ---н1хто з вас не намагаэться зрозум1ти св1ту в якому ми жевемо...
--- Кінець цитати ---

Це не у нас проблема. Це ти, Влад, хочеш щоб весь світ звернув увагу на тебе, на твої проблеми і переживання! І, парадокс, нікому нема до цього діла!!! :( Не переживай, Бог знає, що тебе хвилює, Він хоче допомогти тобі, просто поговори з Ним. Ти ніколи не зможеш примусити світ звернути увагу на себе, якщо спершу не звернеш свою увагу на Бога.

DVania:
Juli,повністю з вами згідний,а знаєте,ще спражні християни виходять якраз із таких як dj vlаd.гірше коли людині байдуже.правда не завжди на жаль.

npopok:
Влад, поміть, навіть найдикіші племена мали своїх богів. Ніколи не було безвір*я, люди завжди відчували присутність вищої сили.

Juli:
В житті багатьох людей бувають моменти, коли вони сперечаються з Богом, кричать Йому у вуха: "Тебе немає!!! Ти злий!!! Мені погано!!! Але я можу без Тебе жити!!!"  :'( 
Закінчуються вони по-різному: або людина зрозуміє, що більше не може сама і призове Ім`я Господнє - як наслідок мир і радість в серці та життя з чистого листа;
або стане ще більш жорсткою, замкнеться і буде ненавидіти світ. :(

Я вибрала перше. А що вибираєте ви?

dj vlad:

--- Цитата: Juli від 11 Червня 2008, 12:13:51 ---Хлопче, ти помиляєшся!!! Бог не створював чоловіка гомосексуалістом! Це не приррода чоловіка!!! Чоловіки не народжуються гомосексуалістами, вони ними стають, піддаючись впливу різних факторів. Гомосексуалізм - це наслідок дошлюбних стосунків та сексуальної пожадливості.
Гомосексуалізм - це повстання проти природи!!! Це явище, яке може знищити людство! Бог не може цього допустити, тому, щоб ця загроза не розповсюджувалася, Бог знищив Содом і Гомору. Він знав серця цих людей, що вони жорстокі і не захочуть покаятися. Але таке місто, як Ніневія, хоч було грішне, але Бог знав, що серця цих людей можуть відкинути гріх і тому послав до них пророка Йова. Все місто покаялося!!! Бог хоче рятувати людей завжди і робить все можливе для цього.
--- Кінець цитати ---
ОСЬ ОСЬ ЦЯ ЦИТАТА ДОВОДИТЬВАШУ ПОВНУ НЕ ОСВ1ДЧЕН1СТЬ 1 СЛ1ПОТУ В ЖИТТ1 ТАК ЯК Б1БЛ1Я 1 РЕЛ1Г1Я ПОВН1СТЮ ЗАМИЛИЛА ВАМ ОЧ1.....НАУКОВО ДОВЕДЕНО ДЖЕРЕЛО ТЕЛЕКАНАЛ Д1СКАВЕР1,ЩО ЛЮДИНА У ЛЮДИНИ Э ОРГАН ЯКИЙ В1ДПОВ1ДАЭ ЗА СЕКСУАЛЬН1 ВПОДОБАННЯ ТОБТО Г1ПАТАЛАМУ 1 ЯК ЩО В1Н МЕНШИХ РОЗМ1Р1В Н1Ж СТАНДАРТНО ПОВИНЕН БУТИ ТОД1 ЛЮДИНА СХИЛЬНА ДО ГОМОСЕКСУАЛ1ЗМУ....ТУТ ВАМ Н1ЯКИХ ЗОВН1ШН1Х СИЛ Т1ЛЬК ЯК РАЗ ПРИРОДА СЬ ТАК ОТ 1 СТАЛОСЯ ВЖЕ ЩО В КОГОСЬ ЦЕЙ ОРГАН ТР1ШКИ 1НШИЙ 1Н1ЧОГО НЕ МОЖЛИВО ВЖЕ ВКОЪТИ....А ОТ НАРАХУНОК ТОГО ЧИ Я БУДУ В1РИТИ У ШОСЬ НАДПРИРОДНЭ-НАВ1ТЬ НЕ МР1ЙТЕ...1 Я НЕ КРИЧУ ЩОБ МЕНЕ ПОБАЧИВ ВЕСЬ СВ1Т Я САМ НА НЬОГО ДИВЛЮСЯ...БУВАВ У ТАКИХ М1СЦЯХ ЯК1 ВАМ 1 НЕ СНИЛИСЯ  1 ДОБИВСЯ ДУЖЕ БАГАТО ЧОГО В ЦЬОМУ ЖИТТ1 ОПЕРУЮЧИ ЗДОРОВИМ ГЛУЗДОМ 1 ВИСОКОЮ МОРАЛЬН1СТЮ ЯКУ МЕН1 СФОРМУВАВ НЕ РЕЛ1Г1ЙНИЙ СВ1Т А АТЕЪСТИЧНЕ БАЧЕННЯ ЯКРАЗ ЦЬОГО СВ1ТУ....ЗНАЭТЕ НАПРИКЛАД ЯК ЩОБ ВИ ТАКИЙ ФОРУМ П1ДНЯЛИ ДЕСЬ НА КИЭВСЬКОМУ САЙТ1 АБО ХАРК1В ДН1ПРОПЕТРОВСЬК МОСКВА АБО САНКТ ПЕТЕРБУРГ ВИБ ПОБАЧИЛИ НАСК1ЛЬКИ ТАКИХ БАГАТО ЛЮДЕЙ ЯК Я...В НИХ ПРОСТО В1ДКРИТ1 ОЧ1 1 ПОМАГАЛИ ЪМ ЪХ В1ДКРИТИ ВИСОКООСВ1ДЧЕНЕ СУСП1ЛЬСТВО В ЯКОМУ ВОНИ ЖЫВУТЬ...А В НАС В КАЛУШ1 ПРОСТО Н1ЧОГО НЕ ЛИШАЭТЬСЯ ЯК ВПАДАТИ У РЕЛ1Г1ЁЮ.....

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії