Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (12/44) > >>

doktor-maks:
Як правильно сказала Svit , духовних вад ми позбуваємось у Христі. Біологічні вади обумовлені генетично. Що є причиною генетичних змін?

newroman:
Бесіда про шостий день творення
... Величина генів така неймовірно крихітна, що якби всі їх (гени), завдяки яким живуть люди усієї земної кулі, зібрати докупи,  то вони вмістилися б у наперстку. Однак ці ультрамікроскопічні гени та супутні їм хромосоми містяться в усіх клітинах усього живого і є абсолютним ключем до тлумачення всіх ознак людини, тварини і рослини. Наперсток ! У ньому можуть вміститися усі індивідуальні ознаки усіх(пяти мільярдів) людських істот. Не може бути й мови, щоб сумніватися в цьому. Якщо це так, то як же виходить, що ген містить у собі навіть ключ до психології  кожної окремої істоти, вміщаючи ВСЕ у такому малому обсязі.

doktor-maks:
Отже можна зробити певні висновки:
Наука не дає відповіді на питання про виникнення матерії, тобто Всесвіту.
Наука не дає відповіді на питання про виникнення життя - прірва між живою і неживою природою величезна.
Наука не дає відповіді на питання про походження людини - між свідомістю людини і свідомістю тварин така ж велика різниця, як і в рівні організації живої клітини і найскладніших неорганічних сполук. Людина має не просто свідомість - людина має сумління.

npopok:
Я висловлю свою думку про тему. НЕ МОЖНА БУТИ НЕЗАЛЕЖНИМ ВІД БОГА. Бог повнить собою все. Він усюди і біля кожного з нас. Якщо Йому буде угодно ти зможеш бути і бігуном і гімнастом, а як захоче то ти й пальцем не зможеш поворухнути. Він всемогутній, і Він буде вирішувати де буде твоя душа - в пеклі чи в раю

doktor-maks:
+1, npopok

Продовжу про науковий метод пізнання світу. Чи суперечить він припущенню існування Бога-Творця?

Френсіс Бекон (1561-1626), загальновизнаний батько сучасного наукового методу, вважав, що Бог відкрив Себе в двох великих Книгах - Книзі Природи і Книзі Божого Слова, Біблії. У своєму відомому творі "Про достоїнство і примноження наук" Бекон писав:
"...жодна людина... не повинна думати або стверджувати, що людина може зайти надто глибоко у своєму дослідженні, чи вивченні книги Божого Слова, чи книги Божого творення, богослов'я чи філософії; тож нехай люди більше прагнуть до нескінченої досконалості..."

До речі, цікавим є той факт, що ці слова були використані Чарльзом Дарвіном як епіграф до своєї праці "Походження видів" (1859).

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії