Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (121/303) > >>

chuck:

--- Цитата: newroman від 09 Жовтня 2011, 22:45:27 ---Я вірю в Христа, хтось вірить просто в добро, чи зло, хтось в космос, а хтось в Аллаха, і всі будуть розказувати погляд своєї релігії на ті чи інші речі  і ніякого тут словоблуддя немає.
--- Кінець цитати ---
Яку релігію проповідував Христос?


--- Цитата: Lana від 09 Жовтня 2011, 22:56:35 ---чому жінки вже такі другосортні?
--- Кінець цитати ---
Да, забей...
Иисус с собой разбойника в рай забрал!

яничар:

--- Цитата: newroman від 08 Жовтня 2011, 18:19:09 ---іслам і християнство...  є абсолютно різні релігії і нічого спільного між ними немає. У нас християн Бог - Трійця, Бог абсолютна любов, у вас зовсім інше.
--- Кінець цитати ---
Тобто ваш бог не є Богом Адама?
Я не розумію того, чого не знаю і питаю про те. А не кажу "від ліхтаря", що ви неправі. Якщо з чимось незгідний, то аргументую.
Ваші діди воювали за християнську віру чи за православну або католицьку або єговістську? Чи Ви не робите різниці між ними? не бачите її?
Те, що українці в основній массі- християни, ще ні про що не говорить, бо коли Іса (мир йому) почав проповідувати, в Іудеї християн було... (скільки?). то ж подумайте чи те, що чуже-невідоме є ворожим.
"Свобода віросповідання"- норма церковна чи світська?

--- Цитата: newroman від 08 Жовтня 2011, 18:58:32 ---людина щиро сповідує віру у що би то не було то чому вона має це скривати і непоказувати, ну хіба що вона цього соромиться. Христос говорив....
--- Кінець цитати ---
якось дивно ви тлумачите те, що цитуєте. "Христос говорив, що якщо посоромитеся Мене", а Ви пишете про "віру у що би то не було".
chuck , є люди більш достойні наслідування ніж я, маєте вибір. А видирати цитати у ап.Павла і тлумачити їх по своєму розумінню можна? тим більше, що цитату я не заперечував.

--- Цитата: chuck від 09 Жовтня 2011, 13:43:22 ---в учении Христа понятие Ближний приравнено к Богу
--- Кінець цитати ---
Нагадайте, будьте добрі, де.

--- Цитата: chuck від 09 Жовтня 2011, 13:43:22 ---вера -- объединяет, потому, что основывается на любви к ближнему, а религии -- разъединяют,
--- Кінець цитати ---
Щось не виглядає, що віра коммуністів обєднувала їх з близькими Вам християнами. Хоча і одні і другі кажуть про любов до ближнього (товариша). Може все-таки віра має бути спільна, щоб обєднувати?
Чим, на Вашу думку, відрізняєтся релігія від віри?
Lana, жінки не другосортні, вони- інші. тому- ставлення до них інакше, а не зневага. що саме Вас у відношенні не задовільняє? бо питання "взагалі" мають таку ж "загальну" відповідь. І якщо жінка буває нечистою по своїй природі, то чоловік- ні.

Lana:

--- Цитата: яничар від 09 Жовтня 2011, 23:38:51 ---І якщо жінка буває нечистою по своїй природі, то чоловік- ні.
--- Кінець цитати ---
ви маєте на увазі фізичні  відмінності ? чи духовно нечисті?

яничар:
Lana, жінка- істота цілісна чи фізична суть окремо існує? фізіологічно нечисті. Періодично.

Lana:

--- Цитата: яничар від 10 Жовтня 2011, 00:43:36 ---фізіологічно нечисті. Періодично.
--- Кінець цитати ---
Не розумію, чому вам ЦЕ не дає спокою… Може в жінок в ці дні падають інтелектуальні здібності? Проводились дослідження? Які факти?Поясніть мені , як фізичне тіло  має відношення  до духовного зросту?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії