Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (15/44) > >>

npopok:

--- Цитата: dj vlad від 30 Листопада 2007, 14:29:45 ---а хто такий творець???чуму він тільки на устах і в писмі а не наяву...чому його немає коли він комусь потрібен...чому людей рятують люди а не щось вище...просто яб своє творіння захищав усіма способами...

--- Кінець цитати ---
Розповім одну притчу.
Одного разу в одному селищі була сильна повінь. А один чоловік сидів на меленькому уламку якоїсь дошки. До нього піплив великий човен. Чоловік на човні сказав: "Рятуйся, ходи до мене на човен!"
А він відповів: "Не треба, мене врятує Бог." - і спровадив чоловіка з човном.
Пізніше до нього підпоив чоловік на човні і закликав того рятуватись. Чоловік відповів те саме.
Згодом до нього підплив ще один чоловік, на плоту. І чоловік знов відмовив. Він втонув. І прийшовши до Бога спитав:"Боже, я надіявся на тебе, чому ти не врятував мене?" І Всевишній відповів:" Чи я не рятував тебе? Чи не посилав до тебе аж трьох людей? І ти відмовився від Мого порятунку."
Мораль зрозумів?
Відповідь від: 08 Червня 2008, 23:00:57Я вибачаюсь за таку пізню відповідь, просто не слідкував за темою, а тут прочитав і мене зачепило повідомлення Влада.
І ще одне. Пам*ятаєш, що сказав Ісус Фомі? "Блаженні ті хто увірував, не побачивши"

dj vlad:
а ти п1драховував ск1льки людей загинуло в чеченск1й, афган1станск1й та 1ракск1й кампан1ъях...а ти п1драховував ск1льки людей загинуло в бородьб1 за эрусалим ....?????як важаэш вони воюють 1 вмирають з руки господньоъ чи тому що не шукають порятунку.!!!!чи можливо будемо реал1стами 1 тверезо побачимо що вмирають люди через як1сь амб1ц1ъ нафтових магнат1в та св1тових вожд1в...ви хоч усв1домлюэте ск1льки безневвиних полягло в цих в1йнах???жа що ъм така кара???вони х1ба не люди????чому господь не зглянувся на них...чому коли падали бомби на м1ста в1н ъх не зупинив...подив1ться ширше ви марите...тод1 з вашоъ точки зору з1рок навколо нас не 1снуэ...обясн1ть 1снування всесв1ту багатьох планет вони х1ба крутяться навколо земл1...чому у т1й сам1й б1бл1ъ немаэ н1 слова про всесв1т про 1нш1 з1рки планети...що х1ба бог не знаэ про всесв1т навколо нас...я вас здивую народ...люди зато вже знають 1 бачать його...б1бл1я звичайно книга в багатьох аспектах хороша 1 надто правильна...алев той самий час вона сама соб1 протиречить в багатьох сказаннях...1 дуже було влучно написати слова типу хто сл1по в1рить той побачить...на життэвому досв1д1 переконався нав1ть 1слам набагато правильн1ша рел1г1я чим християнство...щож тепер прийдеться вибирати аде правильна рел1г1я....тож виходить э багато бог1в чи як.....здаэть в сам1й б1бл1ъ написано що т1льки один...чому ну чомуж господь не обэднаэ нев1рних людей в одне ц1ле...чому вс1 параф1ъ св1ту не стануть одн1эю ц1лою????
п.с. будьласка дайте вичерпну в1дпов1дь конкретними аргументами а не оперуючи розмитими тезами з б1бл1ъ якими можна оперувати в р1зних ситуац1ях 1 читати та по р1зному розум1ти ъх......

Juli:


--- Цитата: dj vlad від 07 Червня 2008, 22:55:42 ---1. чому люди як1 живуть в злагод1 з богом та сказати, роблять деколи набагато г1рш1 вчинки н1ж атеъсти...чому вони можуть вбивати красти та п1дло обманювати...це так дозволино чи вони просто ще не вивчили правильних сл1в з б1бл1ъ...
--- Кінець цитати ---

Якщо людина обманює, вбиває і т.д., вона не живе в злагоді з Богом, вона Його взагалі не знає. Цитувати Біблію і знати Бога - це різні речі. Приклад: можна повторювати слова якоїсь видатної людини, але не знати її, не розуміти її світогляд, її характер. Те саме і з Богом, можна цитувати Біблію, але не розуміти і не знати Бога. Звичайно, у людей, які її читають Біблію, є можливість через роздумування над Словом Божим зрозуміти Бога набагато швидше, ніж у тих хто цього не робить. Та чи будуть люди намагатися зрозуміти Бога чи підлаштовувати Біблію під себе - це вже інше питання.



--- Цитата: dj vlad від 07 Червня 2008, 22:55:42 ---2.чому священники зокрема в калуш1 ъздять на автомоб1лях як1 ви соб1 нав1ть не позволяээте 1 в той час п1д церквою ст1льки п1дних....
--- Кінець цитати ---
Не всі священники можуть це собі дозволити. А ті, які можуть, заробили достатньо коштів для цього. Бідні тому бідні, що не роблять того, що роблять священники або інші успішні люди. Якщо вони змінять свій спосіб життя, свій менталітет, то обов`язково стануть багатшими. Багато бомжів, наприклад, не хочуть змінювати свій спосіб життя, маючи вищу освіту, вони не хочуть іти працювати, їм подобається така "свобода", така "незалежність". Навіть, якщо священник віддасть такому бомжу всі свої гроші, через певний період часу ця людина знову повернеться до звичного для неї способу існівання. Мудро не віддавати свої гроші, а змінювати менталітет людей і вчити їх заробляти.




--- Цитата: dj vlad від 07 Червня 2008, 22:55:42 ---3.Чому все священство св1ту закритикувало книгу Код Дав1нч1
--- Кінець цитати ---
Бо те, про що там говориться - богохульство, яке підриває авторитет Бога, а задача свіх церков світу: повернути честь Богу і відновити Його авторитет!



--- Цитата: dj vlad від 07 Червня 2008, 22:55:42 ---4.Чому що дня все б1льше священник1в педоф1л1в та гомосексуал1ст1в
--- Кінець цитати ---
Сьогодні на Україні стає все більше достойних священників. Можливо, ти їх просто не шукав?



--- Цитата: dj vlad від 07 Червня 2008, 22:55:42 ---5.ви засуджуэте гомосекзуал1зм
--- Кінець цитати ---
Я особисто засуджую таке явище, як гомосексуалізм. Але не людей, які цьому явищу піддалися. Я вважаю, що все можливо змінити.




--- Цитата: dj vlad від 07 Червня 2008, 22:55:42 ---6.Чи вважаэте ви правильним коли священники знаючи що у сан1 ъм не буде дозволено одружитись роблять це перед прийнятям цього сану
--- Кінець цитати ---
Вважаю, що правильно дотримуватися правил тієї церкви, яку людина відвідує. Якщо ці правила перевищують можливості людини, краще ходити в іншу, де вона зможе виконувати все без виключення.




--- Цитата: dj vlad від 07 Червня 2008, 22:55:42 ---7.Що поганого в коранн1 ви вбачаэте...чи погоджуэтесь ви з протистоянням християнства та мусульманського св1ту?
--- Кінець цитати ---
Я не читала Коран. Стосовно протистояння можу сказати спираючись на Біблію: мусульмани, згідно Біблії нащадки Авраама. Авраам не дочекавшись Божого благословіння (народження сина Ісаака), вирішив благословити себе сам і народив сина Ізмаїла від рабині Агарі. Через те, що Ізмаїл був сім`ям Авраамовим, Бог благословив Його і сказав: "Умножая умножу потомство твое, так что нельзя будет и счесть его от множества... Он будет [между] людьми, [как] дикий осел; руки его на всех, и руки всех на него; жить будет он пред лицем всех братьев своих."
(Быт.16:10-12) - ми бачимо, що мусульман сьгодні велика кількість, їх руки на всіх, і всі проти них. Але як би там не було, вони живуть перед лицем своїх братів християн відкрито і зухвало, дикі і неприборкані. Ізмаїл - це народжений по плоті (саме завдяки вибору на користь власної незалежності), предок мусульман. Ісаак - це народжений по духу (тобто по вірі у Слово Боже), предок християн. Білія пише:

"Ибо написано: Авраам имел двух сынов, одного от рабы, а другого от свободной.Но который от рабы, тот рожден по плоти; а который от свободной, тот по обетованию.В этом есть иносказание. Это два завета: один от горы Синайской, рождающий в рабство, который есть Агарь, ибо Агарь означает гору Синай в Аравии и соответствует нынешнему Иерусалиму, потому что он с детьми своими в рабстве; а вышний Иерусалим свободен: он - матерь всем нам.
Ибо написано: возвеселись, неплодная, нерождающая; воскликни и возгласи, не мучившаяся родами; потому что у оставленной гораздо более детей, нежели у имеющей мужа.
Мы, братия, дети обетования по Исааку.
Но, как тогда рожденный по плоти гнал [рожденного] по духу, так и ныне.
(Гал.4:22-29)

Як бачимо ця ворожнеча була спокон віку і навряд чи закінчиться. Бо доки ми живемо у плоті, вона захоче обирати шлях легший і простіший. Адже легше вбити ніж змінити світогляд, легше вкрасти ніж заробити, легше ненавидіти ніж любити. Це суперечка духа і плоті. Нам важко прийняти християнство, бо це нелегкий шлях. Важко повірити Богу, бо потрібно буде визнати, що ми помилялися. Потрібно буде все змінювати, а це нелегко. Християнство - це поєднання Бога і людини, злиття двох субстанцій, двох особистостей. Бог знає нас, але ми ще не знаємо Його. Пізнаємо і з`єднуємося, доки не станемо єдиними з Богом, доки Його повнота не проявить в нас. В цьому процесі людина стає щасливою, бо стає сама собою. Та мало хто розуміє це.

DVania:
Якщо людина захоче бути незалежною від Творця то стане залежною від творіння(диявола)цей настворював церков кому яка подобається.Жодна церква як конфесія Бога собі приватизувати не може .Церква це люди різні, але єдині в одному-вони особисто пізнали Бога,а пізнавши, незалежності від Творця не шукають.Бо де Дух Господній там  воля.

npopok:


--- Цитата: dj vlad від 09 Червня 2008, 08:51:16 ---а ти п1драховував ск1льки людей загинуло в чеченск1й, афган1станск1й та 1ракск1й кампан1ъях...а ти п1драховував ск1льки людей загинуло в бородьб1 за эрусалим ....?????як важаэш вони воюють 1 вмирають з руки господньоъ чи тому що не шукають порятунку.!!!!чи можливо будемо реал1стами 1 тверезо побачимо що вмирають люди через як1сь амб1ц1ъ нафтових магнат1в та св1тових вожд1в...ви хоч усв1домлюэте ск1льки безневвиних полягло в цих в1йнах???жа що ъм така кара???вони х1ба не люди????чому господь не зглянувся на них...чому коли падали бомби на м1ста в1н ъх не зупинив...
--- Кінець цитати ---
Всім Бог відміряв певний вік, Він знає хто коли помре і якою смертю. Він так вирішив, значить так має бути. Мені шкода цих людей, але що ми можемо зробити? мені навіть не так їх шкода як їхніх сімей.


--- Цитувати (вибране) ---тод1 з вашоъ точки зору з1рок навколо нас не 1снуэ...обясн1ть 1снування всесв1ту багатьох планет вони х1ба крутяться навколо земл1...чому у т1й сам1й б1бл1ъ немаэ н1 слова про всесв1т про 1нш1 з1рки планети...що х1ба бог не знаэ про всесв1т навколо нас...я вас здивую народ...люди зато вже знають 1 бачать його...
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: dj vlad від 09 Червня 2008, 08:51:16 ---тод1 з вашоъ точки зору з1рок навколо нас не 1снуэ...обясн1ть 1снування всесв1ту багатьох планет вони х1ба крутяться навколо земл1...чому у т1й сам1й б1бл1ъ немаэ н1 слова про всесв1т про 1нш1 з1рки планети...що х1ба бог не знаэ про всесв1т навколо нас...я вас здивую народ...люди зато вже знають 1 бачать його...
--- Кінець цитати ---
як так Бог не знає про Всесвіт? Про те що Він створив? Він відкриває все нам послідовно, тоді коли вважає за потрібне. Якби була Його воля ми б могли бути печерними людьми. Але Він вдихнув в нас Свій Дух, Він зробив нас подібними Собі, тож люди одразу були розумними, саме тому ми розвивались.



--- Цитата: dj vlad від 09 Червня 2008, 08:51:16 ---б1бл1я звичайно книга в багатьох аспектах хороша 1 надто правильна...алев той самий час вона сама соб1 протиречить в багатьох сказаннях...
--- Кінець цитати ---
Будь ласка, наведи приклади



--- Цитата: dj vlad від 09 Червня 2008, 08:51:16 ---1 дуже було влучно написати слова типу хто сл1по в1рить той побачить...
--- Кінець цитати ---
Поміть, той хто не сліпо вірить, а той хто вірить не побачивши. Богу не потрібна сліпа віра



--- Цитата: dj vlad від 09 Червня 2008, 08:51:16 ---чому ну чомуж господь не обэднаэ нев1рних людей в одне ц1ле...чому вс1 параф1ъ св1ту не стануть одн1эю ц1лою????
--- Кінець цитати ---
Знаєш чому світ не ідеальний? Чому не усі на світі праведники? Тому що Бог дає нам зробити вибір.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії