Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (112/303) > >>

koliaillich:
Вот стаття о девушке которой вера помогает жить.     Дівчина з Тернопілля живе без рук, зате вишиває, робить манікюр всім сусідкам і збирається заміж

Мешканка села Залісці Шумського району Віра Фещук народилася без рук та з однією коротшою ногою. І попри це, зараз Віра все робить ногами: пере, прасує, пише, вишиває. На макіяж до Віри приходять мало не всі дівчата із Залісців. Про це інформує повідомляє ТВ4.
Коли у сім'ї Фещуків із села Залісці Шумського району народилася довгоочікувана п'ята дитина, батьки одразу ж вирішили назвати дівчинку Вірою, бо в них вже були Надія і Любов. І хоч мама у сім'ї - Антоніна, деколи її жартома називають Софією. Віра народилася без рук та з однією коротшою ногою.
Лікарі пропонували матері відмовитися від немовляти. Але батьки попри труднощі виховали дівчинку у любові та турботі. Медики, пригадує мама Віри, казали, що дівчинка ні ходити, ні говорити не зможе. Віра справді не ходила до трьох років. А потім стала на ноги. Зараз Віра все робить ногами: чистить картоплю, пише, пере, прасує. Улюблене заняття дівчини - вишивання.
"Вишиваю вже з семи років, - каже Віра. - Рушники, салфетки, на подушки наволочки. Вишивати навчилася, дивилася як мама вишиває, але спеціально мене ніхто не вчив, я навчилася сама. Навчилася кольори підбирати, візерунки складати. Найбільше мені подобається вишивати рушники на образи".
Коли Віра підросла, її запропонували зробити протез на ногу. За нього, пригадує мама Віри, Антоніна Фещук, довелося заплатити близько шести тисяч. Тоді сім'ї допомогла зібрати гроші громада села Залісці. Далі Вірі запропонували зробити протези й на руки, але дівчина відмовилася.
"Лікар вийшов, виніс протези такі як для форми, - розповідає Антоніна Фещук, мама Віри. - Вона подивилася, розплакалася і каже: "Мені їх не треба". Я їй кажу: положеш собі в сараї, а вона каже: "Не хочу і все, їдьмо додому". Так ми і приїхали і "дали боки".
Віра навчалася вдома. Здобула середню освіту, вчитися у вузі дівчина зараз не може, бо треба, щоб хтось її постійно супроводжував і допомагав. Віра пише ногами так, що не кожен зміг би написати руками. Вже більше року Віра дає майстер класи з макіяжу. До неї приходять мало не всі дівчата з села Залісці. А ще одне її захоплення - рослини, Віра навчилася самостійно доглядати за ними.
Тільки Божа сила та воля дали Вірі можливість жити, творити, дали мудрість та талант, переконана мама дівчини. Ісус Христос часто говорив зціленим: "Віра твоя - спасла тебе", так йдеться у Євангелії. Віра ж ніколи не падала духом, і вкотре переконувалась: віра допомагає людині жити, дає сили і дарує надію.
Зараз у Віри чимало клопотів. Дівчина готується до весілля. З нареченим Петром Віра знайома з дитинства, бо живуть молодята по-сусідству. Зустрічаються вже п'ять років. А весілля планують відгуляти двадцять третього жовтня.
Весільне плаття Віра ще не обрала. Каже для неї знайти одяг не так вже і легко. Весільний рушник Віра не вишиватиме, планує його купити. Наразі вдома у сім'ї Фещуків активно готуються до весілля.
 
http://www.expres.ua/news/2011/10/01/51132

bornslippy:
А хіба хтось каже що вірити погано. Просто тут багато хто впевнений що вірити тре в саме в християнсто дехто в іслам. я ососбисто проти релігії як такої а не проти віри.

newroman:

--- Цитата: bornslippy від 01 Жовтня 2011, 13:20:14 ---А хіба хтось каже що вірити погано. Просто тут багато хто впевнений що вірити тре в саме в християнсто дехто в іслам.
--- Кінець цитати ---
Дивно, таких постів в цьому розділі не зустрічав. Були пости людей які вірять Христа, в Мухамеда, ще в когось, і таких що ні в кого не вірять, самі в себе вірять було немало, а таких що вірять в християнство чи іслам як обєкт поклоніння не зустрічав.

bornslippy:
то для чого вам церква?

newroman:

--- Цитата: bornslippy від 01 Жовтня 2011, 17:47:58 ---то для чого вам церква?

--- Кінець цитати ---
Це місце де християнин має можливість перебувати на максимально близькій відстані, яка тільки можлива для людини у своєму земному існуванні, від обєкту поклоніння - Бога - Ісуса Христа, більше того, в церкві людина має можливість зєднатися зі своїм Творцем, прийнявши Його у таїнстві св. Причастя, виконуючи постанову Творця.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії