Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (32/44) > >>

dj vlad:


--- Цитата: advokat від 03 Липня 2008, 14:22:05 ---Перестаньте врешті решт сваритись і обливати брудом одне одного на форумі! Кожен має право на власну думку, якою б вона не була. І не залежно від того чи подобаються погляди людини чи ні, вони заслуговують на повагу в любому випадку, бо світогляд кожного основою під собою має певний досвід. Якщо  dj vlad  сумнівається у правильності трактування вищої сили, як Бога конкретно, це не означає що треба вказувати на ніби-то неправильність такої думки. Звідки ми знаємо чи так все насправді як більшість думає (нарахунок створення світу і творця). Опиратись на те, що таке передається з покоління до покоління розповідями та існуванням святого письма не дає 100%-ної впевненості що саме так все і було. Я прекрасно знаю, що говорю і чому є сумніви. Варто лише взяти за приклад як історію нам доводять, правди там відсотків 30 від сили. Хто дасть гарантію, що не відбувся якийсь массовий психоз на певному історичному етапі?
--- Кінець цитати ---
+1

dj vlad:


--- Цитата: doktor-maks від 03 Липня 2008, 15:42:01 ---Питання гіпоталамуса - надзвичайно серйозне. Діджей говорив про це. Тож нехай продовжує його вивчати
--- Кінець цитати ---
да що ти муляэш тут ти краще роскажи нам детально як людина синтезуэ б1лок при статевому акт1????прахфесор мл1н...1 те що я говорив про той же г1паталамус це не означаэ що мене це надзвичайно ц1кавить просто нав1в приклад того де рел1г1я дуже помиляться так як гей так само хвора людина як 1 хворий на хворобу дауна...ти це розр1знити можеш...а як нехочеш розум1м1ти то мабудь у тебе то якраз з г1паталамусом не все впорядку...
повторюю для нетямущих-хто вважаэ, що в нього ц1лий вагон здоровя,я допоможу розгрузити тр1шки
на образи та провокац1ъ я не переходив так що дорог1 в1руюч1 чи н1 мусульмани та будисти1 1ндуъсти прошу поводити себе адекватно 1 вв1дпов1дност1 з вашими рел1гпереконаннями...

dj vlad:
чи може у б1бл1ъ написано що треба когось ображати та провокувати????чи там мен1 здаэться нав1ть 1нше написано???хто памятаэ вчення христа???забули чи н1...як вдарять тебе по л1в1й щоц1 п1дстав праву...чому як що виважаэте що я вас своъми переконаннями ображаю не сл1дуэте цим словам...ось тому 1 небуде мене в християнськ1й рел1г1ъ...вона не э такою правильною як ъъ виставляють...як щой в1дкриэться для мене щось святе то це точно буде не християнство....
1МХО:здаэться мен1 що книга книг як ъъ назвали пише про те як обэднати народи св1ту про те як потр1бно любити та допомагати один одному жити  в злагод1 та милосерд1 не нести насильства 1 аг1тувати про чесне в1дверте справедливе та позбавлене ус1ляких "тваринних 1нстинкт1в" життя...а люди зам1сть цого понастроювали соб1 храм1в мов вони правильн1 понаставляли тих самих 1дол1в вважючи ъх начебто правильними,розводять на грунт1 рел1г1ъ расов1 ворожнеч1 розпочинають в1йни 1 вбивають та взагал1 порушуть 1ус1 закони бож1 прикриваючись тим самим  божим словом..х1ба важо зрозум1ти що люди можуть сотворити  той самий блаженний рай на земл1 коли перестануть щось друг дружц1 доводити коли будуть жити у мир1 та злагод1 коли не буде р1зних народ1в...ось т1льки я думаю що це саме люди мають робити сам1 а не чекати на час коли 1м хтось скаже з неба як 1 що робити...все буде так як написано в кнз1 про апокал1псис т1льки не буде ангел1в добрих та злих люди наподоб1 мене повстануть проти всесв1тньоъ несправедливост1 та терору 1 будуть вони гр1шити вбиваючи та руйнуючи все це б...тсво навколо...1 в1змуть на душу найтяжчий тягар заради того щоб ъхн1 д1ти жили нарешт1 у св1т1 позбавленому всяких стереотип1в та недоумкуватих вчень як1 заставляють зарас людей деградувати....

newroman:
Ну маєш зараз час, коли прогрес йде на повних парах, людство прогресує, Бога відсунуто на задній план. Мало залишилося віруючих, менше ніж будь-коли, храмів стало також менше ніж колись, бо ці, що набудували це тільки відновлювали в більшості старі і які були зруйновані. Храми вже давно не такі повні як були до радянських часів, немає такої твердої віри і релігійності.
 І що ? життя стало краще без Бога ? Подивися куди світ котиться. В пропасть. Що твориться на вулицях. Те, що ще недавно трактувалось як сором і ганьба тепер виставляється як нормальне явище. Екологія, здоровья, мораль, відсутність любові один до одного - все це зараз деградує і бє по людству, ведучи його до самознищення.
Вплив релігії зараз мінімальний ніж будь коли. Зараз у нас демократія, кожен витворяє, що хоче, говорить що хоче. І що, чого жити не стало краще?
Забули люди про Бога !

newroman:
І ніхто тут тебе владе не заставляє повірити і переконати. Кожен відстоює свою точку зору. Не можна когось заставити повірити в Бога чи щось інше. В кожного своя думка, на то і форум щоб подискутувати. Може хтось більш емоційніше це сприймає, хтось менше, всі ми люди, завжди бувають конфлікти і суперечки. Не потрібно зациклюватись на таких дрібницях.  :drink

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії