Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (104/303) > >>

Alexander:
derevynka вірить в перевтілення душ,
розраховує в наступному прожити тищу років, (як наприклад баобаб) :=)

derevynka:
і чим же тоді віруючі відрізняються від диявола ? диявол же і написав ( чи продиктував ) біблію , так як там все описано про бога а крім диявола ніхто того всього краще не знає . якби же бог сам писав чи диктував то було би " я " всюди

Alexander:

--- Цитата: derevynka від 27 Липня 2011, 17:04:14 ---і чим же тоді віруючі відрізняються від диявола ? диявол же і написав ( чи продиктував ) біблію , так як там все описано про бога а крім диявола ніхто того всього краще не знає . якби же бог сам писав чи диктував то було би " я " всюди
--- Кінець цитати ---
мухи окремо,
коклети окремо :=)
диявол завжди рядом :)
Поки жива душа опускається у вир пороку і деградує, чорт з нею ласкавий і послужливий. Він завжди поруч, завжди готовий підтримати за лікоть, щоб приречений не спіткнувся, повільно сходячи по сходах.
Але варто душі опинитися на дні, варто їй стати занепалої, як відношення тут же різко змінюється.

yurko:

--- Цитата: derevynka від 27 Липня 2011, 17:04:14 ---якби же бог сам писав чи диктував
--- Кінець цитати ---
Щось рівень дискусії різько впав  :(
Я так бачу що то вроді лише Хаос і yaro my аргументи логічні наводять...

Вроді ж ніхто не говорив, що Бог біблію надиктував. Навіть апостоли були лише натхненні Святим Духом. Що означає, що Він не говорив їхніми устами, а лише їм допомагав.
тому версія про авторство Біблії притягнуте навіть не за вуха.

yaro my:
Чи вірити церковним служителям? Може цей казус допоможе знайти відповідь:
--- Цитувати (вибране) ---Гендиректор каналу "1+1" Олександр Ткаченко у відповідь на відкритий лист настоятеля Києво-Печерської Лаври, митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла про нібито "некоректну" поведінку журналіста каналу Михайла Ткача погодився не випускати сюжет у телеефір, однак вирішив опублікувати його в Інтернеті
--- Кінець цитати ---
Приховано: ПоказатиТак, у сюжеті видно, що журналіст ставить митрополитові питання про походження його Mercedes'а вартістю близько 1 млн грн, а також телефону Vertu його водія вартістю більше ніж 50 тис. грн. При цьому репортер дотримується ввічливого тону.
У свою чергу Павло ухиляється від відповідей, називаючи журналіста божевільним, душевно хворим, бандитом, невігласом, бомжем, жовторотиком, радить йому одягти "нормальні туфлі", а також погрожує Божою карою йому і його дітям.
Після того, як митрополит звинуватив журналіста в отриманні хабара за те, щоб зняти негативний сюжет про церкву, Ткач нагадав, що настоятель особисто запросив журналістів.
Також Павло постійно вимагав вимкнути камеру і грозив вивести репортерів за допомогою охорони.
У відповідь на прощання Ткача митрополит заявив йому: "Та будь ти..."
Митрополит Павло (цивільне ім'я Петро Лебідь) є також депутатом Київської міської ради від Партії регіонів.http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2011/07/27/49136: Краще подивитись:https://www.youtube.com/watch?v=1qUprGMRzSI

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії