Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (25/44) > >>

Juli:

--- Цитата: dj vlad від 19 Червня 2008, 02:18:01 ---да шас я прям з Москви буду б1гти щоб вислухати вс1ляку р1зну маячню в1д рел1г1йних фанатик1в...зам1ть я сказав що м1г би облити г1вном 1 написав дал1 "проте ти саме це з собою зробиш"...якраз я запеклий атеъст та матер1ал1ст не стану такого робити 1 якраз тому що не э рел1г1йною людиною.......
--- Кінець цитати ---

Ты "пацана" тут из себя корчишь, а религиозные убеждения тут ни к чему. Вот потому, что ты в Москве, тебе и кричать легко на форуме: "Я...приеду...!" А когда я тебя приглашаю приехать, ты спрыгиваешь на мою религиозную фанатичность. Если реально встречаться не собираешься, так и не пыжся.

Я не думаю, что ты относишься к каким-то криминальным элементам, чтобы говорить со мной в таком тоне.
Эти высказывания: ...г..ном оболью....и т.д. да и вообще манера общаться и писать дают отчетливое представление о высоте твоей культуры, Влад. Советую тебе ее повышать. А то, что ты не гей, радует! А с таким отношением к данному явлению (гомосексуализм), будь предельно осторожен, когда находишься в обществе геев, а то гляди, совратят по-пьяни.

dj vlad:


--- Цитата: Juli від 19 Червня 2008, 13:07:31 ---Ты "пацана" тут из себя корчишь, а религиозные убеждения тут ни к чему. Вот потому, что ты в Москве, тебе и кричать легко на форуме: "Я...приеду...!" А когда я тебя приглашаю приехать, ты спрыгиваешь на мою религиозную фанатичность. Если реально встречаться не собираешься, так и не пыжся.
--- Кінець цитати ---
т1хо мальоха!!!!!я 1 по украънськи читаю та розум1ю краще н1ж по росс1йски...1 на м1сце крим1нального авторитету н1як не претиндую...на м1сце "пацана" тим б1льше..не переживай прийде час 1 я приъду на Украъну...1 тод1 подивимось кому з нас потр1бно п1дн1мати р1вень культури...
я тоб1 покажу св1й св1т без рел1г1йних упереджень рассовоъ нер1вност1 та консервативноъ упередженосмт1...а пот1м ти мен1 покажеш св1й рел1г1йний св1т 1 подивимось де краще 1 укого який р1вень культури))))))))))))))) :=)

dj vlad:


--- Цитата: yurko від 19 Червня 2008, 10:17:22 ---А є реальні педерасти. Які нормальні по фізіології, мають дітей, мали купу жінок, а потім їм ще щось нового захотілося. От таких мабуть і треба мочіть в сортірє, бо там ні Божого втручання ні інопланетного мабуть не було. Просто люди - нелюди. І тут їм Бог аж ніяк не винен. Те саме і з лесбіянками.
--- Кінець цитати ---
а зв1дки ти знаэш що вони нормальними були пот1м захот1ли стати гомо...а можо вони такими були просто якраз виховання соц1олог1чний вплив не давали ъм розвивати своъ потяги,в результат1 чого одружувались робили д1тей а пот1м ставши незалежними рвали стереотипи 1 всеж таки йшли поеклику природи....да я також не взахват1 в1д того шо вони водять хороводи тай вс1х закликають до себе,але як показуэ форум рел1г1йн1 люди роблять це ж саме за кликають до християнства,то чомуж педикам такого робити не можна????ну це ъхня загальнов1дома позиц1я...так як з тими самими ф1з1олог1чними факторами у мене все нормально я ъх теж не розум1ю 1 н1коли не зрозум1ю в мене нав1ть знайомих педик1в немаэ проте э лизб1янки 1 при  сп1лкуванн1 з ними я все сильн1ше починав розум1ти що то не ъхня похоть штовхаэ ъх так поводитись...це 1де у них з середини...це так само як ти юрко бачиш передсобою красиву ж1ночку 1 захоплюэшся ъъ красою 1 це для тебе ж нормально  так в них так само дивиться баба на другу бабу 1 в1дчуваэ теж саме...одна з них нав1ть росказувала що колись сперечалась з цими почуттями намагалась знайти хлопця якось блокувати ц1 почуття 1 н1чого не виходило....просто зара такий час що все вс1м позволене 1 кожен робить соб1 шо хоче ран1ше за таке в тюрму могли посадити того таких людей 1 не видно було...я ненамагаюсь захистити гомо чи транссексуал1в  мен1 шкода таких людей проте вже н1чого не вд1эш так розпорядилася природа....

dj vlad:


--- Цитата: DVania від 19 Червня 2008, 03:18:51 ---Влад розумієш Бог це не є щось далеке і грізне це не якась жорстока і беземоційна сила .мені важко це пояснити це треба відчути.це друг і брат який завжди поруч. Я бажаю тобі щоби ти в цьому сам переконався.
--- Кінець цитати ---
я не в1дчував 1 не в1дчуваю ну от н1чого...от нехай мене блискавка тр1сне прямо на м1ст1...ой...н1 це був комарик)))))))н1хто не в1дчував....люди беззахисн1 перед силою природи...вони нав1ть колись не могли пояснити цих явищ тому понапридумували бог1в...пот1м пояснили боги стали не потр1бн1 але потреба у щось в1рити 1 в1рити у те що тебе хтось обороняэ зверху чи збоку надмогтн1й у людей залишилась...от ця потреба тяниться 1 до сьогодн1...але в мене ъъ немаэ...я покладаюсь на розум та власн1 сили

Medved:

--- Цитата: dj vlad від 19 Червня 2008, 19:52:46 ---вони водять хороводи тай вс1х закликають до себе,але як показуэ форум рел1г1йн1 люди роблять це ж саме за кликають до християнства,то чомуж педикам такого робити не можна????
--- Кінець цитати ---

 Мдя..    ...цікаве порівняння...
Мають бути серйозні переконання , щоб таке писати.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії