Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (119/303) > >>

newroman:
ящо людина щиро сповідує віру у що би то не було то чому вона має це скривати і непоказувати, ну хіба що вона цього соромиться.
Христос говорив, що якщо посоромитеся Мене тут в земному житті то і Я посоромлюся вас там, на Небесах.

Доктор Хаос:

--- Цитата: newroman від 08 Жовтня 2011, 18:58:32 ---ящо людина щиро сповідує віру у що би то не було то чому вона має це скривати і непоказувати, ну хіба що вона цього соромиться.
--- Кінець цитати ---
Люди же разные. 

newroman:

--- Цитата: Доктор Хаос від 08 Жовтня 2011, 18:54:48 ---И почему "відстоювати"?  
--- Кінець цитати ---
"...будьте всегда готовы всякому, требующему у вас отчета в вашем уповании, дать ответ с кротостью и благоговением" 1Петр3.15

--- Цитувати (вибране) ---Никто никому ничего не навязывает
--- Кінець цитати ---
Багато ходять тепер з книжечками і впихають своє вчення.

--- Цитувати (вибране) ---Вот вы, верующие, как-то ведете себя все время агрессивно.
--- Кінець цитати ---
люди агресивні є і верующіє і нє верующие, і не треба пришивати ярликів. Люди є різні як ви пишете.

Доктор Хаос:

--- Цитата: newroman від 08 Жовтня 2011, 19:16:45 ---Багато ходять тепер з книжечками і впихають своє вчення.
--- Кінець цитати ---
Дьявол проникает в нашу жизнь разными путями. Мы гоним в двери, он - в окно.

chuck:

--- Цитата: яничар від 07 Жовтня 2011, 23:49:16 ---Тому притчі з Євангелія треба повидаляти. Бо "Це надзвичайно недоречно."Посміхаюся
--- Кінець цитати ---
Ты сказал.

Відповідь від: 09 Жовтня 2011, 13:11:49
--- Цитата: яничар від 07 Жовтня 2011, 23:49:16 ---то може менше писати, а більше читати?
--- Кінець цитати ---
Насколько меньше я должен писать, и как много должен читать?
Ты станешь для меня эталоном?
Имей уважение, не вырывай слова из контекста:

--- Цитата: chuck від 01 Жовтня 2011, 19:14:20 ---Я не спец по вірі. Але в цій статті мова перш за все за любов. Правий Апостол Павло: Вера, Надежда, Любовь ... но Любовь из них больше!
--- Кінець цитати ---
Как видим, больше читать -- вовсе не значит больше понимать. Правда?

Відповідь від: 09 Жовтня 2011, 13:20:52
--- Цитата: Доктор Хаос від 09 Жовтня 2011, 06:10:34 ---Дьявол проникает в нашу жизнь разными путями. Мы гоним в двери, он - в окно.
--- Кінець цитати ---
Это происходит до тех пор, пока "наш дом" не будет занят тем, кто сильнее его.
"Невозможно расхитить дом Сильного..."


--- Цитата: newroman від 08 Жовтня 2011, 19:16:45 ---Багато ходять тепер з книжечками і впихають своє вчення.
--- Кінець цитати ---
Сам же написал:

--- Цитата: newroman від 08 Жовтня 2011, 18:58:32 ---ящо людина щиро сповідує віру у що би то не було то чому вона має це скривати і непоказувати, ну хіба що вона цього соромиться.
Христос говорив, що якщо посоромитеся Мене тут в земному житті то і Я посоромлюся вас там, на Небесах.
--- Кінець цитати ---
Ну, вот, у них такая вера.


--- Цитата: newroman від 08 Жовтня 2011, 18:46:32 ---І я вам не навязую нічого, і не заствляю бути православним. І це ніяк не означає що я вас чи когсь іншого не поважаю. Я православний а отже і відображаю думку Правосланої Церкви по тому чи іншому питанні, наскільки вмію.
Історично склалося так, що для українців в основній масі християн, мусульманство було чужим і далеким, а в сповідуванні Бога ворожим вченням. Та тепер у нас свобода віросповідання і кожен вірить у те що йому до серця. І християнин з мусульманином чи кимось іншим можуть жити нормально, але знати і відстоювати свою віру.
--- Кінець цитати ---
Вот, за что "люблю" церковников (разных конфессий), так за то, как они бесцеремонно смешивают понятия Веры и религии. А, между тем, разница КОЛОССАЛЬНА: вера -- объединяет, потому, что основывается на любви к ближнему, а религии -- разъединяют, так как основаны на контроле нашей воли.
Если вы отстаиваете позиции вашей религии, то тут все средства "хороши", можете даже назначать стрелки, где-нибудь "за гаражами".
Если же мы хотим быть верующими, то всё, что нужно сделать: жить ради ближних. Не знаю, как в других учениях, но в учении Христа понятие Ближний приравнено к Богу и написано, что ближний это тот, кто в нас нуждается (не обязательно это люди имеющие с нами один цвет кожи, одну речь, один флаг или даже одних родителей)
Христос в притче о Ближнем специально резанул по самому святому для иудеев: по религии. Избитому страннику помог иноплеменник.
Все разговоры и вопросы фарисеев и книжников о религии, сводились Христом к ответам о Вере.
Вы же превращаете тему о Вере в словоблудие о религии.
Пока, любимые.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії