Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (16/44) > >>

Juli:


--- Цитата: dj vlad від 09 Червня 2008, 08:51:16 ---а ти п1драховував ск1льки людей загинуло в чеченск1й, афган1станск1й та 1ракск1й кампан1ъях...а ти п1драховував ск1льки людей загинуло в бородьб1 за эрусалим ....?????як важаэш вони воюють 1 вмирають з руки господньоъ чи тому що не шукають порятунку.!!!!чи можливо будемо реал1стами 1 тверезо побачимо що вмирають люди через як1сь амб1ц1ъ нафтових магнат1в та св1тових вожд1в...ви хоч усв1домлюэте ск1льки безневвиних полягло в цих в1йнах???жа що ъм така кара???вони х1ба не люди????чому господь не зглянувся на них...чому коли падали бомби на м1ста в1н ъх не зупинив...
--- Кінець цитати ---

Розумієш, Бог поставив людину на землі з певною метою: "И благословил их Бог, и сказал им Бог: плодитесь и размножайтесь, и наполняйте землю, и обладайте ею, и владычествуйте над рыбами морскими и над птицами небесными, и над всяким животным, пресмыкающимся по земле.(Быт.1:28)"

Як бачимо, завдання людини наповнити землю, володіти нею і володарювати на землі. Все це - завдання від Бога для нас. Саме тому, що людина відійшла від Бога, вона почала неправильно використовувати свої повноваження - це причина всіх бід на землі. Але, давши повноваження людині, Бог не втручається в події, які відбуваються на землі без запрошення людини, інакше Він би виглядав некоректним керівником. Та це не означає, що кожна людина не буде відповідати за свої вчинки. Прийде час і Бог спитає з кожного, як він розпоряджався тим, що було довірене Богом.

Та є ще одна річ, яку нам потрібно зрозуміти: "наші думки - це не Божі думки". Дуже часто ми не розуміємо Бога. Те що для нас не логічно, для Бога може бути нормальним. "Душевний не може судити про духовне" - пише Біблія. Деякі люди говорять, що потрібно відмінити смертну кару взагалі і скрізь, але якби так сталося, то зло захопило б землю. Людина впала так низько в своїх гріхах, що не може вже керуватися совістю і логічно, що потрібні жорсткі методи виховання. Декому потрібно померти, щоб інші мали надію врятувати душі.

Якщо ти задумуєшся про війни і біди, встань!!! Підійми свій голос за правду!!! за святість!!! за любов!!! Поклич Бога і попроси Його дати тобі сили боротися за мир у всьому світі!!! Стань гідною людиною, спроможною виконати своє покликання від Бога!!!
Щоб коли ти станеш перед Ним, Він сказав тобі: "Ти був вірним у малому, над великим поставлю тебе!"

dj vlad:
знаэте з усього прочитаного зрозум1в одне...н1хто з вас не намагаэться зрозум1ти св1ту в якому ми жевемо...н1хто небачить повсякденноъ мтереал1зац1ъ та глобал1зац1ъ...бл1н священство засудило книгу код дав1нч1 не тому що вна богохульна а томущо розкриваэ 1стину 1 показуэ назовн1 насправд1 для чого 1снуэ рел1г1я...приблизно це виглядить так-можна навколо себе згуртувати багато людей 1 п1дкорити ъхн1 розуми та т1ла заставивши пов1рити у щось нев1доме...ви засуджуэте гомосексуал1зм-люди в1дкрийте оч1 це не якась похоть чи нав1ть не хвороба...це природа а вашими словами бог такими робить таких людей ъх не можливо зробити 1ншими х1ба вбити...содом 1 гомора де якраз у б1бл1ъ засуджуэться гомосексуал1зм та розпуста бог караэ тих людей 1 тут же в1н ъх такими робить як було написано вище для кожного бог вир1шуэ його дорогу та життя-ось вам 1 противор1ччя в б1бл1ъ бо було написано шо бого по своъй подоб1 зробив людину 1 тут же в1н засуджуэ ъх за якась д1яння як1 в1н дав можлив1стьм робити-абсурд...хтось писав про диявола...не доводьте мен1 будьласка ще й його 1снування ато засиплю питаннями у будуть мене богохульником називати...дореч1 як атеъст 1 запеклий матер1ал1ст якби я був богом н1 точн1ше як би мен1 таку силу як ви йому приписуэте в першу чергу яб припинив ц1 ворожнеч1 на земл1 та р1зн1 в1йни....от легко сказати у бога для кожного своэ предназначення...то може бог ото не такий як ви соб1 думаэте та описуэте чи може його взагал1 немаэ...коран б1бл1я засуджуэ а чому коран б1бл1ю не сасуджуэ а всьо навсього написно-бог э один простот в нього багато 1мен-1 якраз мусульмани не  починали н1 зким воювати вони просто в1дпов1дають вм християнам взаэмн1стю...вивчайте 1стор1ю про виникнення 1зраълю тепер1шнього зрозум1эте чому мусульмани так люблять эвреъв та християнство

npopok:


--- Цитата: dj vlad від 10 Червня 2008, 13:58:27 ---коран б1бл1я засуджуэ а чому коран б1бл1ю не сасуджуэ
--- Кінець цитати ---
Де там коран засуджується?
Я особисто поважаю, будь які релігії, але не люблю сектантів.
Було сказано: "Кожен буде суджений по законам своїм."

DVania:
Шановний dj vlad у вашому повідомленні я побачив себе 10 років тому .у мене запитань було не менше і приблизно такі ж.Попробую коротко(з мобіл.не дуже зручно)дати відповіді .зразу попереджую я не сектант і взагалі не є членом ніякої церкви.Спочатку про Бога:ми не бачимо Його але бачимо що він створив-воно досконале і гармонійне .хаос не може створити нічого.до речі і радіохвилі ми не бачимо але ж не заперечуємо.Чому війни і зло? Дуже мало людей справді вірять.Людині легше поцілувати ікону чи кинути якісь гроші і жити як жив.Бога не треба боятися,а любити ,ви ж не зробите нічого поганого людині яку любите,а бог каже,що братам моїм зробите те мені ви зробили.отже якщо любиш бога то любиш і людей або принаймі не зробиш їм зло.кажете бог дозволяе зло.він просить не робити але вирішуємо ми самі.ми ж створені за його подобою,а яка то подоба з під палки.ВІН також любить нас і допомагає але для цього треба вибачитися і визнати його старатись не робити зло.про гомосексуалістів-це однозначно розпуста.мені шкода їх.АЛЕ вони кичаться і нав'язують всім свій сп.життя.ви ж коли влаштовуєтесь на роботу не заявляєте скільки раз ви з жінкою спите ,чому їм можна?і не створив їх такими бог.Людина була  досконала поки свій вірус не заніс люцифер один з божих синів гордість якого і привела до такого.Глобалізація це підготовка до приходу і правління "сина денної зірки"люцифера.є така таємна релігія нью ейдж  вона для цього створена.і ще ніхто вам краще не розкаже що в книзі написано як автор.попросіть і може не зразу,але відповідь буде.люди ж часто помиляються._це дуже добре що ви шукаєте-знайдете.

dj vlad:


--- Цитата: DVania від 10 Червня 2008, 21:42:38 ---Глобалізація це підготовка до приходу і правління "сина денної зірки"люцифера.є така таємна релігія нью ейдж  вона для цього створена
--- Кінець цитати ---
оце ж казки звичайн1 люцифер не люцифер...чорт з рогами та з кочергою....ти кажеш хвил1 рад1о невидим1...але ми можемоъх чути це вид 1нерг1ъ як 1 все в цьому св1т1 1 живе в1н якраз хаотивчно просто люди навчились його тр1шки приручати скажемо так або перетворювати у 1нший вид енерг1ъ

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії