Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (16/303) > >>

newroman:
Та Бог з вами Джулі. Є ще Святе Передання, яке на жаль не визнає протестантська церква


--- Цитувати (вибране) ---В мусульманській країні Йемен?
--- Кінець цитати ---

А може там є православний храм  ;)  домашній.

Juli:
Слово Боже – це не ствердження  істини, Воно і є істина. Зауважте, не Святе Передання, а Слово Боже! А Церква – це інструмент, щоб це Слово стверджувати. А ви, якщо не можете дати відповідь чітку і засновану на Слові Божому, принаймні  знайдіть у собі мужність зізнатися  в своїй некомпетентності.
Ви ніде в Біблії не знайдете такого місця, його просто немає.
Ибо от [домашних] Хлоиных сделалось мне известным о вас, братия мои, что между вами есть споры.
Я разумею то, что у вас говорят: "я Павлов"; "я Аполлосов"; "я Кифин"; "а я Христов".
Разве разделился Христос?
(1Кор.1:11-13)
Всіх цих людей христили різні люди (сьогодні церкви), і вони дозволили собі випихатися один поперед одного. Оскільки Апостол Павло був істинним служителем Божим, такі речі викликали в ньому невдоволення.
Погодьтеся нарешті, що жодного разу в Біблії не зустрічається слово "Православна Церква" (звісно, якщо ви читаєте Біблію), щоб так впевнено стверджувати її переваги над іншими церквами. В очах Божих всі церкви - це єдине Тіло Ісуса Христа.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Всіх цих людей христили різні люди (сьогодні церкви),
--- Кінець цитати ---

Це сьогодні Помісні Православні Церкви.

--- Цитувати (вибране) ---Слово Боже – це не ствердження  істини, Воно і є істина.
--- Кінець цитати ---

Залежно, що ви розумієте під висловом Слово Боже.

--- Цитувати (вибране) ---А Церква – це інструмент, щоб це Слово стверджувати.
--- Кінець цитати ---
Церква це Тіло Христове.

--- Цитувати (вибране) ---В очах Божих всі церкви - це єдине Тіло Ісуса Христа
--- Кінець цитати ---
А хто не пє Мою Кров, і не їсть Моє Тіло, той не буде мати життя вічного.

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 14 Лютого 2008, 00:20:42 ---А може там є православний храм  ;)   домашній.
--- Кінець цитати ---
Сумніваюсь, що там взагалі були колись православні місіонери. В православ'ї є поняття "місіонерство"?

newroman:
А скажіть, хто уклав список Святих Книг Нового і Старого Завітів.?
І на якій основі ви приймаєте ці Книги ?

Прим. модератора.
До кого питання?
До протестантів  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії