Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (18/303) > >>

Juli:
Тепер відповім на якій основі я приймаю Книги Нового та Старого заповіту.
Я приймаю Книги Нового і Старого Заповітів, бо я не противник Православної церкви, я вважаю що кожна церква від Бога, але кожна відіграє свою роль у розвитку християнства.

Все же сие производит один и тот же Дух, разделяя каждому особо, как Ему угодно.
Ибо, как тело одно, но имеет многие члены, и все члены одного тела, хотя их и много, составляют одно тело, - так и Христос.
Ибо все мы одним Духом крестились в одно тело, Иудеи или Еллины, рабы или свободные, и все напоены одним Духом.
Тело же не из одного члена, но из многих.
Если нога скажет: я не принадлежу к телу, потому что я не рука, то неужели она потому не принадлежит к телу?
И если ухо скажет: я не принадлежу к телу, потому что я не глаз, то неужели оно потому не принадлежит к телу?
Если все тело глаз, то где слух? Если все слух, то где обоняние?
Но Бог расположил члены, каждый в [составе] тела, как Ему было угодно.
А если бы все были один член, то где [было бы] тело?
Но теперь членов много, а тело одно.
(1Кор.12:11-20)
 
Всі церкви разом становлять Тіло Ісуса Христа. Вони можуть відрізнятися одна від одної і це нормально. Адже, в людському тілі так само, один орган не подібний на інший, та це не означає, що один з них не правильно створений і функціонує.

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 14 Лютого 2008, 00:20:42 ---А може там є православний храм  ;)   домашній.
--- Кінець цитати ---
Сподобалась відповідь  :) +1

newroman:
Ну, що ж я можу відповісти на ваше, наголошую, саме ваше особисте, чи вашої церкви, тлумачення Св. Письма яке розтліває і збуджує простодушних християн.
Бо ось переді мною лежить Тлумачна Біблія Православної Церкви і тлумачення тут зовсім інше, і зовсім не так тлумачаться ці вірші, як того вам хочеться.
Кому Церква не мати, тому Бог не Отець - св. отці.

І раз Православна Церква уклала список Новозавітніх Книг, то тільки й вона, Православна Церква, може ПРАВИЛЬНО їх витлумачити.

doktor-maks:
ВІРА ХРИСТОВА - ВІРА ПРАВОСЛАВНА
...
Викупивши світ від гріха, смертю на Хресті, а Воскресінням, воскресивши “все від ада”, Христос звелів Своїм учням і апостолам проповідувати Євангелію всій тварі (Мк.16,І5). Його заповіт - нести в серця і душі людські любов до Бога і любов до ближнього, і мир народам. Святі апостоли, освятившись Духом Святим, виконали заповіт Ісуса Христа - понесли людям слово Євангелії. Словом Божим, прикладом Христової любові перемогли світ і заснували на землі Церкву Христову (Мф. 16, 18).

Перші християнські громади, увірувавши в Христа Господа, являли собою єдину, святу нероздільну Церкву Христову. Члени первісної Церкви були зв'язані такою любов'ю, ніби в них було одно серце і одна душа. І Церкву свою перші християни назвали Церквою Православною, тому, що славили Господа правдиво, не спотворюючи вчення, яке грунтувалось на вченні Самого Христа, Його учнів і апостолів.

Слово “Православіє”(ортодоксія - грецьк.) перший раз зустрічається в древніх християнських письменників ІІ-го століття (наприклад, у Климента Олександрійського).

Православну віру, як правдиву віру Христову, насаджену св. апостолами і учнями прийняли народи древньої Греції, Сирії, Палестини та інші народи Близького і Середнього Сходу.
...
Просімо ж Господа Бога, щоб на нас зійшло благання святої молитви Господа нашого Ісуса Христа, якою Він молився Отцю Небесному напередодні Своїх хресних страждань.

Тому, дорогі мої, стіймо в вірі, мужайтеся, як навчає нас св. ап. Павло (1 Кор. 16, 1З), як стояли за святу Православну віру наші діди і прадіди.

Утверди, Боже, святу Православну віру, православних християн во вік віка. Амінь.

Повна версія статті http://svitlo-p.narod.ru/2001/n2/01_2s7.htm
Газета "Світло Православ'я". Видання Львівської єпархії Української Православної Церкви
№2 (76)  2001 р.



Juli:
Ты веруешь, что Бог един: хорошо делаешь; и бесы веруют, и трепещут.
Но хочешь ли знать, неосновательный человек, что вера без дел мертва?
Не делами ли оправдался Авраам, отец наш, возложив на жертвенник Исаака, сына своего?
Видишь ли, что вера содействовала делам его, и делами вера достигла совершенства?
(Иак.2:19-22)

Так як тема бесіди: «Про віру», давайте проаналізуємо, яку віру маємо ми.  Нажаль, доводиться визнати, що сьогодні віра багатьох «християн» є мертвою вірою. Ці так звані віруючі нічого не роблять для Господа і тому не мають плодів. Хочу зауважити, що вони просто некорисні для Царства Божого, і тому Ісус говорить:

 Потому сказываю вам, что отнимется от вас Царство Божие и дано будет народу, приносящему плоды его;
(Матф.21:43)

Бог має потребу в людях, які діють. Згідно цього місця з Писання, той, хто нічого не робить, не достойний знаходитися в Царстві Божому, адже воно – не притулок для лодарів. Царство Боже – місце для людей, які бажають активно і плодотворно трудитися задля його блага. У тих, хто лишається бездіяльним, Бог відніме не лише благословення, але й саме Царство.
Як бачимо, не достатньо увійти в Царство Боже – потрібно здійснювати своє покликання, досягаючи поставлених цілей і задач. Бо даремною без цього виявиться наша віра, отримана як дар від Господа.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії