Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (6/44) > >>

dj vlad:

--- Цитата: romashkin від 01 Грудня 2007, 14:12:27 ---Думаю, ти неправильно зрозумів Макса...
Треба було йому використати кнопку Вікіпедії  ;)
[wiki]Ентропія[/wiki]

--- Кінець цитати ---
я процитував пеші слова а не весь зміст

doktor-maks:
Продовжу думку... Зростання ентропії веде до термодинамічної смерті всесвіту. Кажу як інженер-фізик. Всесвіт не містить ніякого сенсу, бо немає задуму. Всесвіт - це тільки чергування перетворень енергії в матерію і навпаки...

dj vlad:

--- Цитата: doktor-maks від 01 Грудня 2007, 14:18:29 ---Продовжу думку... Зростання ентропії веде до термодинамічної смерті всесвіту. Кажу як інженер-фізик. Всесвіт не містить ніякого сенсу, бо немає задуму. Всесвіт - це тільки чергування перетворень енергії в матерію і навпаки...


--- Кінець цитати ---
ну щей фізично і математично доведено...і серед того чергування чергує і наш світ з такими самими законами фізики...тобто ми і є частинка отого всесвіту в якому немає ніякого сенсу...а звідси ми теж існуємо без сенсу ми є енергія колись давно перетворена в матерію і колись відієдемо назад до енергії...і серед цього всього я не бачу жодного потойбічного прикладу чи наявність творця...і тому прошу як інженер-фізик дати мені визначення,що таке творець...це матерія чи енергія???і яким чином це впливає на наш безладний людський рух на цій планеті....
Відповідь від: 01 Грудня 2007, 14:40:12і прошу пояснити чому в біблії не зазначено таких термінів як всесвіт про такий як ми зара знаємо....це томущо творець лишень на землі чи тому що люди...які писали біблію не знали про  існування іншого світу окрім нашої планети????

doktor-maks:

--- Цитата: dj vlad від 01 Грудня 2007, 14:42:25 ---що таке творець...це матерія чи енергія???

--- Кінець цитати ---
Не матерія і не енергія. Він - поза всесвітом

dj vlad:

--- Цитата: doktor-maks від 01 Грудня 2007, 14:52:42 ---
--- Цитата: dj vlad від 01 Грудня 2007, 14:42:25 ---що таке творець...це матерія чи енергія???

--- Кінець цитати ---
Не матерія і не енергія. Він - поза всесвітом

--- Кінець цитати ---
зновуж таки питаю вас не як людину релігійну а як інженера -фізика...ЩО ТАКЕ ПОЗАВСЕСВІТ?
як що не тяжко прошу відповіді обгрунтувати...тереоретично хочаб...
а вам відома теорія про великий вибух???як ви прокоментує роль творця в цій теорії

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії