Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (111/303) > >>

derevynka:

--- Цитата: yurko від 22 Вересня 2011, 09:28:54 ---derevynka навмисно і планомірно НЕПРЯМО образив гідність багатьох форумців відразу назвавши їх переконання ідіотськими
--- Кінець цитати ---

не переконання , а типу "віра" і тому я ще раз хочу підкреслити що НІХТО НЕ МАЄ ВІРИ . для цього ЩЕ раз пропоную ДУЖЕ простий приклад з геврейської біблії  :

слова з бібліїї :
" Коли матимите віру, як зерно гірчиці, то скажете оцій горі: Перенесися звідси туди – і вона перенесеться; і нічого не буде для вас неможливого’’ (Мт.17:20). Саме в цих словах Св. Євангелії криється справжній приклад твердої християнської віри. "

Тут випадково в калуші є така цікава гора - карєр . можна перевірити свою віру і акуратно перенести її . Так що все тепер залежить від віруючих . Тобто це є елементарний спосіб доказати віру - не більше і не менше .




--- Цитата: yurko від 22 Вересня 2011, 09:28:54 ---3. derevynka отримує попередження.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: yurko від 22 Вересня 2011, 09:28:54 ---Також хочу звернутися до тих форумців, що відповідали на пости derevynkи. Зрозумійте, що ви лише робите йому тим приємне.
--- Кінець цитати ---

скоріше навпаки так як стараюсь нікого не ображати , а тут деякі "нравоученія" чомусь вивели мене з себе і майже опустився до рівня тих , хто мені намагався довести "вчення якоїсь істини "  і я почав давати ярлики і обзивати  :( ... 

Alexander:
derevynka :) тебе шо дійсно від слова БОГ - ковбасить :) :D

derevynka:

--- Цитата: Alexander від 22 Вересня 2011, 17:01:52 ---тебе шо дійсно від слова БОГ - ковбасить
--- Кінець цитати ---

мене ковбасить від лохотронів і від того , що люди вірять що можуть щось виграти в лохотроні ( типу гроші , хату , рай чи ще якісь цяцьки ) . І самий самий лохотрон є релігія

Alexander:

--- Цитата: derevynka від 29 Вересня 2011, 01:49:12 ---мене ковбасить від лохотронів і від того , що люди вірять що можуть щось виграти в лохотроні ( типу гроші , хату , рай чи ще якісь цяцьки ) . І самий самий лохотрон є релігія
--- Кінець цитати ---
це до мене відноситься якось :)

chuck:

--- Цитата: derevynka від 22 Вересня 2011, 16:37:33 ---слова з бібліїї :
" Коли матимите віру, як зерно гірчиці, то скажете оцій горі: Перенесися звідси туди – і вона перенесеться; і нічого не буде для вас неможливого’’ (Мт.17:20). Саме в цих словах Св. Євангелії криється справжній приклад твердої християнської віри. "

Тут випадково в калуші є така цікава гора - карєр . можна перевірити свою віру і акуратно перенести її . Так що все тепер залежить від віруючих . Тобто це є елементарний спосіб доказати віру - не більше і не менше .
--- Кінець цитати ---

Гевреська Біблія дюже цікава книжко ))
От наприклад для таких "перевіряльників чужої віри" є спеціальні слова Ісуса Христа, коли прийшли до нього фарисеї і запропонували у підтвердження того, що Він є Син Божий "продемонструвати" якесь диво (знамення), то Він досить ввічливо (якщо вірити Євангелію) послав їх подалі:

Тогда приступили ко Иисусу некоторые из книжников и фарисеев, говоря: Учитель! хотелось бы нам видеть от Тебя знамение. Но Он сказал им в ответ: род лукавый и прелюбодейный ищет знамения; и знамение не дастся ему, кроме знамения Ионы пророка; ибо как Иона был во чреве кита три дня и три ночи, так и Сын Человеческий будет в сердце земли три дня и три ночи. Ниневитяне восстанут на суд с родом сим и осудят его, ибо они покаялись от проповеди Иониной; и вот, здесь больше Ионы. Царица южная восстанет на суд с родом сим и осудит его, ибо она приходила от пределов земли послушать мудрости Соломоновой; и вот, здесь больше Соломона.

Когда нечистый дух выйдет из человека, то ходит по безводным местам, ища покоя, и не находит; тогда говорит: возвращусь в дом мой, откуда я вышел. И, придя, находит его незанятым, выметенным и убранным; тогда идет и берет с собою семь других духов, злейших себя, и, войдя, живут там; и бывает для человека того последнее хуже первого. Так будет и с этим злым родом.

Воно вам треба?  :unknow
Лишіться того, дайте віруючим людям розібратися в тому, до чого вам немає ніякого діла  :=)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії