Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (113/303) > >>

bornslippy:
ви забули додати з гроші. впринципі я не проти, але для чого називати всіх хто думає інакше різними словами. ваше право вірити в що хочете, але ставтесь із розумінням до інших.

chuck:

--- Цитата: koliaillich від 01 Жовтня 2011, 13:13:15 ---Вот стаття о девушке которой вера помогает жить.     Дівчина з Тернопілля живе без рук, зате вишиває, робить манікюр всім сусідкам і збирається заміж
--- Кінець цитати ---
Я не спец по вірі. Але в цій статті мова перш за все за любов. Правий Апостол Павло: Вера, Надежда, Любовь ... но Любовь из них больше!

newroman:

--- Цитата: bornslippy від 01 Жовтня 2011, 18:31:02 ---але для чого називати всіх хто думає інакше різними словами. ваше право вірити в що хочете, але ставтесь із розумінням до інших.
--- Кінець цитати ---
Наприклад, якими словами ?

яничар:

--- Цитата: newroman від 01 Жовтня 2011, 16:37:30 ---людей які вірять... в Мухамеда... чи іслам як обєкт поклоніння.

--- Кінець цитати ---
Сподіваюсь, що таких тут нема.

--- Цитата: newroman від 01 Жовтня 2011, 18:04:39 ---перебувати на максимально близькій відстані від обєкту поклоніння - Бога

--- Кінець цитати ---
хіба для цього потрібна церква-споруда? Жити треба так. Памятаючи, що навіть коли ти не бачиш Бога, Він тебе бачить.

derevynka:
«…Я пришел разделить человека с отцом его, и дочь с матерью ее, и невестку со свекровью ее. И враги человеку домашние его» (Мф 10:35,36)

поважай батька і матір ( хм , якого бісу коли і так потім убють один одного заради якогось бога )
и невестку со свекровью - ну це в принципі зрозуміло - цей рядок з біблії як бальзам на душу для невісток і свекрух


«…любите врагов ваших, благословляйте проклинающих вас, благотворите ненавидящим вас и молитесь за обижающих вас и гонящих вас» (Мф 5:44)

якого ж такого біса одні типу віруючі не люблять коли інші типу віруючі ідуть їх убивати і закабалювати в рабство ???
Відповідь від: 03 Жовтня 2011, 13:49:47
--- Цитата: яничар від 02 Жовтня 2011, 23:38:59 ---хіба для цього потрібна церква-споруда?
--- Кінець цитати ---

само собою що потрібна . де ж як не в звичній обстановці можна проводити лохотрон ? адже в казіно йдеш щоб протриньками гроші , а в цирк - подивитись на клоунів . в церкві же - легко і просто злупити з народу бабло
Відповідь від: 03 Жовтня 2011, 13:57:20
--- Цитата: chuck від 30 Вересня 2011, 15:16:01 ---От наприклад для таких "перевіряльників чужої віри" є спеціальні слова Ісуса Христа, коли прийшли до нього фарисеї і запропонували у підтвердження того, що Він є Син Божий "продемонструвати" якесь диво (знамення), то Він досить ввічливо (якщо вірити Євангелію) послав їх подалі:
--- Кінець цитати ---

шановний . я на відміну від фарисеїв ( які теж є віруючі ) просто ЦИТУЮ СЛОВА БІБЛІЇ  ( тобто біблії і нічого іншого ) . а це як кажуть не плутати член з пальцем .
Відповідь від: 03 Жовтня 2011, 13:59:49
--- Цитата: bornslippy від 01 Жовтня 2011, 13:20:14 ---А хіба хтось каже що вірити погано. Просто тут багато хто впевнений що вірити тре в саме в християнсто дехто в іслам.
--- Кінець цитати ---

проблема не в тому що ми віримо хто в жидівського бога-аллаха , хто просто в діда мороза , а проблема в тому , що ці віруючі не лише успішно убивають один одного але й портять життя тим , хто не бажає вірити в їх бога . причому це не є моя думка - це є біблія ( не буду давати епітетів але справочник  по тому яким чином убити якомога більше людей явно є дитячою книжкою в порівнянні з біблією )
Відповідь від: 03 Жовтня 2011, 14:04:34
--- Цитата: newroman від 01 Жовтня 2011, 18:04:39 ---Це місце де християнин має можливість перебувати на максимально близькій відстані, яка тільки можлива для людини у своєму земному існуванні, від обєкту поклоніння - Бога - Ісуса Христа, більше того, в церкві людина має можливість зєднатися зі своїм Творцем, прийнявши Його у таїнстві св. Причастя, виконуючи постанову Творця.
--- Кінець цитати ---

там що - підземний хід прокопано ? якщо сказано що бог у серці кожного то якого хрена ще церква потрібна ? може для того щоб бабло з лохів злупити ?

чомусь у біблії не написано про обєднання з твоїм творцем у церкві та й таїнства напевне без грошей не пройдуть на ура . а постанова твого творця була і є жертви трупи убивства знищення . тобто в церкві легше всього колись було убити людину ??? інквізіція це прекрасно доказала . якщо же історія інквізіції для тебе просто дрібниця то варто читати біблію - супер пупер керівництво як знищити людей

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії