Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (118/303) > >>

Доктор Хаос:

--- Цитата: newroman від 08 Жовтня 2011, 00:44:34 ---якщо ви вже такий знавець ісламу, а отже сходу то мали би знати, що на східні народи не вживають вина в чистому вигляді, розбавляють його водою і так споживають. Такий напій краще втамовує спрагу і корисний для шлунка. Вживання вина в чистому вигляді вважалося прикладом дурного тону
--- Кінець цитати ---
В Коране ясно и четко написано (прочитано лично), что ВИНО - ХАРАМ - ЗАПРЕТ. 
Відповідь від: 08 Жовтня 2011, 09:09:08А вообще, могут же мирно сосуществовать разные религии. Верьте как хотите и кому хотите, только помните об одном: В ЧУЖОЙ МОНАСТЫРЬ СО СВОИМ УСТАВОМ НЕ ХОДЯТ.

newroman:
Яничар іслам і християнство дають різні оцінки тих чи інших поступків людини у багатьох ситуаціях бо це є абсолютно різні релігії і нічого спільного між ними немає. Тому не дивно що ви не розумієте багатьох речей в християнстві, а мені чуже те, про що ви пишете.
У нас християн Бог - Трійця, Бог абсолютна любов, у вас зовсім інше.
Відповідь від: 08 Жовтня 2011, 18:11:59
--- Цитата: Доктор Хаос від 08 Жовтня 2011, 09:13:05 ---: В ЧУЖОЙ МОНАСТЫРЬ СО СВОИМ УСТАВОМ НЕ ХОДЯТ.
--- Кінець цитати ---
Це правильно сказано.
Та я виріс і живу тут на моїй землі - Україна, мій дід і прадід тут жили і воювали за свою землю і за свою віру. Україна була і залишається християнською країною, тому сповідувати Христа тут не є ходінням в чужий монастир, а от іслам це чужа і ворожа для українців віра.

Доктор Хаос:

--- Цитата: newroman від 08 Жовтня 2011, 18:19:09 ---Та я виріс і живу тут на моїй землі - Україна, мій дід і прадід тут жили і воювали за свою землю і за свою віру. Україна була і залишається християнською країною, тому сповідувати Христа тут не є ходінням в чужий монастир, а от іслам це чужа і ворожа для українців віра.
--- Кінець цитати ---
А почему вы все принимаете на свой счет?  Я не исповедую ислам, равно, как и христианство, иудаизм, буддизм и прочие религии, но это не мешает мне жить и уважать других людей.  И, как уже было подчеркнуто мною не раз, я не навязываю никому своих взглядов, и, "не хожу в ваш монастырь со своим уставом". Кстати, вы забыли, что в Крыму живут татары -  истинные мусульмане, есть еще караимы, которые тоже далеко не все христиане. И кто дал вам право решать, что есть "вороже" а что нет? Кстати, от священников вашей конфессии, таких высказываний слышать никогда не приходилось. :!! Или в узком кругу...? ;) :)

newroman:
 :)
І я вам не навязую нічого, і не заствляю бути православним. І це ніяк не означає що я вас чи когсь іншого не поважаю. Я православний а отже і відображаю думку Правосланої Церкви по тому чи іншому питанні, наскільки вмію.
Історично склалося так, що для українців в основній масі християн, мусульманство було чужим і далеким, а в сповідуванні Бога ворожим вченням. Та тепер у нас свобода віросповідання і кожен вірить у те що йому до серця. І християнин з мусульманином чи кимось іншим можуть жити нормально, але знати і відстоювати свою віру.

Доктор Хаос:
 :)  Свобода была всегда. Каждый верил в то, что хотел. Только не каждый это показывал.
Відповідь від: 08 Жовтня 2011, 18:52:44И почему "відстоювати"?  Никто никому ничего не навязывает. Вот вы, верующие, как-то ведете себя все время агрессивно.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії