Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (27/44) > >>

dj vlad:


--- Цитата: yurko від 24 Червня 2008, 09:58:57 ---То була б справді неординарна подія. Навернення у віру прямо на сторінках форуму!
--- Кінець цитати ---
ЦЕ НЕ МОЖЛИВО...ПРОСТО ХОЧУ БАЧИТИ А НЕ Т1ЛЬКИ ЧУТИ  ТА ЧИТАТИ...1 ЗНАЮ НАПЕРЕД Н1ХТО МЕН1 Н1ЧОГО НОВОГО НЕ ПОКАЖЕ

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---я не в1дчував 1 не в1дчуваю ну от н1чого...
--- Кінець цитати ---
а совість в собі відчуваєш, докори сумління, що зробив щось не те, чи поступив неправильно ?
 Якщо відчуваєш то Бог ще з тобою.  :)
А спробуй щось із нею вдій. Не зможеш, ні заглушити ні приховати. Бо це не твоє. Це від Бога в кожній людині - суддя який пильнує кожен твій крок.

dj vlad:


--- Цитата: newroman від 25 Червня 2008, 02:09:50 ---а совість в собі відчуваєш, докори сумління, що зробив щось не те, чи поступив неправильно ?
--- Кінець цитати ---
так це-емоц1ъ...мен1 здаэться хватить 1 просто розумноъ голови що в1дчувати коли поступаэшь неправильно.......

doktor-maks:

--- Цитата: dj vlad від 25 Червня 2008, 10:41:40 ---так це-емоц1ъ...мен1 здаэться хватить 1 просто розумноъ голови що в1дчувати коли поступаэшь неправильно.......

--- Кінець цитати ---
Сумління - це не емоції і не розум, це Богом даний феномен, що дає розуму усвідомити докір, коли чиниш неправильно

Juli:


--- Цитата: dj vlad від 24 Червня 2008, 21:58:48 ---То була б справді неординарна подія. Навернення у віру прямо на сторінках форуму!
ЦЕ НЕ МОЖЛИВО...ПРОСТО ХОЧУ БАЧИТИ А НЕ Т1ЛЬКИ ЧУТИ  ТА ЧИТАТИ...1 ЗНАЮ НАПЕРЕД Н1ХТО МЕН1 Н1ЧОГО НОВОГО НЕ ПОКАЖЕ
--- Кінець цитати ---

Нічого не побачиш, якщо не захочеш побачити. Ісус творив чудеса, але не всі вбачали в цьому дива. Для деяких це був ще один приклад, щоб сказати: "Ти богохульствуєш..." Ти побачиш те, що є в твоєму серці.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії