Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (30/44) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: dj vlad від 30 Червня 2008, 23:28:50 ---дореч1 в теор1ъ можливо ситезувати б1лок...просто на практиц1 уе не можливо таяк потр1бна термоядерна реакц1я такоъ потужнуст1 яка би рознесла нашу планету на молекули
--- Кінець цитати ---
Маячня дилетанта. Кожну годину на планеті Земля синтезується тисячі тон білка і ніяких термоядерних реакцій не спостерігаємо. Може енергія, що витрачається, наприклад, при статевому акті наближається за потужністю до енергії, що вивільняється при термоядерному синтезі? Дурепа, ти рахував скільки сперми виділяється на планеті? Ось тобі і синтез білка!

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---так як що це енерг1я то зв1дки вона взялася або формулу ц1эъ енерг1ъ
--- Кінець цитати ---
Вона була вічно бо існує поза часом.
Скажи, що може бути першопрчиною всього - вічна темнота, пустота чи енергія, жива субстанція ?

--- Цитувати (вибране) ---1 як шо вона розумна як пояснити те що нематер1ального розумного б1льш нема ну принайм1 ми ще не бачили такого...
--- Кінець цитати ---
Ця енергія є Бог, Він першопричина всього - матеріального і нематеріального. Бог є духовна субстанція. Спочатку Бог створив духовний світ - ангелів, які були наділені розумом, вони є творіння. Подібного Творцю, Богові, тобто першопричині всього немає бо Він є Початком всього, як каже про себе Христос: Я Альфа і Омега, початок і кінець".
Все, що створено Богом, чи то матерія чи духовний світ є Його Творінням. Все творіння Боже має свій початок і з волі Отця може мати і кінець. Та Бог є Вічний.

Хаотично, хаотично, що у тебе всьо хаотично. Люди, зациклені на науці, як неможуть щось пояснити чи щось їм незрозуміле то всьо в них хаотично. Це схоже на язичництво. Ти поклоняєшся богу - хаосу !
Нема нічого хаотичного, все впорядковано в цьому світі через промисел Божий.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---якщо теор1я темноъ частинки п1дтвердится 1 буде науково доведена(дореч1 досл1ди уже ведуться в дуже ц1кавий спос1б у ф1льм1 мому якраз э про це обовязково скину)тод1 теор1я великого вибуху повн1чтю пояснить з в1дки взявся всесв1т...
--- Кінець цитати ---
Наука ніколи не суперечила Святому Письму і Богові. Вона тільки розкриває те, як я вже писав, ті закони, за якими давно створена вся матерія.
І обовязково наука прийде, до того, що все створено Премудрістю Божою. Але чи скоро. На одне відкриття в науці виникає сто запитань без відповідей, на які також треба дати відповідь. Довго прийдеться чекати. Хіба Бог Сам захоче відкрити - як Він створив всесвіт.

doktor-maks:

--- Цитата: dj vlad від 02 Липня 2008, 02:49:45 ---от якраз вишукую в нет1 ф1льм якраз про теор1ю великого вибуху про створення всесв1ту 1 про те де говориться за час та як енерг1я 1 п1д якими впливами пертворюэться в матер1ю...
--- Кінець цитати ---
Шукай, не шукай - все марно, не зрозумієш правильно, як у школі на трійки вчився... Повтори спочатку квантову фізику, а потім дивись фільми для куховарок. Зрозуміти процеси під час великого вибуху або закони термодинаміки - це недосяжно для тебе сьогодні. Краще вивчай чому у педерастів гіпоталамус маленький

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---а про теор1ю еволюц1ъ чув.а як людина навчилась говорити...а як навчилась полювати...а чому у риб э плавники..
--- Кінець цитати ---
Ага, то ти кажеш, що рефлекс чи інстинкт там, виник в результаті еволюції. Так я зрозумів. То б то тварини чи людина виробляли у процесі еволюції свої вміння. І ми, і тварини тепер привикли до цих рефлексів так, що користуємося на підсвідомо, через привичку. Ми привикли ходити вертикально, писати, чисто механічно виконуючи все це, так і тварини. Вони виробилися не відразу у них і нас, а через сотні тисяч років.
   Тоді виходить, що, що мурашки чи бжілка, наприклад тисячі років тому були набагато розумніші ніж людина, ніж сучасні архітектори ?
Якщо вони віддавна привикли робити таку роботу, яка вченим і сьогодні не підсилу! Бо вчені неможуть, наприклад, мед з квітів зібрати, а бжілка з цим справляється легко. Та ще й добавляє до меду 25% води, і якоїсь протигнилосної рідини, щоб мед небродив.
То хто їх навчив, скажи ?
Ми, люди, самі навіть не можемо читати і писати навчитися, навіть ходити нас треба вчити, а тут понімаєш бжілка, комашка - невже сама навчилася ? Га ? Що така мудра, така крута, що так навіть людина невміє. Порівняй мед натуральний бджолиний і мед штучний виготовлений людиною - небо і земля. Чому? Що бжоли знають якісь секрет? Звідки? Хто їх навчив ?
А як корова з трави робить молоко? Звідки навчилася? А чого людина не може зробити такого молока. Складові, вроді відомі.?
А ти берешся за вищу математику та фізику,хочеш вирахувати вік всесвіту,  а на такі прості питання, не можеш відповісти обгрунтовано.

Еволюція, якщо вона і існує -  то це всього навсього наслідок! А я скажу тобі про причину, про початок всіх початків. Бо мусів бути початок всьому. І цим початком є Бог, від якого і еволюція і інтуіція, і рефлекси і все, все, все....

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії