Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (13/44) > >>

yurko:
А я би хотів вас трохи відвести від науки. У моєму ще не надто довгому житті вже було досить багато подій. які наштовхують на висновок про чиєсь зовнішнє втручання чи допомогу. Це при тому, що я не є запеклим поборником релігії і не вважаю себе людиною глибоко віруючою.
Буває, от сталася якась досить визначна подія. а тоді замислюєшся, чому сталося саме так а не інакше. Тут різні люди роблять для себе різні висновки. А головне що роблять і що замислюються.
Я для себе зробив висновок, що це саме через втручання ззовні.
Інколи вже аж дістає той нескінченний ланцюжок випадковостей. А інколи чітко дає тобі зрозуміти, що учить тебе. Відчуваєш себе цуциком, якого ткнули носом у щойно зроблену каку. А як тільки це відчув, так одразу той ланцюжок припиняється і все стає на свої місця.
Правильно тут вже писали, що коли дійсно хочеш відчути присутність Бога, треба Його про це попросити, відкрити Йому двері у своє життя.
Мені, не знаю через чиї і які саме заслуги, (розумію, що то чиїмись молитвами) все відкривається ніби саме собою. Навіть просити не треба. Зробиш щось зле, от наприклад загордишся собою (ну щось типу того, як про свою "свідому" позицію пише Ромашка) і одразу ставлять на місце, тобто виникає ситуація наслідком якої є повернення до норми.
Ще одним підтвердженням для мене є те, що збулися практично всі мої мрії. Навіть ті, яких я не аж так сильно прагнув. А коли починаєш думати , а чому ж не збувається ота, теперішня мрія? І розумієш, що тільки через те, що забув і перестав цінити і дорожити тим, що вже тобі дано, занедбуєш то, порохами припадають ті цінні дари, які отримав від Батька, а вже хочеш нових і ще цінніших. А от коли усвідомиш це, змінишся, тоді і отримаєш новий дар.


Знаю, що звучить як маячня. Але то лиш квола спроба, описати незрячій від народження людині красу заходу сонця теплого літнього дня, білосніжної хмаринки, що пропливає по бездонно блакитному небу, брунатно-червоного снігура, що сидить на засніженій гілці яблуні, яка чомусь не встигла розлучитися зі своїми, такими ж червоними плодами. Думаєте легко це описати і пояснити людині, яка ніколи нічого  подібного  не бачила?
Звіно простіше було б пояснити, що таке чорна, темна пустота, у якій нічого і нікого крім тебе самого немає. Немає, бо не може бути ніколи!

yurko:
а взагалі відповідаючи на головне питання теми, "Чи може людина бути незалежною від Творця?"
мушу відповісти - ТАК!
Так як космонавт, що вийшов у відкритий космос, якщо дуже забажає, може бути окремо від свого корабля.
Інше питання, яко і кому від того користь і кому від того гірше буде?
Кораблю?..

Svit:
Ну,Юрко,що це ти пор1вняв корабель з Богом? ;)
Я думаю,що Богов1 дуже погано,якщо ми в1д1рван1 в1д Бога,бо ми були створен1,як ц1л1сн1сть з Богом...у нас було дуже близьке сп1лкування з Ним...Це можна пор1вняти скор1ше з дитиною,яка живе з батьками,1 дитина,яка втекла з с1м 1.Чи може вона 1снувати?Звичайно,але чи добре це?Адже батьки страждають-Бог також

yurko:
Я навів порвіняння для того, щоб показати як нам без Нього. Звісно, що в інший бік порівняння не діє  :)

doktor-maks:

--- Цитата: Svit від 13 Грудня 2007, 08:44:05 ---Ну,Юрко,що це ти пор1вняв корабель з Богом?
--- Кінець цитати ---
Юрко мав на увазі, що Ісус Христос і Його Церква - то Ковчег Спасіння 
 :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії