Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (29/44) > >>

dj vlad:


--- Цитата: newroman від 30 Червня 2008, 13:21:27 ---Це була темна і сліпа віра язичників, які поклонялися природнім явищам, та ідолам. Віра в істинного Бога відкрита самим Творцев і є живою вірою в живого, реального Бога.
--- Кінець цитати ---
коли людина в1дкриэ ще багато закон1в ф1зики як1 нас окутують 1 сентизуэ б1лок з неживого я тебе язичником називати буду :-D...дореч1 в теор1ъ можливо ситезувати б1лок...просто на практиц1 уе не можливо таяк потр1бна термоядерна реакц1я такоъ потужнуст1 яка би рознесла нашу планету на молекули проте так1 реакц1ъ э в космос1..наприклад-сонце...а що скажеш прго чорн1 д1ри га????що це таке???куда все д1ваэться п1сля ъхньоъ атаки???чи знову все спихнеш на бога???у мурах не маэ розуму як такого в них э при родн1 рефлекси...а нарах ъхнгьоьго побутуу вс1м давно в1домо шо мал1 стада збиваються в велик1 велик1 у у ц1л1 колон1ъ
так 1 формуэться життя у тих самих мурахююютак нав1ть у людей....чому одна кокретна людина не починаэ сама в1йну 1 сама ождинока не йде воювати????та тому що нею кируэ стадний 1нстикт...гах я просто см1юся з твоъх тверджень коли ти пишеш типу а зв1дки все взялося 1 пор1внюэш будинок на планет1 земля..
ти пор1внюэш земн1 закони чуэш земн1 1 ти не можеш знати як1 там э закони...ти розум1эш що початок 1 к1нець э т1льки на земл1 час також т1льки на земл1...ти в1дштовхуэшся в1д тогог шо все маэ св1й початок 1 к1нець бо так э на планет1 земля бо в1чного ти н1чого не бачив 1 сам не в1чний...а там в1чна темнота яка н1 зв1дки не взялась 1 н1куди не д1ваэться....добре як що так то зв1дки взявся бог???

dj vlad:


--- Цитата: newroman від 30 Червня 2008, 13:21:27 ---Чому не мучили і карали за іслам, іудейство, буддизм,
--- Кінець цитати ---
гах зара лопну з1 см1ху =))напевно т1льки в 1рац1 б1льше було вбито мусульман чим за всю 1стор1ю мертвиъх заради саме христа...а про хрестов1 походи чув???проснись заради христа олюдей роздирали на шматки якраз тих самих мусульман 1дуъст1в та будуъст1в..так1 чесн1 християни вс1...да мастив я таке християнство коли кишки мирних жител1в намотують на дуло танка...вони так1 сам1 люди як ти 1 будь хто 1нший...1 мабудь якраз бог навчив людей воювати..

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---коли людина в1дкриэ ще багато закон1в ф1зики як1 нас окутують 1 сентизуэ б1лок з неживого я тебе язичником називати буду
--- Кінець цитати ---
ггг,називай як хочеш, я не обіжусь.
Та за останнє століття було відкрито купу законів і, вроді ніхто їм не став поклонятися.

--- Цитувати (вибране) ---...дореч1 в теор1ъ можливо ситезувати б1лок...просто на практиц1 уе не можливо таяк потр1бна термоядерна реакц1я такоъ потужнуст1 яка би рознесла нашу планету на молекули проте так1 реакц1ъ э в космос1..наприклад-сонце...
--- Кінець цитати ---
ммм дя. виходить щоб створити одну клітинку білка з мільярдів яких складається припустімо мурашка необхідна така енергія щоб рознести землю. А скільки тоді треба буде енергії щоб створити цілу мурашку. Та матерію, білок припустімо, створено, причому прийдеться зруйнувати сонячну систему, задля однієї мурашки, а хто вдихне в неї життя. Хто запустить життєві процеси, рефлекси, поведінку і заложить програму на життя в ДНК ?
Про чорні дири я маю документальний фільм, дуже хороший і там все нормально розповідається. Та що, думаєш, що вони самі по собі виникли. Нічого немає хаотичного і такого, що виникає нізвідки, все має свій час, місце і призначення. А керує всім Всемогутній.

--- Цитувати (вибране) ---у мурах не маэ розуму як такого в них э при родн1 рефлекси
--- Кінець цитати ---
Добре, ти кажеш, що це рефлекси тоб то інстинкт, я так зрозумів. Я з цим згоден.
Так рефлекторна поведінка харктерна всім тваринам, комахам, в тому числі і людям. Дія його проявляється на рівні підсвідомості і діє він цілеспрямовано за для певної цілі.
Добре, тоді поясни звідки взявся цей рефлекс чи інстикт, який є у всього тваринного світу і людини ?

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---чому одна кокретна людина не починаэ сама в1йну 1 сама ождинока не йде воювати????
--- Кінець цитати ---
Дивне таке собі питання. Чому не починає. Імператор чи цар вполнє міг сам розпочати війну проти сусіда. Т
Та тобі має бути відомо, що людина щось трохи більше за тварину. Людина керується далеко не завжди рефлексами та інстинктом, бо Всемогутній наділив її розумом, здатністю мислити та аналізувати.

--- Цитувати (вибране) ---гах я просто см1юся з твоъх тверджень коли ти пишеш типу а зв1дки все взялося 1 пор1внюэш будинок на планет1 земля..
--- Кінець цитати ---
ти смієшся бо не маєш відповіді або маєш та вона не сходитсья з твоєю філософією, невписується в неї.

--- Цитувати (вибране) ---ти пор1внюэш земн1 закони чуэш земн1 1 ти не можеш знати як1 там э закони...ти розум1эш що початок 1 к1нець э т1льки на земл1 час також т1льки на земл1...
--- Кінець цитати ---
ну це дурниці. Вся матеріальна субстанція знаходитсья в часі. Ти хочеш сказати, що на землі час є, а на марсі чи сонці немає, чи іншій галактиці. Ти де таке вичитав ?Про це тобі краще поговорити з  доктором максом, він з фізикою білше дружить.

--- Цитувати (вибране) ---а там в1чна темнота яка н1 зв1дки не взялась 1 н1куди не д1ваэться....
--- Кінець цитати ---
Темнота це відсутність будь чого, відсутність енергії, пустота. Світло ж несе в собі енергію. 
Як із темноти, якщо вона існує вічно могла народитися енергія, світлова енергія, матерія і врешті решт життя. Га ?

--- Цитувати (вибране) ---добре як що так то зв1дки взявся бог???
--- Кінець цитати ---
А я тобі скажу, що Бог це духовна субстанція, це найпотужніше джерело енергії, яке існувало вічно та буде вічно. Бо ніщо, владе з темноти не може виникнути. Вічно може існувати тільки енергія. Вищий Розум який і є нею,енергією,  може творити і Він створив Всесвіт. А що з темноти може бути ?


--- Цитувати (вибране) ---гах зара лопну з1 см1ху =))напевно т1льки в 1рац1 б1льше було вбито мусульман чим за всю 1стор1ю мертвиъх заради саме христа...а про хрестов1 походи чув???проснись заради христа олюдей роздирали на шматки якраз тих самих мусульман 1дуъст1в та будуъст1в...
--- Кінець цитати ---
Ну про це можна багато спорити хто і з якою метою організовував хрестові походи, та думаю розумієш, що не для навернення в християнство чужі народи. Це політика великих імперій, і ніщо спільного з християнським вченням тут немає. Люди виконували волю сильних світу цього котрі керувалися не християнськими законами.

dj vlad:


--- Цитата: newroman від 01 Липня 2008, 22:04:00 ---ну це дурниці. Вся матеріальна субстанція знаходитсья в часі. Ти хочеш сказати, що на землі час є, а на марсі чи сонці немає, чи іншій галактиці. Ти де таке вичитав ?Про це тобі краще поговорити з  доктором максом, він з фізикою білше дружить.
--- Кінець цитати ---
от якраз вишукую в нет1 ф1льм якраз про теор1ю великого вибуху про створення всесв1ту 1 про те де говориться за час та як енерг1я 1 п1д якими впливами пертворюэться в матер1ю...а також про чорн1 д1ри 1 про чорн1 частинки з яких за теор1эю складаться чорна д1рка хоча не доведено...проте на то як сформувалося життя на нежив1й планет1 1 як1 зовн1шн1 фактори на це штовхали буде все сказано...як не найду коли приъду додому обовязково заллю в нет в мене дома о все э....



--- Цитата: newroman від 01 Липня 2008, 22:04:00 ---А я тобі скажу, що Бог це духовна субстанція, це найпотужніше джерело енергії, яке існувало вічно та буде вічно. Бо ніщо, владе з темноти не може виникнути. Вічно може існувати тільки енергія. Вищий Розум який і є нею,енергією,  може творити і Він створив Всесвіт. А що з темноти може бути ?
--- Кінець цитати ---
так як що це енерг1я то зв1дки вона взялася або формулу ц1эъ енерг1ъ мен1 будьласка 1 як шо вона розумна як пояснити те що нематер1ального розумного б1льш нема ну принайм1 ми ще не бачили такого...як що нав1ть так  я тод1 можу тоб1 сказати таке що всесв1т взявся з в1дти зв1дки й бог е та сама впорядкована енерг1 яка 1снуэ в1чно тльки час в1д часу воне переходить з одного стану в 1нший...ти хочеш сказат що людина не випром1нюэ енерг1ъ??доведу протилежне нав1ть п1сля смерт1 на р1зного типу фотограф1ях видно як з т1ла вив1льняэться ця енерг1я зверни увагу не впорядковано а хаотично 1 переходить в 1нш1 форми 1снування також хаотично...просто ти ц1й енерг1ъ надаэш розуму якоъсь над потужньоъ та зверхноъ сили а я гадаюю що енерг1я вона 1 наземл1 1 намрс1 1 далеко в межах 1нших галактик залишаэться енерг1эю...ти кажеш що потр1бно щоб зробитиц1лу мураху а 1 чому кажеш потр1бно рознести п1в всесв1ту чому така плоска думка 1 чому ти вважеэш що той сбос1б який придумли люди единий можливий???скажу тоб1 нав1ть таке коли сформувався всесв1т а точн1ше почав формуватись перед ним стався величезний вибух який знищувава все на своэму шляху 1 водночас створював нов1 св1ти..спитаэш як а ось уви що на сонц1 за одну секунду в1дбуваэться дек1лька м1л1он1в термоядерних вибух1в частинки пероходять з одного стану в 1нший енерг1ю збиваэ силою вибухху до купи з в1дки 1 беруться нов1 ядра до яких прилипають електрони чим б1льше електрон1в прилипаэ тим дал1 ми рухаэмся в таблиц1 мендэлээва до ходть до останнього пункту  сила реакц1 заставляэ роспадатися ц1 уже сформован1 елементи на електрони   1 процес п1шов по колу..а на домашньому досл1д1 доведу як матер1альне може перетворитись на енерг1ю-в1зьми с1рник зваж його за допомогою точних ваг..пот1м спали 1 поп1л зваж..де под1лась твояя частина с1рнички???в теплову енерг1э перейшла 1 коли буде гор1ти постав над полмям свого палця 1 твоъ частинки т1ла почнут перетворюватись у поп1л вода яка н1куди з них н1коли не д1валась почне випаровуватись ось тоб1 1 перетворення енерг1 у щось матер1альне...якщо теор1я темноъ частинки п1дтвердится 1 буде науково доведена(дореч1 досл1ди уже ведуться в дуже ц1кавий спос1б у ф1льм1 мому якраз э про це обовязково скину)тод1 теор1я великого вибуху повн1чтю пояснить з в1дки взявся всесв1т...



--- Цитата: newroman від 01 Липня 2008, 21:56:15 ---Добре, тоді поясни звідки взявся цей рефлекс чи інстикт, який є у всього тваринного світу і людини ?
--- Кінець цитати ---
а про теор1ю еволюц1ъ чув.а як людина навчилась говорити...а як навчилась полювати...а чому у риб э плавники..за багато м1л1он1в рок1в зовн1шн1 фактори впливають нав1ть на зм1ну генитичного коду..зв1дти 1 взалися 1нстинкти люди мурахи комар1 багато есперементували на протяз1 свого життя намагалися виживати...т1кали в1д болю голоду...шукали гармон1ъ 1 легкого 1снування ось зв1дти 1 вс1 1нстинкти...створення всесв1ту вим1рюэться таким числом рок1 шо якби його довелося вписувати у зошита шк1льного формату на 48 кл1тин я то самим маленьким почерком доелось би вписати нул1в десь у зшит1в 3...а можливо 1 б1льше...нав1ть при вираховуванн1 цих одиниць зависають компютери 1 думю стац1онарн1 так1 як у кожного з нас э дома зависали би на в1чно...
ПС..сприймати все буквально не означаэ намагатись зрозум1ти хочаб частину чогось що в1дбуваэться навколо тебе,щоб дещо зрозум1ти мусимо в1дкидати стереотипи так як нам н1 для чого повертатися назад а мусимо 1ти вперед.
рел1г1я це вже майже пережитий стереотип...нажаль хот1лося вам би чи н1 у процентному в1дношен1 християн чи мусульман чилюдей взагал1 як1 в1рять у щось надприроднэ стаэ з кожним роком все менше...не забувайте я родився у христянск1й с1мъ був хрещений 1 нажаль для вас вир1с зандто вдарений в науку яка починала з довгим часом в1дкривати мен1 оч1 на навколишн1й св1т...не можу сказати що я проти якихось рел1г1й..багато в чому вони допомогли найти людству якусь н1шу у цьогму здоровенному вссв1т1..просто для мене будь яка рел1г1 це на 90 в1дсотк1в дуже ххорош1 повчальн1 та флософск1 думки та слова придуман1 дуже надзвичайно розумними людьми для того щоб згуртувати весь народ земл1 та для того щоб в1дкинути люб1 страждання та горя...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії