Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (23/44) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---розум1эш як би то був таки просто роман без жодноъ правди 1 все так соб1 вигадано думаю церква би н1як не в1дреагувала на цю книгу...проте ъъ обявили антирел1г1йною...чому???
--- Кінець цитати ---
Церква відреагувала на цю книгу тільки тому, що в ній хулиться імя Господа, викривляється істина. Думаєш, що Церква має якісь таємні документи про котрі знаються тільки вибрані? Немає.
А от колись була секта гностиків, котрі видумували всілякі плітки і приховуючи їх проголошували на весь світ, що вони володіють таємними знаннями. Так і зявились всілякі гностичні апокрифи.
Браун піднімає ці апокрифи і видає їх за істину, хоча ці книги давно відомі  Церкві, вже більше півтора-тисячі років, і нічого нового тут  немає.
Знаєш, дуже дивує, як ти легко довіряєш одній людині, з сумнівними знаннями і репутацією, а ніж Святому Писанню, яке писалося на протязі тисячоліть різними мовами які за цей час змінювалися і що вже давно науково доведено.
Канон творів, які ввійшли до Святого Письма довго вивчався і затверджувався на Вселенських Соборах, де збиралося духовенство і миряни з усього світу. І де бралися до уваги і аналізувалися різні думки і погляди. Так випрацьовувалося єдине правилне рішення. Бо одна людина вважється помильною. Тоб то вона може часто помилятися. Та коли є зібрання декілька сот людей, то випрацьовується результат, який є найближчий і найправильніший. Таких Соборів було сім на протязі Восьми століть. Думаю, рішення Вселенських Соборів повинно мати більший авторитет ніж якогось одного писаки, яких на протязі історії було, ох як багато.

newroman:
Так само давінчі.
Ну звідки в нього якісь супер знання які він зашифровує в своїх картинах. Звідки він їх взяв. Може диявол нашептав ?
Якщо ти так довіряєш давінчі, то це твоя справа. Може ти йому симпатизуєш бо сам художник.
Неможе істина виходити з однієї людини, не може людина грішна бути носієм істини. Людина приходить у цей світ голою і йде з нього голою, гниючи в землі тілом.
Носієм істини і самою Істиною була і є тільки Боголюдина Ісус Христос - Бог.
В це тобі важче повірити, а ніж в байки давінчі та Брауна. Ну це твоя справа. Якщо сам не захочеш повірити і перевірити, то ніхто тебе і не заставить. Та прийде час і ти відкриєш сам для себе Бога.

Відповідь від: 17 Червня 2008, 21:06:08
--- Цитувати (вибране) ---наврядчи колись мен1 хтось зможе довести 1снування чогось чого я не бачу не чую або не в1дчуваю..
--- Кінець цитати ---
Ну прямо як ап. Фома.
Може і Бог дасть тобі таку можливість щоб спасти твою душу. А може і ні. Сам подосліджуй історію Церкви. Є нормальні наукові дослідження, праці прохффесорів, які незаангажовані релігією, які самі були атеїстами, а потім приходили до висновку що  :o  " А все таки Він існуєєєє"

dj vlad:


--- Цитата: Juli від 17 Червня 2008, 13:03:25 ---А може ти гей? і твій орган менших розмірів? і ти вже нічого не можеш з собою вкоїти? А?
Це у такий спосіб друзі допомогли тобі вийти з депресії?
--- Кінець цитати ---
ось така цитата 1 доводить вашу туп1сть безтактн1сть та ще б1льшу неосв1дчен1сть...б1льш того вам скажу таких эвреъв як ти яб взагал1 у космос в1дправив...якаж ти в1руюча коли тебе тикаючи мордою в факт в1дпов1даэш образами...сонечко як би ми зустр1лися яб тебе таким гавном облив що захлебнутись в ньому 1 потонути для тебе би був найкращий вар1ант....проте це саме ти зробиш сама з собою бо ось так1 от закиди якраз тебе туда 1 в1дправлять...кр1м того скажу б1льше н1яка ти не в1руюча лишень прикриваэшся цим щоб приховати свою гнилу сутн1сть....
це про те що я писав на початку в1д всяких в1руючих чекай б1льшого г1вна а н1ж в1д не в1руючих а тим паче в1д эвреъв..
а за друз1в своъх(це не т1льки ж чолов1ки це 1 ж1нки також-як жеш можна так тупо все сприймати)взагал1 любому голову в1дгрезу...

dj vlad:


--- Цитата: newroman від 17 Червня 2008, 21:55:16 ---Церква відреагувала на цю книгу тільки тому, що в ній хулиться імя Господа, викривляється істина. Думаєш, що Церква має якісь таємні документи про котрі знаються тільки вибрані? Немає.
А от колись була секта гностиків, котрі видумували всілякі плітки і приховуючи їх проголошували на весь світ, що вони володіють таємними знаннями. Так і зявились всілякі гностичні апокрифи.
Браун піднімає ці апокрифи і видає їх за істину, хоча ці книги давно відомі  Церкві, вже більше півтора-тисячі років, і нічого нового тут  немає.
Знаєш, дуже дивує, як ти легко довіряєш одній людині, з сумнівними знаннями і репутацією, а ніж Святому Писанню, яке писалося на протязі тисячоліть різними мовами які за цей час змінювалися і що вже давно науково доведено.
Канон творів, які ввійшли до Святого Письма довго вивчався і затверджувався на Вселенських Соборах, де збиралося духовенство і миряни з усього світу. І де бралися до уваги і аналізувалися різні думки і погляди. Так випрацьовувалося єдине правилне рішення. Бо одна людина вважється помильною. Тоб то вона може часто помилятися. Та коли є зібрання декілька сот людей, то випрацьовується результат, який є найближчий і найправильніший. Таких Соборів було сім на протязі Восьми століть. Думаю, рішення Вселенських Соборів повинно мати більший авторитет ніж якогось одного писаки, яких на протязі історії було, ох як багато.
   Повідомити модератору   Записаний
Благ Господь до тих, хто сподівається на Нього  Плач.3:25
newroman
Ветеран
*****

Карма: +39/-2
[додати] [відняти]
Offline Offline

Стать: Чоловіча
Повідомлень: 563
Рефералів: 0
З нами Бог !

Звідки: м. Калуш

Перегляд профілю WWW Email Особисте повідомлення (Offline)
   
   
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Відповідь #111 : Вчора в 21:08:46 »
   Цитувати виділенеЦитувати виділене ПроцитуватиЦитувати
Так само давінчі.
Ну звідки в нього якісь супер знання які він зашифровує в своїх картинах. Звідки він їх взяв. Може диявол нашептав ?
Якщо ти так довіряєш давінчі, то це твоя справа. Може ти йому симпатизуєш бо сам художник.
Неможе істина виходити з однієї людини, не може людина грішна бути носієм істини. Людина приходить у цей світ голою і йде з нього голою, гниючи в землі тілом.
Носієм істини і самою Істиною була і є тільки Боголюдина Ісус Христос - Бог.
В це тобі важче повірити, а ніж в байки давінчі та Брауна. Ну це твоя справа. Якщо сам не захочеш повірити і перевірити, то ніхто тебе і не заставить. Та прийде час і ти відкриєш сам для себе Бога.

Відповідь від: 17 Червня 2008, 21:06:08
Цитувати
наврядчи колись мен1 хтось зможе довести 1снування чогось чого я не бачу не чую або не в1дчуваю..
Ну прямо як ап. Фома.
Може і Бог дасть тобі таку можливість щоб спасти твою душу. А може і ні. Сам подосліджуй історію Церкви. Є нормальні наукові дослідження, праці прохффесорів, які незаангажовані релігією, які самі були атеїстами, а потім приходили до висновку що  Шокований  " А все таки Він існуєєєє"
--- Кінець цитати ---
ти думаэш я атеъстом родився??!?!?! гих...якраз н1...ходив до церкви...молився нан1ч..все як положено в1рив..але та в1ра була навязана...пот1м так вже в1дбувалося що почав формувати свою незалежну думку анал1зувати 1 приходити до конкретних висновк1в...так яя буду вже дивитись на цей св1т...звичайно як що зараз упаде на мене цегал з н1зв1дки або станеться щось неймов1рне иможливо 1 почав би в1рити або шукав би причин з яких так сталось..але такого не станеться знаэти ви 1 знаю я...так як н1коли н1 зким на моъх чи то на ваших очах такого не ставалось...а на вуха можна 1 макароних вироб1в понав1шувати...якщо хтось 1 розказуэ про як1сь дива то це т1льки для того щоб привернути до себе увагу...дай не кажу що в1рю в якогось дав1нч1 чи у його письмо чи нав1ть послання....взагал1 кажу я прагматик...в1рю в те що бачу в те що в1дчуваю 1 в теор1ю еволюц1ъ в ланцюжок випадковостей 1 тп...а ще я в1рю у 2+2=4...в мене математичний склад характеру я все додаю вдн1маю д1лю 1 множу тобто навожу статистику...з ц1эъ статистики маю свою не в1ру...взагал1 навколо нас все числа тобто все можна зобразити в числах...1 ото рел1г1я будь яка ,якраз хороша математична п1дб1рка псичолог1чно соц1альних вплив1в як1 допомагають або гуртувати або розколювати сусп1льство...зара для мене це всього лиш одна 1 зг1лок пол1тичного впливу на людей та б1знесу...

Juli:

--- Цитата: dj vlad від 18 Червня 2008, 01:08:04 ---ось така цитата 1 доводить вашу туп1сть безтактн1сть та ще б1льшу неосв1дчен1сть...б1льш того вам скажу таких эвреъв як ти яб взагал1 у космос в1дправив...якаж ти в1руюча коли тебе тикаючи мордою в факт в1дпов1даэш образами...сонечко як би ми зустр1лися яб тебе таким гавном облив що захлебнутись в ньому 1 потонути для тебе би був найкращий вар1ант...
--- Кінець цитати ---

А при чому тут євреї? А моє запитання абсолютно логічне, бо ти так відстоюєш гомосексуалізм, що напрошується запитання про орієнтацію. Поміть, що я запитую, а не констатую факт. Щось ти дуже гостро сприймаєш..? Якби мене про таке запитали, я би спокійно відповіла, бо не маю чого соромитися. А на рахунок зустрічі, не питання, приїзжай у Франківськ, зустрінемося, розкажеш мені що захочеш (спробуєш втопити мене у твоєму г..ні). Тобі корисно буде зі мною поспілкуватися, супертактичний dj vlad!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії