Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (117/303) > >>

Lana:
   newroman, невже ти сам завжди погоджуєшся з  думкою церкви і ніколи не виникає сумнівів в правильному тлумаченні ? Але ж всі конфесії так само свято вірять, що тільки їхні знання істинно правильні… Я також хотіла б так сліпо вірити, але трохи дивлюсь  тверезо… Невже мільярди китайців  горітимуть у пеклі тільки тому , що незнайомі з православною вірою? І ця фраза про перли і свиней трохи образлива, тут уже гординя якась… Я поважаю людей,навіть  якщо не погоджуюсь  з їхньою думкою…
І чому це вбивство однієї людини – гріх, а вбивство тисяч – якась велична необхідність? Цього я не зрозумію і сперечатись нема потреби…

newroman:

--- Цитата: Lana від 07 Жовтня 2011, 22:08:16 ---newroman, невже ти сам завжди погоджуєшся з  думкою церкви і ніколи не виникає сумнівів в правильному тлумаченні ?
--- Кінець цитати ---
Шлях до віри вкритий сумнівами. Сумніви виникають через брак інформації, через незнання. Та слава Богу є ще духівники які можуть пояснити і доступно донести те що цікавить.


--- Цитата: Lana від 07 Жовтня 2011, 22:08:16 ---Я також хотіла б так сліпо вірити, але трохи дивлюсь  тверезо
--- Кінець цитати ---
Сліпа віра це не віра, це фанатизм, відсутність критики. Я ж можу критикувати багатьох: священників, арихєпископів, патрарха, їхні дії, поступки, мені може не подобатись деякі речі, особливості обряду чи ще щось одному храмі чи в іншому, може не подобатись проповідь священника, і багато іншого  - і я можу про все це висловити в голос. До прикладу в секті ви такого не почуєте. Спитати їх чи можуть щось сказати поганого про свого голову чи пастора? такого не почуєте.
 

Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 23:08:29
--- Цитата: Lana від 07 Жовтня 2011, 22:08:16 ---Невже мільярди китайців  горітимуть у пеклі тільки тому , що незнайомі з православною вірою?
--- Кінець цитати ---
От бачите, ви просто не володієте інформацією.
Кому не було проповідане Євангеліє і він ніколи не чув про вчення Христа, ті люди чи народи будуть суджені на Страшному суді по моральному закону. Моральний закон присутній у всіх народів, навіть у аборигенів. Це голос совісті, відчуття поступку, добра і зла. Ось як слухалась людина своєї совісті і поступала по ній протягом свого життя так вона і буде суджена по них. І горітиме у пеклі така людина не буде якщо жила праведно, але і блаженного життя у Царстві Божому не отримає у такій мірі як це буде мати той хто кому було відоме вчення Христа і він жив по ньому.
Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 23:16:56
--- Цитата: Lana від 07 Жовтня 2011, 22:08:16 ---І ця фраза про перли і свиней трохи образлива, тут уже гординя якась…
--- Кінець цитати ---
Яка ще гординя це слова Христа.

яничар:

--- Цитата: chuck від 06 Жовтня 2011, 23:50:56 ---Люди -- не миші.
--- Кінець цитати ---
Люди- не миші, не дерево, не поле, не виноградна лоза. Тому притчі з Євангелія треба повидаляти. Бо "Це надзвичайно недоречно.":D

--- Цитата: chuck від 01 Жовтня 2011, 19:14:20 ---Я не спец по вірі.
--- Кінець цитати ---
то може менше писати, а більше читати?
bornslippy , коли навчишся читати, то легше буде зрозуміти написане. Я писав: "Вашу віру".

--- Цитата: bornslippy від 07 Жовтня 2011, 14:54:38 ---кто нє с намі тот протів нас. хіба цьому вас вчить біблія?
--- Кінець цитати ---
А може все-таки відкрити Біблію і прочитати цей євангельський вірш?
newroman , будьте простішим: від вина під час причастя християни пьяніють чи ні? наскільки я знаю- пьяніють. Про спокусу я не питав.
"жити треба в мирі з оточуючим світом". І як же треба було це зрозуміти, якщо частина цього світу (частина людей) заперечує Істину? Як жити з ними в мирі, чи що означає "мир"? "Ворогів Бога ненавидь"- це про який мир?
"Своїх особистих ворогів треба прощати" теж ніби правильно, але "є ситуації коли наглюка треба ставити на місце."
Ви можете собі уявити, що вівця простила вовка? чи точніше, Ви повірите, що вівця простила вовка? А що вовк простив вівцю? Правда ж, скоріше в друге? Бо це не прощення коли людина безсильна, прощати може сильний.
Не знаю як у вас, а у нас молитва людини, яка гнівається на брата (не по крові) більше тьох днів, не приймається. три дні на примирення.
У Іси (мир йому) щось не пригадую нічого про захист Батьківщини-территорії, братів-українців ( навіть братів-християн), а от визачення братів, сімї є:
[От Матфея 12:49] И, указав рукою Своею на учеников Своих, сказал: вот матерь Моя и братья Мои;
[От Матфея 12:50] ибо, кто будет исполнять волю Отца Моего Небесного, тот Мне брат, и сестра, и матерь.

--- Цитата: newroman від 07 Жовтня 2011, 20:34:00 ---цікаво, яка це нормальна віра ? розкажи, покажи, де вона, яка вона?
--- Кінець цитати ---
Іслам.

--- Цитата: Lana від 07 Жовтня 2011, 13:14:56 ---А як заповідь «Не убий»? Хто буде вирішувати, де та тонка межа
--- Кінець цитати ---
не убий. І на такій заповіді можна спекулювати. якщо замовчати інші заповіді. Межа тонка не завжди. Є закон і є беззаконня. порушення закону повинно каратись щоб не збільшувалось беззаконня. підтасовка доказів вини і т.п.- інша тема і не розглядається.
І розділяйте все-таки "ближніх" і "дальніх", щоб не заплутатись. не може ворог бути ближнім. він може ним стати. різні речі.
--- Цитата: newroman від 07 Жовтня 2011, 23:26:21 ---можу критикувати багатьох: священників, арихєпископів, патрарха, їхні дії, поступки, мені може не подобатись  - і я можу про все це висловити в голос.
--- Кінець цитати ---
Багатьох, але не релігію. І сектанти поступають правильніше.

newroman:

--- Цитата: яничар від 07 Жовтня 2011, 23:49:16 ---newroman , будьте простішим: від вина під час причастя християни пьяніють чи ні? наскільки я знаю- пьяніють. Про спокусу я не питав.
--- Кінець цитати ---
якщо ви вже такий знавець ісламу, а отже сходу то мали би знати, що на східні народи не вживають вина в чистому вигляді, розбавляють його водою і так споживають. Такий напій краще втамовує спрагу і корисний для шлунка. Вживання вина в чистому вигляді вважалося прикладом дурного тону.
Під час Таїнства Євхаристії причасникам подається чаша у якій вино тобто Кров Ісуса Христа розбавляється теплотою - теплою водою, на знак того, що коли воїн простромив Ісуса на хресті з його рани витекла Кров і Вода.
Тому спочатку ніж маєте написати якусь нісенітнецю через те що добре не знаєте про що говорите, то краще запитайте когось чи знайдіть інформацію.
Від пів чайної ложки Причастя не може впяніти навіть мала дитина не те що дорослий. Першими до Причастя в Церкві стають діти, навіть груднічки з перших тижнів життя. Це для інформації.
Відповідь від: 08 Жовтня 2011, 00:06:54
--- Цитата: яничар від 07 Жовтня 2011, 23:49:16 ---Не знаю як у вас, а у нас молитва людини, яка гнівається на брата (не по крові) більше тьох днів, не приймається. три дні на примирення.
--- Кінець цитати ---
До заходу сонця примирись з братом своїм.
Відповідь від: 08 Жовтня 2011, 00:16:45
--- Цитата: яничар від 07 Жовтня 2011, 23:49:16 ---Ви можете собі уявити, що вівця простила вовка? чи точніше, Ви повірите, що вівця простила вовка? А що вовк простив вівцю? Правда ж, скоріше в друге? Бо це не прощення коли людина безсильна, прощати може сильний.
--- Кінець цитати ---
Прощати може сильний духом, у якого мир в середині і немає гніву, хоча фізично він може бути і немічним перед кривдником.
Відповідь від: 08 Жовтня 2011, 00:24:44
--- Цитата: яничар від 07 Жовтня 2011, 23:49:16 ---цікаво, яка це нормальна віра ? розкажи, покажи, де вона, яка вона?
Іслам.
--- Кінець цитати ---
https://www.youtube.com/watch?v=kBDoCOhW_Yg

яничар:

--- Цитата: newroman від 08 Жовтня 2011, 00:44:34 ---ніж маєте написати якусь нісенітнецю
--- Кінець цитати ---
може для того, хто вживає алкоголь не тільки на причасті (а правда, що можна?)- це і нісенітниця.Маю усне підтвердження своїх слів. і власний досвід.
Про грудничків- алкоголь отрута чи ні? дайте, як знавець заходу, відповідь у цій темі.
А от "про Схід":
'Убада ибн ас-Самит рассказывал, что Посланник Аллаха сказал: «Некоторые люди из моей общины будут считать опьяняющие напитки разрешенными и придумывать для них другие названия».
Именно так поступают в наши дни многие люди, которые оправдывают употребление опьяняющих напитков тем, что в Коране, якобы, запрещено только употребление вина, а они пьют водку, ликер, шампанское и другие напитки, но только не вино. Некоторые нечестивцы даже называют водку "лекарством". Господи! Как же извращены их умы!
Я можу якось побачити, що Ви (чи інший)-сильний духом і простили, чи слабак і змирились? Можете Ви (інший) бути зразком прощаючого, точніше- сильного, якщо цього не видно.
Ви самі впевнені, що простили, а не змалодушничали?
Кривдник знає, що Ви простили,хоч могли надавати, чи він залишився переконаним, що Ви слабак? Візьми його за горло,щоб пищав, а потім прощай.
Відео подивлюсь іншим разом. може. А Вам нагадаю, що від ворога не часто взнаєте правду.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії