Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (7/44) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: dj vlad від 01 Грудня 2007, 14:54:54 ---зновуж таки питаю вас не як людину релігійну а як інженера -фізика...ЩО ТАКЕ ПОЗАВСЕСВІТ?

--- Кінець цитати ---
Пріснобуття (рос. приснобытие). Зараз не маю часу на грунтовну відповідь. Взагалі словами описати важко. Для цього потрібен духовний зір.


--- Цитата: dj vlad від 01 Грудня 2007, 14:54:54 ---а вам відома теорія про великий вибух???як ви прокоментує роль творця в цій теорії

--- Кінець цитати ---
Звісно, що відома. Але це тільки теорія. За іншою теорією всесвіт зазнає нескінчене число циклів розширення-стискування. Але Хто дав початковий імпульс?

doktor-maks:
Ще одне питання для роздумів. Чи наша свідомість належить матеріальному світу?

dj vlad:

--- Цитата: doktor-maks від 01 Грудня 2007, 15:13:17 ---Ще одне питання для роздумів. Чи наша свідомість належить матеріальному світу?

--- Кінець цитати ---
ось моє твердження..якщо людина за своєю фізіологією є матеріальна а свідомість як і розум виникає у нейронах мозгу-тобто це сукупність складних хіміко-фізіологічних процесів...отже свідомість як що йти такому твердженню належить матеріальному світу...навіть як я колись писав про частину мозгу гіпаталамус вроді як що я не помиляюсь,яка відповідає за сексуальність людини...тож доведено як різні хіміко-фізіологічні реакції в цій частині мозку впливають на такі людські почуття як любов,любов до ближнього, душевний біль ,гетеро чи гомоорієнтацію...при проведенні ланки складних дослідів доведено і зазначено які навіть фактори стають першопричиную таких реакцій організму чи людини вцілому як вище зазначено..

doktor-maks:

--- Цитата: dj vlad від 01 Грудня 2007, 15:22:15 ---ось моє твердження..якщо людина за своєю фізіологією є матеріальна а свідомість як і розум виникає у нейронах мозгу-тобто це сукупність складних хіміко-фізіологічних процесів...

--- Кінець цитати ---
...що виконують роль складної персональної обчислювальної машини


--- Цитата: dj vlad від 01 Грудня 2007, 15:22:15 ---тож доведено як різні хіміко-фізіологічні реакції в цій частині мозку впливають на такі людські почуття як любов,любов до ближнього, душевний біль ,гетеро чи гомоорієнтацію...при проведенні ланки складних дослідів доведено і зазначено які навіть фактори стають першопричиную таких реакцій організму чи людини вцілому як вище зазначено..

--- Кінець цитати ---
Категорично не згідний, що доведено як різні біохімічні реакції впливають на такі людські почуття як любов, любов до ближнього, душевний біль.

doktor-maks:
Питання. Любов - це інстинкт?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії