Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (120/303) > >>

Доктор Хаос:

--- Цитата: Доктор Хаос від 09 Жовтня 2011, 06:10:34 ---Вы же превращаете тему о Вере в словоблудие о религии.
--- Кінець цитати ---
 :good :good :good

DVania:
https://www.youtube.com/watch?v=pE1ao4I2_Qw художній фільм,можливо комусь сподобається,хто захоче переглянути.
Відповідь від: 09 Жовтня 2011, 18:28:57
--- Цитата: chuck від 09 Жовтня 2011, 13:43:22 ---А, между тем, разница КОЛОССАЛЬНА: вера -- объединяет, потому, что основывается на любви к ближнему, а религии -- разъединяют, так как основаны на контроле нашей воли.
--- Кінець цитати ---
  :frend

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Вот, за что "люблю" церковников (разных конфессий), так за то, как они бесцеремонно смешивают понятия Веры и религии. А, между тем, разница КОЛОССАЛЬНА: вера -- объединяет, потому, что основывается на любви к ближнему, а религии -- разъединяют, так как основаны на контроле нашей воли.
--- Кінець цитати ---
Буває таке що часто змішують віру та релігію.  Це не одне і теж але це і нерозривні речі.
Віра може обєднювати тоді людей коли вони вірують в щось спільне - в сонце, в блискавку, в стовб дубовий, нарешті в божество, ідола чи Бога. Так от людей які вірять в сонце їхня віра буде обєднювати, і людей які вірять в стовб дубовий також буде обєднювати віра в цей стовб, але аж ніяк віра обох общин не буде обєднювати їх між собою бо вони вірять в різні речі. Так, що віра обєднює людей які вірять в щось спільне. Наприклад християн може обєднювати віра в Христа.
Віра це стан людської свідомості чи стан душі і серця коли вона вірить у обєкт поклоніння. Це внутрішній світ окремої людини.
Релігія ж розуміє під собою спосіб вираження своєї віри. Це певні знання про обєкт поклоніння, звертання до нього, внаслідок віри в нього, які основи духовного життя мають бути в мені. Це спільна молитва єдиновірців які будують на основі знань про свій обєкт поклоніння і віри в нього певні правила поведінки.
Отже відстоювати позицій своєї релігії є природним для віруючої людини.
Я вірю в Христа, хтось вірить просто в добро, чи зло, хтось в космос, а хтось в Аллаха, і всі будуть розказувати погляд своєї релігії на ті чи інші речі  і ніякого тут словоблуддя немає.

Lana:
newroman,про те , що у вас є готова  відповідь на будь яке питання – я не сумніваюсь. Але особисто для мене є пояснення , які вже дуже «притягнуті за вуха» ( наприклад, про розбіжності в родоводі Ісуса і т.п.). Але все рівно хотілось би почути вашу думку на декілька питань:
1.        Нехай жінка навчається мовчки в повній покорі. А жінці навчати я не дозволяю, ані панувати над мужем, але бути в мовчанні!  Адам бо був створений перше, а Єва потім. І Адам не був зведений, але, зведена бувши, жінка попала в переступ. (1Тим., 2: 11-14).
Питання- від первородного гріха Ісус  відкупив тільки чоловіків, що   над жінкою він дальше  тяжіє?
2. Головною умовою спасіння 144 тисячі чоловіків є повна відмова від спілкування із жінками. “І ніхто не міг навчитися пісні, окрім цих 144 тисяч, викуплених від землі. Це ті, хто не осквернився з жінками, бо чисті вони” (Об., 14: 3-4).
Питання-  просто поясніть.У мене складається враження , що  це апостоли просто ненавиділи жінок. З Євангелія видно, що жінки стояли під хрестом , коли  учні –чоловіки порозбігалися, і зявився після  смерті Ісус спочатку жінкам… І тепер церкви переповнені саме жінками, у чоловіків інші заняття,  то чому жінки вже такі другосортні?


newroman:
Це неправда ніякі жінки не другосортні, ви не так зовсім розумієте слова послань апостольських. Завтра, дасть Бог спробую пояснити.
Що конкретно з родоводу Христа вам неясно, про родовід вже йшлося в цьому розділі.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії