Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (40/44) > >>

dj vlad:
в мене матеріалу 16.5 гіг такої тематики..тому є що дивитись і вибирати...можу поділитись і в реалі...запишу двді всім охочим
Відповідь від: 05 Серпня 2008, 01:30:15ага і не треба думати що якісь теорії та факти в тих фільмах є моєю основою в мому погляді на життя...невпкаки вони лишень підтвердили до того сформовані погляди

romashkin:


--- Цитата: doktor-maks від 04 Серпня 2008, 20:54:24 ---Основний закон між людиною і Богом - це свобода людини в земному житті у своєму виборі. Прообразом свідомого вибору свого шляху є порушення Адамом заборони Бога не їсти плід з дерева знання добра й зла (Книга Буття, 2-ий розділ).
--- Кінець цитати ---
Виходить, що Адам був приречений на свій вчинок, логіка  з наступного:

--- Цитата: doktor-maks від 04 Серпня 2008, 20:54:24 ---Цитата: romashkin від 29 Липня 2008, 21:33:11
Тому все передбачено наперед ...
Так
--- Кінець цитати ---

doktor-maks:
З космогонічної точки зору, так. Адам був приречений на свій вчинок. Так само як, до прикладу, Іуда Іскаріот. Але чи було в їх свідомості відчуття приреченості? Ні. Вони були вільними у своєму виборі

Juli:


--- Цитата: dj vlad від 25 Липня 2008, 14:41:53 ---і зверни увагу нема жодної течії атеїзму яка б пропагандувала свої погляди...не влаштовуються демонстрації походи та мітинги на рахунок такого погляду...атеїзм це не протилежна релігія будь якій іншій...
--- Кінець цитати ---

Так. Тому, що в атеїзмі немає сили. Тому навіть за часів Союзу людей мотивували вірити..у партію. Бо віра - це сила!!! Без віри людина жити не може. Творити не може. Звичайно, ідеально би було спрямувати свою віру на Люблячого Батька!!!

Juli:


--- Цитата: dj vlad від 05 Серпня 2008, 01:54:00 ---хто тобі наприклад сказав що хрестити дитину це правильний обряд...ісус за писанням похрестився у йордані в 33 роки він сам для себе це обрав і показав людям що кожна людина має вибрати свій шлях сама...мене теж хрестили хоч я цього і не просив бо був занадто малим щоб хочаб чогось попросити...а ось таке як хрещення немовляти це наш менталітет традиції наших предків...
--- Кінець цитати ---

Приємно читати і усвідомлювати, що ти трохи знаєш про Христа. Твоя точка  зору на рахунок хрещення цілком відповідає Біблії!!!  :) Браво!!! +1.
... крещение, не плотской нечистоты омытие, но обещание Богу доброй совести, спасает воскресением Иисуса Христа,
Который, восшед на небо, пребывает одесную Бога и Которому покорились Ангелы и Власти и Силы.
(1Пет.3:21,22)

Хрещення - це акт прояву власного вибору людини жити святим життям. А те хрещення, що є традиційним на Україні, більш схоже на обряд обрізання у євреїв, коли вони таким чином засвідчували належність даної дитини до віри батьків. Це обіцянка батьків виховати дитину, яка буде вірна Господу.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії