Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (114/303) > >>

newroman:

--- Цитата: яничар від 02 Жовтня 2011, 23:38:59 ---хіба для цього потрібна церква-споруда? Жити треба так. Памятаючи, що навіть коли ти не бачиш Бога, Він тебе бачить.
--- Кінець цитати ---
Звісно ж що жити треба в мирі з оточуючим світом, але все одно людина не в змозі сама себе наблизити до Бога настільки, наскільки Бог себе наближає до людини під час Таїнства Євхаристії приносячи Себе в жертву за увесь світ. І це відбувається в храмі Божому. З Діянь св. Апостолів видно, що дуже часто молилися в Єрусалимському храмі. Храм Божий це святе, особливе місце зустрічі з Богом ще із Старого Завіту.

A.L.V:
       
--- Цитата: newroman від 03 Жовтня 2011, 18:25:02 ---  І це відбувається в храмі Божому. З Діянь св. Апостолів видно, що дуже часто молилися в Єрусалимському храмі. Храм Божий це святе, особливе місце зустрічі з Богом ще із Старого Завіту.

--- Кінець цитати ---
Дім Мій буде домом молитви, а ви робите з нього печеру розбійників. Matthew 21:12 UKR

newroman:
Думаю ціни не остаточні і варюються залежно від додаткових опцій. Хоча я проти таких цінників і не всюди вони практикуються.
Печера розбійників тут зовсім ні до чого. При вході в храм Єрусалимський також стояла скринька куди богомольці кидали гроші на храм. Христос не був проти. Бо із тих грошей утримувався храм як будівля, закуплялися речі для обряду богослужіння, для утримання служителів, за словом Господа, що служитель храму буде годуватися з престолу.

derevynka:

--- Цитата: newroman від 03 Жовтня 2011, 18:25:02 ---Храм Божий це святе, особливе місце зустрічі з Богом ще із Старого Завіту.
--- Кінець цитати ---

для жидів і їхнього бога-аллаха може і святе , але яке відношення цей храм має до нас чи до решти світу ? я розумію що ти як єврей можеш вірити що ти типу кращий за інших , але нафіга ці понти решту людству ???

Тогда сыновья иноземцев будут строить стены твои и цари их — служить тебе… чтобы приносимо было к тебе достояние народов и приводимы были цари их. Ибо народ и царства, которые не захотят служить тебе, погибнут, и такие народы совершенно истребятся.(Исх 60,10 – 12)
И истребишь все народы, которые господь, бог твой, дает тебе; да не пощадит их глаз твой… (Второзак 7,16)

Доктор Хаос:

--- Цитата: newroman від 03 Жовтня 2011, 18:25:02 ---наскільки Бог себе наближає до людини під час Таїнства Євхаристії приносячи Себе в жертву за увесь світ
--- Кінець цитати ---
Извините, может неосторожно обижу сейчас чьи-то религиозные чувства. Но вот это: "ешьте тело мое и пейте мою кровь". Лично для меня попахивало всегда каннибализмом. Мне кажется, изначально смысл был другой. Может имелось ввиду духовное приобщение.
Відповідь від: 05 Жовтня 2011, 19:01:32Или я что-то не так понимаю.  :-[

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії