Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (10/44) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Людина не залежить від надприродніх сил, тому покладається тільки на себе, на свій розум і волю. Людина виникла в результаті ланцюжка випадковостей, що мали місце в живій природі. Жива природа виникла з неживої. Людина живе у всесвіті, який не має змісту і існує під дією сліпих сил. Ентропія зростає...
--- Кінець цитати ---

бачу, що доводити протилежне тут нікому і нецікаво, навпки доводять цю цитату, середини минулого століття, яка вже давно втратила свою актуальність бо наука за цей час стрибнула дуже далеко.

--- Цитувати (вибране) ---Жива природа виникла з неживої
--- Кінець цитати ---
Це вже давно застаріло, тепер всі науковці хором доводять, що це не так. :zakryto
Пробували синтезувати з неорганіки білок і нічого не вийшло.


--- Цитувати (вибране) ---Людина виникла в результаті ланцюжка випадковостей, що мали місце в живій природі
--- Кінець цитати ---
Так про себе думати, себе не поважати. То людство шо - випадковість :o.
Все у цьому світі випадковість, і світ цей випадковий. Випадково почався, випадково і закінчиться.  Так нецікаво, все скидувати на випадок, надто легко, можна все на списати на, його величність випадок.


romawka:

--- Цитата: Propoved-nik від 01 Грудня 2007, 18:13:40 ---схильність до абсолютизації, тим більше в термінах "зло-добро" - ніколи ні до чого доброго не приводить...

Істина є тільки одна щоб на ній можна було основуватись....КОЖНОМУ ПОТРІБНА ЧІТКА ОСНОВА..У цьому світі усе хитається...Одне з значень слова "диявол" це - "той хто сіє сумніви" Осьо тому усі в усьому сумніваються...думаючи що покластися можна тільки на самого себе...(а це обман!)
"Ніхто двом панам служити не може, бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматись одного, а другого знехтує..."(Матв.6:24)
В домі не має двох фундаметів інакше він рухне...В нашому фізичному житі є два процеси або ми розвиваємось або старіємо....Також і інтелектульно або розвиваємось або деградуємо....


--- Кінець цитати ---

ага, то краще не сумніватися? ніколи з цим не буду згідна. тут не йде мова про те, шо треба покладатися тільки на себе. тут іде мова про те, шо треба думати своєю головою. різницю відчуваєте?

анекдот про добро-зло (а в кожному жарті, як відомо,  частка жарту - все решта правда):

попав якось диявол на землю і вирішив зробити так, шоб всім було погано.
і влаштував він посуху.
через рік повертається і підходить до першого стрічного, та й притає:
"ну, як тут у вас живеться?"
"та нормально", - відповідає перехожий.
"блін", - думає диявол, - "значить погано я старався. влаштую ше їм війну".
влаштував він війну та й вернувся знову через рік. іде по дорозі, зустрічає того ж чоловіка та й питає:
"ну, як вам дядьку живеться"
"та добре живеться", - відповідає дядько.
диявол розлютився не на жарт.
"ах так!" - думає собі він, - "влаштую я їм ше чуму!"
влагтував він чуму, та й знову через рік вернувся. зустрів того самого дядька, та й знову питає:
"ну шо, дядьку, як вам тепер живеться?"
"взагалі супер" - відповідає той.
здивуванню диявола не було меж.
"дядьку", - каже він, - "та хто ж ти такий???"
 "я? так гробовщик я"

newroman:

--- Цитувати (вибране) --- ага, то краще не сумніватися? ніколи з цим не буду згідна. тут не йде мова про те, шо треба покладатися тільки на себе. тут іде мова про те, шо треба думати своєю головою. різницю відчуваєте?
--- Кінець цитати ---
 Це твоя егоцентрична точка зору

Propoved-nik:
ага, то краще не сумніватися? ніколи з цим не буду згідна. тут не йде мова про те, шо треба покладатися тільки на себе. тут іде мова про те, шо треба думати своєю головою. різницю відчуваєте?

Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся!
(Пр.3:5)
На своїй голові можна заїхати так, що на землі життя пеклом покажиться...
А стосовно анекдоту Ромашка представте на хвильку, що клієнтом у цього дядька є ви або хтось із ваших рідних, близьких, як весело було б тоді вам?... :help

romawka:

--- Цитата: newroman від 01 Грудня 2007, 19:17:09 ---
--- Цитувати (вибране) --- ага, то краще не сумніватися? ніколи з цим не буду згідна. тут не йде мова про те, шо треба покладатися тільки на себе. тут іде мова про те, шо треба думати своєю головою. різницю відчуваєте?
--- Кінець цитати ---
 Це твоя егоцентрична точка зору

--- Кінець цитати ---

уточнюю чи правильно ви зрозуміли мою "егоцентричну" точку зору:
думати своєю головою не треба?
Відповідь від: 01 Грудня 2007, 22:14:51
--- Цитата: Propoved-nik від 01 Грудня 2007, 20:49:26 ---Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся!
(Пр.3:5)
На своїй голові можна заїхати так, що на землі життя пеклом покажиться...
А стосовно анекдоту Ромашка представте на хвильку, що клієнтом у цього дядька є ви або хтось із ваших рідних, близьких, як весело було б тоді вам?... :help

--- Кінець цитати ---
стосовно цитати - для мене це неприйнятно. але це моя особиста позиція, звісно ж.
стосовно анекдоту - ви суті не зрозуміли, як мені здається.  :duvno

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії