Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (39/44) > >>

newroman:
Та ми вже про це дискутували, здається.
Відповідь від: 05 Серпня 2008, 01:18:08Та в мене виникло питання.
Якщо природа, як ти кажеш, це є весь всесвіт, тобто космос, матерія. Нежива. То чому її стрілило в "голову" створити живу матерію, рослини, тварини. людину. А щоб створити, наприклад людину, яка мислить, думає і аналізує, потрібно Мінімум бути самим не гіршим за людину. Тобто природа повинна була бути Розумом, причому набагато вищим і досконалим за людський. Чи як?

dj vlad:
дискутували і я обіцяв фільми щоб обяснити свою точку зору...там просто всього багато і все нажаль на форумі не напишеш дуже багато...то звісно не факт що так воно все є але фільми научні джерела діскавері ббсі і дослідження "наса"

newroman:
Я також маю фільм про походження всесвіту, про чорні дири. Космос називається. Нормальний науковий фільм.

dj vlad:

--- Цитата: newroman від 05 Серпня 2008, 02:22:19 ---Якщо природа, як ти кажеш, це є весь всесвіт, тобто космос, матерія. Нежива. То чому її стрілило в "голову" створити живу матерію, рослини, тварини. людину. А щоб створити, наприклад людину, яка мислить, думає і аналізує, потрібно Мінімум бути самим не гіршим за людину. Тобто природа повинна була бути Розумом, причому набагато вищим і досконалим за людський. Чи як?
--- Кінець цитати ---
не стрілило а так сталось під різними процесами та реакція які супроводжувались різними змінами матерії переходами енергії в матерію і навпаки всього дуже багато постукай в асю я зара тобі якраз фільм кину там все зрозуміло і дуже цікаво описано
Відповідь від: 05 Серпня 2008, 01:25:13
--- Цитата: newroman від 05 Серпня 2008, 02:24:13 ---Я також маю фільм про походження всесвіту, про чорні дири. Космос називається. Нормальний науковий фільм.
--- Кінець цитати ---
ну от і доволі нехай туманно але стає зрозуміло як все починалось і з відки взялось

newroman:
в мене найменша швидкість інету яка може бути, тому на жаль не получиться фільм закачати, але все одно дякую.
Відповідь від: 05 Серпня 2008, 01:26:53не прийму я ніколи того що розумна істота створилася сама собою, в процесі реакцій. Це брєд. Наукова фантастика. Я цього ніколи не сприйму. Це взагалі суперечить здоровому глузду. І вчені до цього все більше схиляються.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії