Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (26/44) > >>

Juli:

--- Цитата: dj vlad від 19 Червня 2008, 19:36:35 ---я тоб1 покажу св1й св1т без рел1г1йних упереджень рассовоъ нер1вност1 та консервативноъ упередженосмт1...а пот1м ти мен1 покажеш св1й рел1г1йний св1т 1 подивимось де краще 1 укого який р1вень культури)))))))))))))))
--- Кінець цитати ---

Я покажу, головне щоб ти захотів подивитися все те, що я можу тобі показати.



--- Цитата: dj vlad від 19 Червня 2008, 19:59:16 ---але потреба у щось в1рити 1 в1рити у те що тебе хтось обороняэ зверху чи збоку надмогтн1й у людей залишилась...от ця потреба тяниться 1 до сьогодн1...
--- Кінець цитати ---

Як думаєш, звідки ця потреба у людей взялася? Ти знаєш, що закінчують життя самогубством люди, які перестали вірити у все? Якщо ти живеш, значить, що ти у щось віриш! Ти сказав, що віриш у самого себе. Є люди, які вже не могли вірити в себе і залишилися живими, тільки тому, що повірили у Бога.

dj vlad:


--- Цитата: Juli від 23 Червня 2008, 10:54:34 ---Як думаєш, звідки ця потреба у людей взялася? Ти знаєш, що закінчують життя самогубством люди, які перестали вірити у все? Якщо ти живеш, значить, що ти у щось віриш! Ти сказав, що віриш у самого себе. Є люди, які вже не могли вірити в себе і залишилися живими, тільки тому, що повірили у Бога.
--- Кінець цитати ---
а як, що я тоб1 доведу  1 покажу людей як1 хот1ли пок1нчити життя через те , що вся ъхня в1ра у щось полет1ла п1д три....1 т1льки п1сля того як спробували яяякраз це зробити-перестали в1рити у будь що кр1м себе ну а бо щось матер1альне....

dj vlad:


--- Цитата: Juli від 23 Червня 2008, 10:54:34 ---Я покажу, головне щоб ти захотів подивитися все те, що я можу тобі показати.
--- Кінець цитати ---
як, ти збираэшся показати мен1 храми церкви людей як1 в1рять...гм я то все бачив...багато раз1в...враження давало коли був маленьким тепер ефекту не буде...якщо хочеш показати мен1 навколишн1й св1т-я теж це бачив 1 не т1льки на прикарпатт1..я хочу побачити св1т у якому ти живеш...в якому пануэ злагода та взаэморозум1ння 1 любов нехай-цеж пропагандуэ християнство-чи я помиляюсь???як що так то обясни...попробую зрозум1ти...не загорами той час коли я повернусь на батьк1вщыну)))))дивись може статись так що я найду час 1 забажаю в реал1 поглянути на тв1й св1т....покажи мен1 що такке правильна в1ра.....

yurko:
То була б справді неординарна подія. Навернення у віру прямо на сторінках форуму!

Juli:

--- Цитата: dj vlad від 24 Червня 2008, 02:26:12 ---я хочу побачити св1т у якому ти живеш...в якому пануэ злагода та взаэморозум1ння 1 любов нехай-цеж пропагандуэ християнство-чи я помиляюсь???
--- Кінець цитати ---

Запросто!!!
Відповідь від: 24 Червня 2008, 10:25:39
--- Цитата: dj vlad від 24 Червня 2008, 02:26:12 ---дивись може статись так що я найду час 1 забажаю в реал1 поглянути на тв1й св1т....покажи мен1 що такке правильна в1ра.....
--- Кінець цитати ---

Забажай!!! Ти ніколи не бачив того, що я можу тобі показати!!! Я покажу тобі віру, яка змінює долі людей!!! Живу і практичну віру!!! Слово Боже втілене у життя!!!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії