Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (24/44) > >>

npopok:


--- Цитата: dj vlad від 18 Червня 2008, 01:08:04 ---коли тебе тикаючи мордою в факт в1дпов1даэш образами...
--- Кінець цитати ---
здається, тебе не ображали, а задали питання, адже ти так відстоюєш їхні права. А от ти почав людину ображати. -1

Juli:
Дякую, пророк. Ти справжній джентельмен! +1

dj vlad:


--- Цитата: Juli від 18 Червня 2008, 14:34:01 ---А при чому тут євреї? А моє запитання абсолютно логічне, бо ти так відстоюєш гомосексуалізм, що напрошується запитання про орієнтацію. Поміть, що я запитую, а не констатую факт. Щось ти дуже гостро сприймаєш..? Якби мене про таке запитали, я би спокійно відповіла, бо не маю чого соромитися. А на рахунок зустрічі, не питання, приїзжай у Франківськ, зустрінемося, розкажеш мені що захочеш (спробуєш втопити мене у твоєму г..ні). Тобі корисно буде зі мною поспілкуватися, супертактичний dj vlad!
--- Кінець цитати ---
це запитання було наводжуюче та саркастичне...принайм1 я так зрозум1в 1 так воно виглядало...а те що ти зъхала кажучи що просто заптувала не доводить твою порядн1сть...якщо правильно читати твоъ речення то образи 1 виходять...питаннями теж можна образити...хочеш прямоъ в1дпов1д1-н1 я не гей...люблю цицькатих д1вчат так як  1 б1льш1сть чолов1к1в на ц1й земл1..1 не в1дстоюю я ъхн1 права а всього лиш довожу до вашого в1домо що люди не стають гомосексуал1стами як ран1ше вважалось Вони такими народжуються-1 тому погр1шност1 в ъхн1х сексуальних поглядах я не бачу...це можливо аморально-зг1ден...але э наприклад хвороба дауна давайте 1 ъх до гр1шник1в в1днесем бо вони роблять всяк1 дурниц1 алеж вони такими народжуються...щож тепер ппалити ъх на вогн1 чи як!?чи вони не люди...так само лизб1янки 1 гомики-такими вони народжуються
да шас я прям з Москви буду б1гти щоб вислухати вс1ляку р1зну маячню в1д рел1г1йних фанатик1в...зам1ть я сказав що м1г би облити г1вном 1 написав дал1 "проте ти саме це з собою зробиш"...якраз я запеклий атеъст та матер1ал1ст не стану такого робити 1 якраз тому що не э рел1г1йною людиною.......

DVania:
Влад ти пишеш про церковні чуда.і я тобі скажу що ти правий в більшості випадків якщо не у всіх це звичайне шахрайство заради бізнесу,яким і є релігії(різні)ти ходив у церкву і не побачив там Бога?я теж.БО релігія і Бог це не одне і то саме.Бог є і Він тебе любить і колись ти це відчуєш.Але без твоєї згоди він в твоє життя не втручається.ти ще пишеш про душевнохворих Він не винуватий у цьому. Він створював людину досконалою,а що сталося потім це вже люди хай самі розберуться .але в біблії жодного слова нема що вони будуть за щось відповідати.Влад розумієш Бог це не є щось далеке і грізне це не якась жорстока і беземоційна сила .мені важко це пояснити це треба відчути.це друг і брат який завжди поруч. Я бажаю тобі щоби ти в цьому сам переконався.

yurko:
Трохи поправлю питання (тобто відповідь) про секс меншини. Дійсно згідно останніх наукових досліджень буває і те про що писав ДЖ Влад. Але так як і у всьому іншому тут не слід все зсипати у одну купу. Є люди у яких з хромосомами не все ОК, але то швидше транссексуали ніж гомосексуалісти. Такі люди не можуть мати дітей і навіть без перебирання і гейпарадів по них відразу видно, що тут щось не то (є такі люди і у Калуші, скажімо одна "жінка", яка зовні ну нічим жінку не нагадує, а жінка лиш по паспорту. У неї є жіночі статеві органи але недорозвинуті,  нема грудей, вузький таз. Всією своєю поведінкою, ходою і голосом - натуральний хлоп).
Такі люди з будь якої точки зору не є нормальними і повноцінними. Таких людей є досить багато. Є інші люди, які під впливом неправильного виховання і вродженої схильності пізніше стають гомосексуалістами. Мені їх, і тих і тих, щиро шкода. Але я не бачу приводу, для того, аби вони починали водити хороводи і запрошувати у свої ряди моїх близьких.
А є реальні педерасти. Які нормальні по фізіології, мають дітей, мали купу жінок, а потім їм ще щось нового захотілося. От таких мабуть і треба мочіть в сортірє, бо там ні Божого втручання ні інопланетного мабуть не було. Просто люди - нелюди. І тут їм Бог аж ніяк не винен. Те саме і з лесбіянками.
Людей, з проблемами потрібно поважати і підтримувати і вміти відрізняти їх від нелюдів.
А незалежним почуватися дуже прикольно, але тільки до певного часу...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії