Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (17/303) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 14 Лютого 2008, 00:46:06 ---А скажіть, хто уклав список Святих Книг Нового і Старого Завітів.?
--- Кінець цитати ---
Канон книг Нового Заповіту уклала Православна Церква.
Але маю певні сумніви, що список книг Старого Заповіту уклала Православна Церква.
Відповідь від: 14 Лютого 2008, 00:01:10А яке призначення церкви в загальному?

newroman:
Список Книг Старого Завіту був також затверджений Православною Церквою.

Хотілося ще почути відповідь від Джулі, а також:

І на якій основі ви приймаєте ці Книги ?

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 14 Лютого 2008, 01:09:36 ---Список Книг Старого Завіту був також затверджений Православною Церквою.
--- Кінець цитати ---
Особливо перші п'ять, що у євреїв мають назву Тора  :)


--- Цитата: newroman від 14 Лютого 2008, 01:09:36 ---І на якій основі ви приймаєте ці Книги ?
--- Кінець цитати ---
Не зрозумів питання.

А яке призначення церкви в загальному?

Juli:
Ви, Ньюроман,  відповідаєте запитаннями  на запитання, намагаєтеся уникнути конкретної відповіді. Навіщо було приймати книги Нового чи Старого Заповітів, щоб потім їх не виконувати і не вважати істиною, щоб читати Слово Боже час від часу (в кращому випадку) і не будувати на Ньому своє життя? Виходить для вас це формальність, а важливе значення має щось інше. Ви намагаєтесь підлаштувати Біблію під себе, а не себе під Слово Боже. Я особисто будую своє життя на основі Слова Божого і маю плоди. А Богу для ствердження Царства Божого потрібні ті, хто виконує Його, а не Свою волю.
Раджу вам взяти піст (на воді або сухий), закритися десь окремо від людей і зустрітися з Богом, відкиньте свої знання і дозвольте Богу говорити у ваше серце, поговоріть з Ним на рахунок вашої позиції.

По плодам их узнаете их. Собирают ли с терновника виноград, или с репейника смоквы?
Так всякое дерево доброе приносит и плоды добрые, а худое дерево приносит и плоды худые.
Не может дерево доброе приносить плоды худые, ни дерево худое приносить плоды добрые.
Всякое дерево, не приносящее плода доброго, срубают и бросают в огонь.
Итак по плодам их узнаете их.
Не всякий, говорящий Мне: "Господи! Господи!", войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного.
(Матф.7:16-21)

newroman:
Так, я не часто читаю Біблію, грішний, каюся, і знову грішу, і знову каюся ..... Лінуюся брати книгу до рук. І ще багато гріхів маю, але сповідатися буду тільки перед священником, попердньо, як зможу заглибоко, покаюся.
У вас є плоди, а  мій плід тільки гріх. Такий я вже є. Стараюся як можу. Все, що у мене є доброго, тільки від Бога, бо сам не можу нічого доброго зробити.

--- Цитувати (вибране) ---поговоріть з Ним на рахунок вашої позиції.
--- Кінець цитати ---
Моя позиція базується на вченні Православної Церкви.



У Біблії немає самої назви Православна, але є слова Господа," Я создам Церковь Мою, и врата ада не одолеют ее" (Мф.16.18) Це і є Церква Православна, яка славить Господа так як сам Він заповідав і як вчили Апостоли Христові.
І Св. Писання укладено Православною Церквою на Вселенських Соборах. Укладено для Церкви Православної.

А ви, користуючись каноном Книг Нового Завіту, який уклала Православна Церква, виступаєте войовничо проти цієї  Церкви.
Ви просто викрали ці книги у Православя і користуєтесь ними з метою розтління простодушних християн (2Кор.11.13.)
Ви викрали це Св. Писання для того щоб по ньому створити нову церкву, замість відкинутої вами істинної Церкви  Христової - Апостольської, Соборної, Православної.Сам Христос сказал; Апостолам: Слушающий вас Меня слушает, и отвергающийся вас Меня отвергается (Лк. 10, 16)
Знайте, що на основі Св. Писання не можливо створити нову церкву.  Бо Церква будувалася не на основі Св. Писання, Його ще в перші десятиліття просто не було, а на самому наріжному камені - Ісусі Христі.
Св.Писання не може бути основою будівництва Церкви, тому що воно належить Церкві, воно є документом Церкви Православної, яка написала його на основі Апостольських Євангелій і вчень Апостолів Христових.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії