Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (4/44) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: romawka від 30 Листопада 2007, 20:24:13 ---чому ви такі впевнені, шо розумієте його? чи не є це святотатством? якшо він настільки вищий від людини, то чому ви так впевнені, шо знаєте його помисли? шо знаєте його в принципі????

--- Кінець цитати ---
Якщо людина каже, що розуміє і знає Бога, то таке твердження грунтується на особистому відкритті, яке вона отримала через Слово Боже і молитву

romawka:

--- Цитата: newroman від 30 Листопада 2007, 21:44:29 ---все одно ваша душа християнка ;)

--- Кінець цитати ---

 :stop: і давайте не будемо строїти з себе провидця.  :)

romashkin:

--- Цитата: doktor-maks від 30 Листопада 2007, 15:10:07 ---
--- Цитата: romawka від 30 Листопада 2007, 14:12:47 ---якшо іти такою логікою за чистою аналогією, то риби не може не без води, а без тоже без творця.

--- Кінець цитати ---
Занадто складно без розділових знаків  :)

--- Кінець цитати ---
Це ви прикидаєтесь тому що вам так вигідно?
romawka слушно підмітила. Що пояснення, тепер уже автора новоствореної теми зовсім нелогічне. І навпаки - не підтверджує, а заперечує думку автора.  ;)

doktor-maks:
Чи може людина бути незалежною від Творця?

Propoved-nik:
"Він розповів: Один чоловік мав двох синів. І сказав молодший з них до батька: Батьку, дай належну мені частину майна. І той поділив між ними майно.А через кілька днів забравши все, молодший син подався до далекого краю і там змарнував своє майно, живучи розпусно. Як змарнував усе, настав великий голод у тому краї, і він став бідувати. Пішов він та й пристав до одного з жителів тієї землі; той послав його на свої поля пасти свиней. І бажав він втамувати свій голод жолудями, що їх їли свині, але ніхто йому не давав. Опам'ятавшись, він сказав: Скільки лишається хліба в наймитів мого батька, а я ж тут гину з голоду. Устану, піду до свого батька і скажу йому: Батьку, я прогрішився перед небом і перед тобою, і вже не гідний зватися твоїм сином; прийми ж мене як одного з твоїх наймитів. Вставши, пішов до свого батька. Коли він був ще далеко, батько побачив його і змилосердився; побігши, впав йому на шию і поцілував його. Син сказав йому: Батьку, я прогрішився перед небом і перед тобою; я вже не гідний зватися сином твоїм. А батько сказав до своїх рабів: Негайно принесіть найкращий одяг і зодягніть його, дайте перстень йому на руку і взуття на ноги; приведіть теля відгодоване та заколіть; будемо їсти й веселитися, бо цей мій син був мертвий - і ожив, пропав був - і знайшовся.   
(Лук.15:11-24)
В цій притчі розповідається про стосунки людей, як приклад "блудного сина" і Бога, як приклад "Батька". 
Люди горді тому вони все життя тікають від Бога використовуючи те що Бог "батько" їм довірив і тільки тоді коли через своє непревильне відношення Втрачають ВСЕ ...Тільки тоді залишається одна надія на Творця..Котрий не гордий і завжди в любий момент бажає прийти на допомогу!!!!

АЛЕ БОГ НІКОЛИ НЕ ВТРУТИТЬСЯ В ВАШЕ ЖИТТЯ ДО ТОГО ПОКИ ВИ.....ЙОГО ПРО ЦЕ НЕ ПОПРОСИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :help
Бог поважає Вас, як особистість і ДАВ КОЖНОМУ З НАС ПРАВО ВИБИРАТИ САМОСТІЙНО З КИМ В ЦЬОМУ СВІТІ БУТИ НАМ  І НІКОГО НІ ДО ЧОГО НЕ ПРИМУШУЄ 
ДОБРО чи ЗЛО.......ТРЕТЬОГО НЕДАНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ДАЛІ ВИБІР ЗА ТОБОЮ[/b]

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії