Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (116/303) > >>

bornslippy:

--- Цитата: яничар від 06 Жовтня 2011, 23:39:53 ---Цікаво, і як Ви пропонуєте жити в мирі з тим, хто заперечує Істину? Паплюжить Вашу віру, пророків, Писанія? Це ж не просто слова, це- дія, направлена на руйнацію. Ніхто ж не розводить дома мишей, даючи їм нищити майно, бо вони, бач, тоже живі і хочуть їсти.
"Дім Мій буде домом молитви"- ось, думаю, призначення церкви. А те ж вино ритуальне- алкоголь, причому пьянить реально.

--- Кінець цитати ---
знову ж таки ви вважаєте свою віру єдино правильною. а я так не вважаю. тобто ви залишаєте за собою право відстоювати свою віру. також і я маю право відстоювати свою. ви ж готові до насильства за свою віру. я ж просто прошу мені не навязувати вашу.

newroman:

--- Цитата: яничар від 06 Жовтня 2011, 23:39:53 ---А те ж вино ритуальне- алкоголь, причому пьянить реально.
--- Кінець цитати ---
Комусь на спокусу, а для нас християн - Тіло Христове і Кров Христова на спасіння душі і тіла.
Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 11:51:25
--- Цитата: яничар від 06 Жовтня 2011, 23:39:53 ---Цікаво, і як Ви пропонуєте жити в мирі з тим, хто заперечує Істину?
--- Кінець цитати ---
слово мир в моєму пості було зовсім в іншому контексті. Не виривайте слова.
На рахунок того хто паплюжить віру і т.д... То скажу, що в християнина є три види ворогів і до всіх є різне ставлення.
  Своїх особистих ворогів треба прощати, молитися за них як вчив Христос і то зважаючи на обставини не завжди треба підставляти іншу щоку. Згадайте що у дворі первосвященника куди привели Христа з Гетьсиманського саду його вдарив якись слуга по обличчі. Що зробив Христос? Підставив іншу щоку? Ні, Він сказав за що ти Мене вдарив, якщо Я сказав щось не так то докажи спочатку. Бо є ситуації коли наглюка треба ставити на місце. Та головне не тримати зла в серці.
 Ворогів Бога ненавидь. Ще св. пророк і цар Давид в своїх псалмах писав - що повною ненавистю ненавижу. Головний ворог Бога є диявол і всі поплічники його. Отже той хто є противником Бога є поплічником диявола.
 Ворога Батьківщини знищуй. Виконуючи настанову Христа, що немає більшого як віддати свою душу за брата свого. Обороняй свій край і своїх земляків, сімю, сусідів і просто братів українців зі зброєю в руках від ворогів що зазіхають на нашу землю.
 

Lana:



--- Цитата: newroman від 07 Жовтня 2011, 11:52:56 ---Ворога Батьківщини знищуй. Виконуючи настанову Христа, що немає більшого як віддати свою душу за брата свого. Обороняй свій край і своїх земляків, сімю, сусідів і просто братів українців зі зброєю в руках від ворогів що зазіхають на нашу землю.
--- Кінець цитати ---
А як заповідь «Не убий»? Хто буде вирішувати, де та тонка межа  між убивством і захистом своєї землі? Ви чи ваш священник?
Фразу «немає більшого як віддати свою душу за брата свого» я розумію пожертвувати СОБОЮ для блага ближнього, а не вбити його. І чому це для мене мають бути ближніми тільки українці?

bornslippy:

--- Цитата: newroman від 07 Жовтня 2011, 11:52:56 --- Ворога Батьківщини знищуй. Виконуючи настанову Христа, що немає більшого як віддати свою душу за брата свого. Обороняй свій край і своїх земляків, сімю, сусідів і просто братів українців зі зброєю в руках від ворогів що зазіхають на нашу землю.

--- Кінець цитати ---
кто нє с намі тот протів нас. хіба цьому вас вчить біблія?! ще раз переконуюсь що хритияни з нормальної віри зробили пародію. підганяючи все до своїх потреб. тре когось захопити . в імя церкви тре з народу бабло збити на церкву.  ви втрачаєте людську довіру ось в чому проблема. хоча попередній папа був дійсно еталоном. от якби всі християни були такі.

newroman:

--- Цитата: Lana від 07 Жовтня 2011, 13:14:56 ---А як заповідь «Не убий»? Хто буде вирішувати, де та тонка межа  між убивством і захистом своєї землі? Ви чи ваш священник?
--- Кінець цитати ---
Не можна прирівнювати до злочинного вбивства битву на війні, коли захищаєш свою Батьківщину. Війне є велике суспільне зло, але, в той же час, війна є і велике лихо, яке попустив Господь для виправлення  і напоумлення народу, як Він допускає і епідемії, голод, пожежі та інші нещастя. Тому вбивство на війні Церква не розглядає як особистий гріх людини, тим більше, що кожен воїн повинен, за заповідд. Христовою, "покласти душу" свою за друзів своїх", для захисту віри й батьківщини.
Серед воїнів було багато святих прославлених чудесами. До прикладу, св. Георгій Побідоносець, св. муч.Федір Стратилат ...
Однак на війні можуть бути і злочинні вбивства, це коли, до прикладу, воїн вбиває противника, який здається в полон, піднявши руки, або допускає якісь звірства тощо.
Межа вбивства як гріха чи захисту батьківщини напевно лежить всередині кожної людини. Як бути? напевно залежить від обставин і вирішувати прийдеться самому, по совісті. А розсудить Господь на Суді.
Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 20:06:13
--- Цитата: Lana від 07 Жовтня 2011, 13:14:56 ---І чому це для мене мають бути ближніми тільки українці?
--- Кінець цитати ---
Можете найнятись у "Французький легіон" і відддати життя за мір во всьом мірє.

Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 20:09:38
--- Цитата: bornslippy від 07 Жовтня 2011, 14:54:38 ---кто нє с намі тот протів нас. хіба цьому вас вчить біблія?!
--- Кінець цитати ---
30 Кто не со Мною, тот против Меня; и кто не собирает со Мною, тот расточает. Мф. 12.30
Ці слова Христа означають, що не може бути нічого середнього між Царством Божим і дияволом, між світлом і темрявою. Або ти з Христом або з дияволом. Або гарячий або холодний. Теплого не може бути.
Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 20:26:38
--- Цитата: bornslippy від 07 Жовтня 2011, 14:54:38 ---хіба цьому вас вчить біблія?
--- Кінець цитати ---
Церква вчить як спастись для життя вічного з Богом.
Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 20:28:16
--- Цитата: bornslippy від 07 Жовтня 2011, 14:54:38 ---ще раз переконуюсь що хритияни з нормальної віри зробили пародію
--- Кінець цитати ---
цікаво, яка це нормальна віра ? розкажи, покажи, де вона, яка вона?
Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 20:29:19
--- Цитата: bornslippy від 07 Жовтня 2011, 14:54:38 ---в імя церкви тре з народу бабло збити на церкву
--- Кінець цитати ---
та ви вже з тим баблом чисто подуріли, вибачайте на слові. Церква що податкова, до вас приходять і обдирають, а не хочете що тягнуть до суду. Хочеш даєш милостиню, не хочеш не даєш, не подобається ідеш до іншого храму.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії