Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (11/44) > >>

doktor-maks:
2 newroman


--- Цитата: doktor-maks від 01 Грудня 2007, 09:44:03 ---Людина не залежить від надприродніх сил, тому покладається тільки на себе, на свій розум і волю. Людина виникла в результаті ланцюжка випадковостей, що мали місце в живій природі. Жива природа виникла з неживої. Людина живе у всесвіті, який не має змісту і існує під дією сліпих сил. Ентропія зростає...

--- Кінець цитати ---


--- Цитата: doktor-maks від 01 Грудня 2007, 14:18:29 ---Продовжу думку... Зростання ентропії веде до термодинамічної смерті всесвіту. Кажу як інженер-фізик. Всесвіт не містить ніякого сенсу, бо немає задуму. Всесвіт - це тільки чергування перетворень енергії в матерію і навпаки...

--- Кінець цитати ---

Дико звучить, правда? Навіть для запеклого матеріаліста

romawka:

--- Цитата: doktor-maks від 02 Грудня 2007, 19:58:55 ---2 newroman


--- Цитата: doktor-maks від 01 Грудня 2007, 09:44:03 ---Людина не залежить від надприродніх сил, тому покладається тільки на себе, на свій розум і волю. Людина виникла в результаті ланцюжка випадковостей, що мали місце в живій природі. Жива природа виникла з неживої. Людина живе у всесвіті, який не має змісту і існує під дією сліпих сил. Ентропія зростає...

--- Кінець цитати ---


--- Цитата: doktor-maks від 01 Грудня 2007, 14:18:29 ---Продовжу думку... Зростання ентропії веде до термодинамічної смерті всесвіту. Кажу як інженер-фізик. Всесвіт не містить ніякого сенсу, бо немає задуму. Всесвіт - це тільки чергування перетворень енергії в матерію і навпаки...

--- Кінець цитати ---

Дико звучить, правда? Навіть для запеклого матеріаліста

--- Кінець цитати ---

зовсім не дико. я погано розбираюся в природничих науках, але те, чого ніхто не може змінити, не звучить ніяк. воно просто є, як даність.

для мене більш дико звучить, наприклад, релігійна догма про те, шо діти мають розплачуватися за гріхи своїх батьків. 

doktor-maks:
romawka,
Чим більше я читаю Ваші повідомлення, тим більше переконуюсь, що Ви стали жертвою релігійних догм. Безграмотність у багатьох релігійних питаннях - явище поширене серед віруючих. Особливо це стосується віддалених селищ. Ваші твердження, що жінка гріховна і це нібито грунтується на Святому Письмі, безглузді. Далі Ви пишете, що діти мають розплачуватися за гріхи своїх батьків. Це не було догмою навіть у часи Старого Заповіту. З приходом у світ Спасителя вся "порочна спадщина" повністю видаляється у Христі. Див.  http://forum.kalush.info/index.php/topic,93.msg11523.html#msg11523
Ваша релігійна безграмотність вражає. Ваші уявлення про Бога мають стійкий негативний характер. Варто замислитись

Svit:

--- Цитата: romawka від 01 Грудня 2007, 18:02:06 ---
--- Цитата: Propoved-nik від 01 Грудня 2007, 00:26:39 ---ДОБРО чи ЗЛО.......ТРЕТЬОГО НЕДАНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ДАЛІ ВИБІР ЗА ТОБОЮ

--- Кінець цитати ---

:o люди!!! в цьому світі нема чорного і білого - є тільки напівтони!
--- Кінець цитати ---
Тільки Бог чомусь не терпить теплих,краще бути гарячим для Бога.
Св1т не д1литься на чорний і б1лий,але духовний світ,ділиться.і це не залежить в1д того,в1рить людина чи ні...Духовний світ е і він торкнеться кожного з нас рано чи п1зно...
Відповідь від: 03 Грудня 2007, 11:23:46
--- Цитата: romawka від 03 Грудня 2007, 01:37:03 ---для мене більш дико звучить, наприклад, релігійна догма про те, шо діти мають розплачуватися за гріхи своїх батьків. 

--- Кінець цитати ---
А якщо дітим наслідують генетично вади батьк1в,то це не дико?
То чому ж ми не насл1дуем духовн1 вади?Друге питання,що якраз духовних вад ми можем позбутись через Спасителя.

romawka:

--- Цитата: doktor-maks від 03 Грудня 2007, 11:18:05 ---romawka,
Чим більше я читаю Ваші повідомлення, тим більше переконуюсь, що Ви стали жертвою релігійних догм. Безграмотність у багатьох релігійних питаннях - явище поширене серед віруючих. Особливо це стосується віддалених селищ. Ваші твердження, що жінка гріховна і це нібито грунтується на Святому Письмі, безглузді. Далі Ви пишете, що діти мають розплачуватися за гріхи своїх батьків. Це не було догмою навіть у часи Старого Заповіту. З приходом у світ Спасителя вся "порочна спадщина" повністю видаляється у Христі. Див.  http://forum.kalush.info/index.php/topic,93.msg11523.html#msg11523
Ваша релігійна безграмотність вражає. Ваші уявлення про Бога мають стійкий негативний характер. Варто замислитись

--- Кінець цитати ---

може й так, але мої погляди зараз такі, які вони є вже в незалежності від релігійних догм чи відштовхування від них :)
Відповідь від: 03 Грудня 2007, 15:34:59
--- Цитата: Svit від 03 Грудня 2007, 11:26:31 ---А якщо дітим наслідують генетично вади батьк1в,то це не дико?
То чому ж ми не насл1дуем духовн1 вади?Друге питання,що якраз духовних вад ми можем позбутись через Спасителя.

--- Кінець цитати ---

я власне мала на увазі трохи інше, а саме - наслідування покарання за гріхи, а не гріховність як таку. але як пояснили вище - такого в християнстві нема. але, як виявилось, не я одна така релігійно безграмотна, і вважаю шо таке в християнстві є  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії