Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи може людина бути незалежною від Творця?

<< < (21/44) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: npopok від 16 Червня 2008, 11:09:04 ---Але вона навряд чи щось набагато більше, ніж вигадка письменника
--- Кінець цитати ---
+1
Поява подібних книг свідчить про хворобливий потяг людей до різного роду сенсацій

dj vlad:

--- Цитата: npopok від 16 Червня 2008, 11:09:04 ---ти ж атеїст, а тут в магію повірив 
--- Кінець цитати ---
я ж написав що в1н 1люз1он1ст...до чого тут маг1я..як це в1н робить я теж не знаю...але знаю що в1н така сама людина як я 1 ти....на його приклад1 просто довожу що людей дуже легко обманути..1 поява сл1з в статуй чи на 1конах всього навсього майстерний трюк
Відповідь від: 16 Червня 2008, 21:24:22
--- Цитата: doktor-maks від 16 Червня 2008, 18:54:00 ---Поява подібних книг свідчить про хворобливий потяг людей до різного роду сенсацій
--- Кінець цитати ---
я зг1ден з тобою але не факт що книга брехлива поки не доведено протилежного...
а що ви скажете про жидомасонську л1гу...чи може 1снуваня такого ви теж будете заперечувати...

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---я зг1ден з тобою але не факт що книга брехлива поки не доведено протилежного...
--- Кінець цитати ---
А що тут доводити.
Дену Брауну вдалося написати скандальний роман і заробити на цьому непогані грошенята. Мабуть він і сам не вірить і не бажає доказувати правдивість подій із його витвору. Хто називає цей роман історичним, а хто науковим. Але вже саме слово "роман" говорить про те, що ця книга і не думала претендувати на якись догматичний трактат, що відкриває якусь там правду. Це просто роман.
Людина начиталася гностичних апокрифічних творів на кшталт, євангелії від Марії чи Іуди, про тамплієрів, чи додивилася там, що ап. Іоан схожий на Марію Магдалину. Тут в любого може поїхати дах від цих творінь. А коли ще й в людини є дар писати романи то це стопроцентний успіх. Чим і скористався Ден.
Чи може, картина Да Вінчі може щось приховувати у собі. А хто взагалі такий Да Вінчі.  Він навіть не служитель Церкви, не монах, не канонізований святий. Щось собі там намалював і це я маю прийняти як істинна. Хіба він може претеднувати на носія істнини?
 Більш-менш загальновідомим є факт гомосексуальних уподобань Леонардо да Вінчі, тож не дивно що „завзятий любитель хлопчиків” наділив деякими жіночими рисами юного євангелиста Іоанна. Стосовно руки апостола Петра яка, на картині, Таємна вечеря, хоче „відрізати” голову Марії, і грудей в апостола Іоанна то це звичайна упередженість. Щоб переконатися в цьому потрібно самому уважно роздивитися репродукцію цієї картини.
Тут згадується одна давня приказка, згідно з якої один дурень може поставити стільки запитань що тисяча мудреців не спроможеться на відповіді. І хоча ми в мудреці не пишемося і Ден Брауна не маємо за остаточного дурня, проте, щоб детально заперечити все, що він понаписував, потрібно написати книгу втричі грубішу за його роман.

dj vlad:
розум1эш як би то був таки просто роман без жодноъ правди 1 все так соб1 вигадано думаю церква би н1як не в1дреагувала на цю книгу...проте ъъ обявили антирел1г1йною...чому???це автоматично виводить на думку що не все так просто 1 Ден Браун можливо не просто скандальний писака а таки щось знаэ про цей св1т 1 знаэ деяк1 таэмниц1 в1д яких люди починають дивитись по 1ншому на св1т...проте для мене це теж не б1льш як роман а от про деяки факти написан1 у його книзз1 я знав до ще до публ1кац1ъ....дав1нч1 не т1льки художником  був 1 його пересл1дувала церква не за його картини...багато розумного в1н придумав також чим ми зараз користуэмся...в1н якимось чином м1г зазирнути по ту сторону ширми за якоъ якраз ховаеться вся рел1г1йна кагорта цього св1ту...э тисяч1 науукових роб1т по досл1дженн1 життя дав1нч1 1 н1хто дос1 конкретноъ сформульованоъ думки про нього   немаэ...так як часто в1дкриваються нов1 факти про його життя...1 запмятай художники просто так не малюють...нав1ть сам1 прост1 твори приховують у соб1 складний п1дтекст...не факт що твори дав1нч1 правильно розтлумачують але добре вже те що шукають...я он наприклад сам люблю малювати 1 часто стараюсь змалювати св1й настр1й аабо св1тоглят це вже якось в1дображаэться на моъх твор1ннях...а ще б1льше люблю писати музику 1 от якраз не загорами той день коли я презентую альбом 1 пов1р в кожну п1сеньку я вклав частинку себе  та сввоъх переживань...1 наврядчи хтось колись д1знаэться що я хот1в сказати цими звуками та нотами проте можу тоб1 з впевнен1стю сказати там за ширмою звук1в та ритм1в прихована одна реальна 1сор1я частинки мого життя...
звичайно не можна сприймати все буквально..цей св1т давно вже багатогранний 1 кожен для себе робить своъ висновки...1 не факт що ц1 висновки э не правильними...наврядчи колись мен1 хтось зможе довести 1снування чогось чого я не бачу не чую або не в1дчуваю..а тим б11льше  наверне в якусь секту чи рел1г1ю...така вже моя житэва прагматична позиц1я..1 тим паче ящо комусь хочеться у щось в1рити нехай соб1,мен1 всер1вно...просто хочеться щоб люди нарешт1 почали дивитись на св1т такий як в1н э 1 щоб ъм переставали милити оч1 1 навертати буц1мто на правельний шлях...самий правильний шлях людини це той який вона обере сама...який знайде своъм серцем...

yurko:
Гарний пост, Ньюроман.
А мене зацікавило, що ж такого написала та Марія і ось вас ссилочка, качайте, читайте
http://bookz.ru/dl2.php?id=40337&t=z&g=23&f=magdalinamaria01&a_id=9082

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії